Treść opublikowana przez sylwek255
-
papa paliwa w 318i informacje dla ciekawych
Jaka papa, papa jest na dach
-
CZy to padnięte przekazniki wycieraczek?
BMW z 1991 roku.Sedan 1.8 e36
-
CZy to padnięte przekazniki wycieraczek?
Szukałem na forum ale nie mogłem tego poszukać. Wycieraczki działają tylko na ostatnim biegu. Wyczytałem że przekaźnik jest pod kierownicą koło nad kola.I że jest tam jeden długi, a takiego tam nie mam
-
318i m40 pewien problemik z praca silnika...
Jesli na benzynie jest wszystko dobrze w 100% Chodzi znakomicie, to coś musi być z ins.gazową to lepiej podjechać do gazownika. Napisz co było jak się uporasz z tym.
-
Silniczek krokowy nowy 800zl?
Dobre ceny są na http://www.czescidobmw.pl/ Tak sprawdź tam, sam tam kupowałem gumę przepływomierza i ceny są naprawdę dobre.
-
Rejestracja auta z komisu.
sylwek255 odpowiedział(a) na ArczeX temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneArczekX Auto kupowałem na polskich blachach Miałem wszystkie dokumenty przy rejestracji czyli fakturę umowę miedzy komisem a sprzedającym i dokumenty samochodu.Jak się ma fakturę to nie płaciłem nic do skarbówki.
-
Rejestracja auta z komisu.
sylwek255 odpowiedział(a) na ArczeX temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa kupowałem z komisu i dowód był na osobę która sprzedała auto do komisu także faktura dobrze mieć umowę kupująca przez komis od osoby X. Bez ważnego OC nie zarejestrujesz.
-
nawiewy dmuchawa - skwierczenie i dymek
silnik od nawiewu znajduje się w komorze silnika pod podszybiem. Myślę że to silnik wyciąga nogi wiec ciepły nawiew możesz korzystać, Ciepłe powietrze leci na szybę przednia i na boczne i nogi zimne tylko z tych przednich kratek na pokrętle szyba, nogi masz oznaczone kolor niebieski zimne powietrze jak będzie ustawiony na tym poziomie to zawsze będzie zimne, bez względu jak będzie ustawione środkowe pokrętło od ciepłego.
-
Problem z silnikim i jego obrotami
Witam Mi falowały obroty jak miałem nieszczelny dolot ogólnie miałem padniętą gumę przepływomierza. Także sprawdź dolot. i silniczek krokowy, odłącz go i zobacz czy falują nadal obroty. co do paliwa to może być oznaki padnięcia pompy paliwa. lub filtr paliwa zapchany.
-
Gdzie w okolicy Elbląga....
Gdzie w okolicy Elbląga jest ASO BMW najbliżej Elbląga, i ile kosztuje w ASO guma przepływomierza? do E36 M40B18 sedan.
-
1.8 M40 problem na paliwie
A wiec jak odpalę zimny silnik to obroty nie przekraczają 1 tys, i przy ruszaniu nie dławi się. Jak tylko wskazówka jest na połowie pola niebieskiego to przy ruszaniu silnik się dławi muli nie chce iść, ciężko ruszyć z miejsca. jak wrzucę na dwójkę nie chce iść przez około 100 metrów potem załapuje i dostaje nagłego kopa.Na postoju na ciepłym silniku gaśnie ale jak przygazuje to silnik może nawet tak do 2 minut chodzić bez problemów, po tym czasie silnik zaczyna nie równo chodzić i gaśnie. Co to może być?
-
Nierówna praca na wolnych silnik m40 1.8
Tak 5 ka.
-
Przy wymianie... ...
Ogólnie mi chodziło jak jest najlepiej czyli zimering tez spokojnie w ten sposób wymienić nie ruszać silnika?
-
Przy wymianie... ...
Przy wymianie sprzęgła i zymering na wale od strony sprzęgła, co jest najlepiej wyciągnąć silnik czy skrzynie? Silnik 18M40 sedan
-
Centralny zamek oszalał, POMOCY!!!
A u mnie nie wariuje podświetlenie wewnątrz. Ale muszę na dwa razy przekręcać kluczyk,Po pierwszym przekręceniu zamykają i otwierają, a po drugim razie zamykają.
-
objawy uszkodzonego przeplywomierza i termostatu???
I pomogło wstawienie tego opornika?
-
Problem z silnikiem (regulator cis.pal.)..
Dziś po jeżdzie testowej jest tak ze na Pb przy ruszaniu silnik muł dopiero po chwili łapie kopa.Na gazie nie ma tego ze sie muli.
-
Problem z silnikiem (regulator cis.pal.)..
Nikt nie wie co to może być?
-
Problem z silnikiem (regulator cis.pal.)..
:?:
-
Problem z silnikiem (regulator cis.pal.)..
Tak jak wyżej pisałem. Wymieniłem regulator ciśnienia paliwa, przepływomierz, i dzieje się tak: Jak rano odpalę to silnik chodzi na paliwie dobrze na gazie gaśnie.Jak ruszam to na Pb jest silnik mułowaty ale po chwili jest ok na gazie przy ruszaniu nie jest mułowaty. ale jest tak że po mieście jezdząc gdy staje na światłach silnik gaśnie na LPG I na Pb. Poza miastem gdzie po przejechaniu 3 km ciągłej jazdy ze 100 km/h, i zatrzymanie się silnik chodzi na Pb i LPG przez około 1 min potem obroty spadają i silnik gaśnie. Co to może być? jaka przyczyn?.
-
Problem z silnikiem (regulator cis.pal.)..
Tak jak wyżej pisałem. Wymieniłem regulator ciśnienia paliwa, przepływomierz, i dzieje się tak: Jak rano odpalę to silnik chodzi na paliwie dobrze na gazie gaśnie.Jak ruszam to na Pb jest silnik mułowaty ale po chwili jest ok na gazie przy ruszaniu nie jest mułowaty. ale jest tak że po mieście jezdząc gdy staje na światłach silnik gaśnie na LPG I na Pb. Poza miastem gdzie po przejechaniu 3 km ciągłej jazdy ze 100 km/h, i zatrzymanie się silnik chodzi na Pb i LPG przez około 1 min potem obroty spadają i silnik gaśnie. Co to może być? jaka przyczyn?.
-
polamany wiatrak
Nie sądzę aby aż tyle silnik unosił się do góry by wiatrakiem haczyło o maskę
-
Co zrobić gdy samochód nie odpala
od strony kolektora ssącego przy łączeniu się skrzyni ze silnikiem.Na pewno znajdziesz :D
-
Problem ze wzkaznikiem paliwa,kierunkiem jazdy, i podswietle
Dobrym sposobem pozbycia piachu jest użyciem odkurzacza :D . Lub tym podobne.Aby się dostać do pływaków to pościągaj przewody i musisz odkręcić tą nakrętkę całkowicie, i zostało tylko wyciągnąć pływaki,Tylko ostrożnie abyś nie pogiął ich :D .
-
Problem ze wzkaznikiem paliwa,kierunkiem jazdy, i podswietle
Pod tylna kanapą dostaniesz sie do pływaków masz tam 2 takie zasłony okrągłe musisz je wykręcić ja mam w sedanie dwa pływaki nie wiem jak to jest w innych modelach.