Skocz do zawartości

bekon74

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bekon74

  1. bekon74 odpowiedział(a) na klaudek temat w E60, E61
    Hej, Jak masz długie palce to jest taka opcja, ale ciężko odgiąć uchwyty trzymające . Ja męczyłem się i nie dałem rady. Szybciej było gdy zdjąłem zderzak wymieniłem grill i założyłem ponownie. Pozdrawiam,
  2. bekon74 odpowiedział(a) na arekchudy9 temat w Nawigacja samochodowa
    Witam! Proszę bardzo na CD do MK1, MK2, MK3, MK4. Ostatnia jaka się ukazała 08-2. Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia i Chorwacja na CD http://rapidshare.com/files/155834163/NAV_DB.part1.rar http://rapidshare.com/files/155846443/NAV_DB.part2.rar http://rapidshare.com/files/155895987/NAV_DB.part3.rar http://rapidshare.com/files/155895982/NAV_DB.part4.rar Pozdrawiam
  3. bekon74 odpowiedział(a) na klaudek temat w E60, E61
    Hej, W sedenie rozstaw bolców i rozmiar emblematu BMW z przodu i tyłu jest taki sam. Pozdrawiam,
  4. Hej, Dokładnie, też tak myślałem, że będzie konsola jak kolega "jeromer" napisał. Czyli koszt wysoki.
  5. Hej, Kolego napisz poprawnie pierwsze słowo bo takie jak napisałeś nie istnieje. Samo wasser to dokładnie jak kolega "robertk" napisał a to drugie to "włączone światła" Pozdrawiam,
  6. Hej, Myślę, że wystarczy wymienić twoją listwę na listwę z uchwytami. Zobacz tu: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC31&mospid=48801&btnr=51_5128&hg=51&fg=30 Pozdrawiam,
  7. bekon74 odpowiedział(a) na kal800 temat w E60, E61
    Hej, Na twoim miejscu nie kombinował bym z tymi pastami, zawsze może być gorzej. Chyba można wymienić samą szybkę z obudową bo wyświetlacz sam występuje. Pozdrawiam,
  8. Hej, Można samemu wymienić nie wyciągając lampy. Jak masz długie palce to nie będzie problemu, żeby było łatwiej to wyciągnij żarówkę od długich. Pozdrawiam,
  9. Hej, Kolego "georguE34" jest to wersja mapy BMW Navteq CD 2008-2. Pozdrawiam,
  10. Podjechałem do znajomego blacharza i on mi zdjął. Demontaż, zmiana grilla i montaż spowrotem nie więcej niż godzinka.
  11. Hej, Z góry nic nie musisz rozkręcać. To nic nie da. Popróbuj palcami poodginać zaczepy. Może się uda. Ja po godzinnej walce odpuściłem i zrobiłem tak jak pisałem wcześniej. Pozdrawiam,
  12. Hej, Jak ktoś ma zgrabne palce to idzie ponoć wyciągnąć. Ja zdejmowałem zderzak jak zmieniałem grill.
  13. Hej, To widocznie kupiłem te z przetwornicami jak pisał kolega "dajan". Ale wyglądają identycznie jak w pierwszym poście, pierwszy link. Sprawdzałem przekręcając kluczyk, odpalając auto i gdy samochód był odpalony i miał wyłączone światła. Nic nie mruga.
  14. Hej, Miała być na początku tego roku z wersją 09-1 Business. Mapa już jest ale oczywiście o Polsce zapomnieli. Pytałem w Niemczech i powiedzieli, że będzie w czerwcu. Zobaczymy!
  15. High to nie Professional lub Business do e60. Pytka jak jest dobrze nagrana to działe bez problemu.
  16. Hej, Do e60 koło 500zł chromowany taki jak w M5. Ja kupiłem na Allegro i jest ok.
  17. Hej, Nie spotkałem się z taka opcją.
  18. Hej, Polecam Audio Complex. http://www.audiocomplex.com.pl/ Pozdrawiam,
  19. Hej, W tym rzecz, że właśnie w tych nic nie mruga i ta cena na aukcji w pierwszym poście jest bardzo dobra. Na innych aukcja są wystawione nawet za 450zł. Ja płaciłem 35 funtów w Anglii.
  20. Hej, Ja też mam białe. Jak zakładałem to innych kolorów jeszcze nie było. Pozdrawiam,
  21. Hej, Silniki: 520i, 525i, 530i, 545i, 525d, 530d, Pozdrawiam,
  22. bekon74 odpowiedział(a) na mim122 temat w E60, E61
    Hej, Dokładnie jak kolega "świr" napisał otwierasz i wymieniasz a następnie po wymianie musisz skasować inspekcje. Tu masz linka: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=12999&highlight=kasowanie Pozdrawiam,
  23. bekon74 odpowiedział(a) na Konrad Bąk temat w E39
    To bardzo dużo jak na miasto. Raczej to wina wtrysków, ale podłączył bym pod kompa dla pewności i sprawdził.
  24. bekon74 odpowiedział(a) na mariusz01 temat w E39
    Hej, Tak jak piszesz przy uszkodzonym jednym czujniku ( a w zasadzie to nie będzie uszkodzenie, a odpięty) całe PDC nie działa. Po wrzuceniu R- słychać pisk, kontrolka mruga przerywanie. Aby sprawdzić czujnik przyłóż ucho do czujnika to usłyszysz ciche tyrkotanie na włączonym zapłonie i PDC. Jak tyrkocze to oznacza że czujnik sprawny. Metoda 100% skuteczna lub dotknij palcem, powinna być lekka wibracja.
  25. bekon74 odpowiedział(a) na Konrad Bąk temat w E39
    A nie pali więcej? Może też być coś z wtryskami.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.