Treść opublikowana przez bmw535i89
-
gdzie kupić w dobrej cenie łacznik stabilizatora?
zapomniałem dodać ze chciałem gdzieś w wawie kupić zeby nie czekać na paczke bo mi sie spieszy :mrgreen: ale dzieki za link
-
gdzie kupić w dobrej cenie łacznik stabilizatora?
kupiłem na allegro 2 sztuki po 24 zł ale jeden zgubiłem :mad2: sam sie dziwie ale nie mam i musze szybko dokupić gdzies w wawie zeby zmienić przed 5 sierpnia moze ktos wie gdzie kupić w dobrej cenie? pozdr
-
www.oponytanio.pl ???
mi sie konczą z tyłu i niedługo muszę zakupić ale chyba tez uzywki kupie :mrgreen: Przy okazji pytanie bo mam na tyle 245 a przód 225 i sie zastanawiałem czy nie wstawić na tył też 225 tylko nie wiem czy warto Acha no i dziwnie bo wysokosc oponki jest różna na przedzie i na tyle teraz nie paietam dokładnie wartości :mad2:
-
MAM powyzej max poziomu oleju w silniku
nie bardzo rozumiem dlaczego akurat 1 h po zgaszeniu silnika przecież jak stał dłuzej to odczyt dokładniejszy tylko moze być :twisted2:
-
PROBLEM Z ORYGINALNYM RADIEM BMW
joo zrozumiołech :modlitwa: dzięki pokombinuje sobie :cool2:
-
Ogrzewanie
a co znaczy sprawdź zaworek ? bo u mnie też czasem ciepełko na nogi leci pomimo ustawienia na zimne a latem to jakoś niebardzo :mad2: Bo ja to zupełnie nie wiem gdzie go szukać i co z nim zrobić
-
MAM powyzej max poziomu oleju w silniku
sprawdzałem na zimnym oczywiście upuszcze troche tylko rurke załatwie a to co upuszcze to chyba później jak coś moge dolac przecież :mrgreen:
-
jak sprawdzić prawdziwy przebieg auta?
nic mi nie "pocisli" wynalazłem troche materiałów na temat e34 i np zmiane jezyka też sie podobnie wykonuje i działa ale to widac nie działa.
-
PROBLEM Z ORYGINALNYM RADIEM BMW
apropo radyjka mam nieoryginalne radyjko i ciągle mi sie resetują ustawienia po wyłączeniu zapłonu oraz nie mozna włączyć radia przy wyłączonym zapłonie :mad2: słyszałem ze trzeba zmostkowac jakieś kabelki i bedzie git czy to prawda?
-
jak sprawdzić prawdziwy przebieg auta?
moze to i dobrze lepiej jak mysle ze ma przebieg 215 tys niz jak bym sie miał dowiedziec ze jest 600000 :mad2:
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
a ja po przekroczeniu 120 do 140 czuje minimalne drgania takie mrowienia raczej całego samochodu ponizej 120 nic nie ma a powyzej 140 chybba tez nie ma albo zdecydowanie mniej i nie czuć. kierownicą mozna swobodnie pokrecic jakies kilka cm gdy samochód stoi i nie działa wspomaganie wiec powinna chyba być sztywno czy to tez luz na kole ? i czy to sie kasuje za pomoca tej sruby pod kierownica czy co to moze być? :mad2:
-
MAM powyzej max poziomu oleju w silniku
ja tam nie wiem modelu na bagnecie nie napisali :mad2:
-
MAM powyzej max poziomu oleju w silniku
stoi prosto :mrgreen: a czym to odessać chyba nie strzykawką :mad2: albo jakimś weżykiem?
-
MAM powyzej max poziomu oleju w silniku
a to musze koniecznie dołem odkrecać czy góra jakoś sie da wyssać? :mrgreen:
-
jak sprawdzić prawdziwy przebieg auta?
a jak sprawdzić jaki mam komp? guziczków mam duzo na komputerku w tunelu srodkowym i wydawało mi sie ze to pełny komputerek :cry2:
-
czujniki klocków hamulcowych
no to se beda musioł kupić czujnik :mad2:
-
jak sprawdzić prawdziwy przebieg auta?
no dobra a wg tej inatrukcji to wogóle coś sie powinno wyświetlać tzn te dane oprócz przebiegu? czy cała ta instrukcja to lipa? :mad2:
-
czujniki klocków hamulcowych
zastanawia mnie w takim razie jak działa ten czujnik bo myslałem ze po zetknieciu czujnika z tarcza sie włącza komunikat a teraz przecież nie styka sie z tarczą ?? :mad2:
-
jak sprawdzić prawdziwy przebieg auta?
no tak ale ja mam instrukcje do sprawdzania z tego samego żródła co do zmiany jezyka w kompie zmiana jezyka działa a sprawdzenie autentycznego przebiegu nie. :mad2: A oto instrukcja: IN F O R M A C J E O A U C I E I T E S T K O N S O L I Z E G A R Ó W ::AUTENTYCZNY PRZEBIEG:: Wciskamy prawy przycisk na konsoli zegarów i przekręcamy kluczyk do poz. 2. W momencie wyświetlenia się pierwszych danych możemy puścić przycisk. Na wyświetlaczu konsoli zegarów tam gdzie wyświetlane są komunikaty komputera np. godzina zostają wyświetlone następujące dane: BMW NR xxxxxxxx CODE NR xxxxx K-ZAHL xxxx F.G. NR xxxxxxx numer nadwozia - siedem ostatnich znaków Po teście zegarów wyświetlany jest autentyczny przebieg -Jeśli jest inny niż przed testem znaczy to że ktoś elektronicznie cofną licznik. Na koniec testowane są zegary, wskaźniki i lampki kontrolne.
-
jak sprawdzić prawdziwy przebieg auta?
ponoć jest jakaś kombinacja po której pokazuje sie faktyczny przebieg na kompie ale ja z jakiejś instrukcji próbowałem i nie poszło a jezyk przestawiłem bez problemu. Moze ktoś to jakoś zblokował? :mad2:
-
czujniki klocków hamulcowych
było o tym gdzie kupić ? bo ja czytałem ale gdzie kupić to nie było chyba ze w swrwisie BMW ale to wiadomo;)
-
czujniki klocków hamulcowych
a gdzie i za ile takie coś kupić?? bo na allegro to nie widziałem?:)
-
MAM powyzej max poziomu oleju w silniku
jest tak 1 do 2 mm poza kreską max nie wiem czy przybywa bo niedawno go kupilem i jeszcze sie nie zorientowałem a jak przybywa to co to znaczy?
-
czujniki klocków hamulcowych
wymieniłem tarcze i klocki tył czujnik w starym klocku był do połowy starty jest teraz w nowym klocku i kontrolka na kompie i komunikat nie znikają czy ten czujnik jest już beeee (jak działa?) czy to cos innego? tarcze i klocki przednie sa bardzo dobre :cool2:
-
MAM powyzej max poziomu oleju w silniku
czy jesli mam troszke powyzej max. oleju w silniku to trzeba upuścić troche czy tak moze zostać?? :mad2: