Treść opublikowana przez Jędrek_32
-
320d wymiana tarcz i klockow
witam a ja tez mialem tarcze z mikody i niestety po 10 tkm trafil je ch.... reklamacja nie uznana a po wymianie na ATE power disc jest git pozdro
-
320d - uszkodzone świece żarowe
sluchajcie chlopaki to ze wam na kompie pokazuje blad swiec to nie znaczy ze tak jest na 100% ja bym raczej stawial na strownik, w naszych modelach one b. szybko sie psuja. do zygi- jak miales sciagniety dolot to dlaczego nie sprawdziels sobie swiec( ile mialbys mniej roboty) pozdro
-
VIN - prośba o rozkodowanie
dzięki za robotę Loona Thic pozdrawiam
-
VIN - prośba o rozkodowanie
to i ja się podłącze z prośbą o rozkodowanie WBAAP71060PP29731 dzięki
-
320D 150KM Hajcuje jak smok.. o co kaman...?
kolego juz sam sobie odpowiedziales na twoje pytanie[nie lapie temperatury] masz na 100% termosat głowny do wymiany, ja tez tak mialem tylko ze mi palil ok 12L/100km mozesz jeszcze sobie sprawdzic na tesie 7 jaka masz dokladnie temperature w ASO cena ok 160 pln pozdrawiam
-
320d światła do jazdy dziennej
witam panowie czy jest może ktoś w wawie lub okolicy kto jest w stanie coś takiego zrobić?
-
320D 150 KM Sprawdzanie świec żarowych
moim zdaniem masz na 95% walniety sterownik, ja mialem to samo i po podpieciu pod kompa pokazalo mi ze mam walniete 4 swiece, po wymianie sterownika jak reka odjal(swiece byly ok). poszukaj na forum goscia ROGERA z Nysy i skontaktuj sie z nim on naprawia te sterowniki i jak z nim pogadasz to moze Ci wysle pasujacy do twojej
-
320d-ekonomizer, dziwne wskazania
ja tez jestem po wymianie termostatu głównego (kupiony w ASO) i w trasie przy temp -10 st C auto trzyma temp 88-89 wiec nie wiem czy to takie normalne ze nie może złapać temperatury w trasie przy takich temperaturach zew.
-
320d wydajność klimatyzacji, temperatura z kratek nawiewu
ja po wiosennej obsłudze kilmy miałem na wylocie z kratek 4 st i z tego co się orientuje to kilma powinna być co drugi sezon obslugiwana pozdrawiam
-
330d zalany alternator
obawiam sie ze teraz to juz troche za pozno, przed odpaleniem trzeba bylo przynajmniej przedmuchac
-
[E46] Touring 2000 r. Drzwi przed i po lifcie
kolorem :D
-
320d Pomoc w doborze klocków i tarcz.
do kolegi bolo 73 jakieś dwa tygodnie temu też założyłem tarcze z Mikody+klocki ferodo i jak na razie to jest git :cool2:
-
330d - Czujnik Temp. zewnętrznej gdzie sie znajduje?
coś mi się wydawało, że widziałem go gdzieś w dolnej lewej części zderzaka sorrki za zmyłkę
-
330D - Czujnik deszczu???
dokładnie, głównie to chodzi o to żeby sprawdzić czy czujnik coś widzi
-
330d - Czujnik Temp. zewnętrznej gdzie sie znajduje?
tam właśnie jest czujnik tzn w zderzaku, czy ma to związek z podgrzewaniem płynu? nie jestem pewien ale raczej tak
-
330D - Czujnik deszczu???
sprawa jest prosta, włącz sobie tzw czasowe działanie wycieraczek i poczekaj aż zacznie padać deszcz :D żartowałem polewasz wodą i patrzysz czy działa kluczyk w pozycji 1 powinien wystarczyć pozdro
-
320d-jaką wam pokazuje temperature komputer
czyli termostat do wymiany tylko który? szybko się nagrzewa, temperaturę trzyma. dodam, że kolega w X-3 z tym samym motorkiem ma identyczne wskazania
-
330cd po 30 tys ktore filtry i plyny do wymiany
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BV91&mospid=47619&btnr=11_3935&hg=11&fg=15 nie wiem ile masz nalatane ale lepiej posłuchaj kolegów i wymień sobie ten separator część nr 15 w ASO ok 95 pln wymiana ok 20 min
-
320d-jaką wam pokazuje temperature komputer
właśnie o to chodzi, że wskaźnik pokazuje mi tak samo czy zima czy lato +30 st C ale wcześniej nie sprawdzałem ile pokazuje komp w zimie po przejechaniu ok 6 km wskazówka jest już w pionie
-
320d-jaką wam pokazuje temperature komputer
witam chciałem się dowiedzieć jaką wam pokazuje komputer po odblokowaniu bo mi pokazuje 78-80 st C i wydaje mi się, że powinna być wyższa. dodam, że na zegarach wskazówka stoi idealnie w pionie, a temp zewnętrzna -2 st C jakby któryś z kolegów mógł sprawdzić i później napsać to byłbym wdzięczny pozdrawiam
-
Podczas hamowania ściąga auto.
do kolegi kazikm3 może jeszcze powiesz jak wyjąć to małe sitko, które znajduje się w zbiorniczku na płyn hamulcowy?
-
filtr odmy e46 2.0d cr
kolego ja Ci powiem tak separator w ASO w Wawie kosztował mnie 93 pln (plastikowy filterek + uszczelki), pytanie czy warto kupować na allegro? sam sobie odpowiedz pozdrawiam
-
320d wymiana tarcz i klocków
człowieku nie rób maniany, po to jest tam ten czujnik żeby pokazał kiedy się kończą klocki, a nie jak blachy od klocków trą o tarcze i słychać z kilometra że się skończyły
-
320d jak sprawdzić czy świece grzeją?
Do kolegi Sokra- jak będziesz wymieniał świece, uważaj przy składaniu, żeby któraś z uszczelek Ci nie wypadła bo ja tak miałem u siebie i musiałem drugi raz dolot ściągać, a roboty z tym troszkę jest pozdrawiam i życzę powodzenia
-
320d nie pali
tzn ja mówiłem konkretnie o tej stacji gdzie chrzczą paliwko, na innych jest pewnie inaczej, przynajmniej chciałbym żeby tak było pozdrawiam obsługę wszystkich stacji :)