Treść opublikowana przez bekon74
-
deinstalacja grilla
Hej, Jak masz długie palce to jest taka opcja, ale ciężko odgiąć uchwyty trzymające . Ja męczyłem się i nie dałem rady. Szybciej było gdy zdjąłem zderzak wymieniłem grill i założyłem ponownie. Pozdrawiam,
-
e38 navi
Witam! Proszę bardzo na CD do MK1, MK2, MK3, MK4. Ostatnia jaka się ukazała 08-2. Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia i Chorwacja na CD http://rapidshare.com/files/155834163/NAV_DB.part1.rar http://rapidshare.com/files/155846443/NAV_DB.part2.rar http://rapidshare.com/files/155895987/NAV_DB.part3.rar http://rapidshare.com/files/155895982/NAV_DB.part4.rar Pozdrawiam
-
wielkość emblematów
Hej, W sedenie rozstaw bolców i rozmiar emblematu BMW z przodu i tyłu jest taki sam. Pozdrawiam,
-
E60 - uchwyty na kubki lub puszki
Hej, Dokładnie, też tak myślałem, że będzie konsola jak kolega "jeromer" napisał. Czyli koszt wysoki.
-
tłumaczenie informacji wyświetlanej na liczniku 525i
Hej, Kolego napisz poprawnie pierwsze słowo bo takie jak napisałeś nie istnieje. Samo wasser to dokładnie jak kolega "robertk" napisał a to drugie to "włączone światła" Pozdrawiam,
-
E60 - uchwyty na kubki lub puszki
Hej, Myślę, że wystarczy wymienić twoją listwę na listwę z uchwytami. Zobacz tu: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC31&mospid=48801&btnr=51_5128&hg=51&fg=30 Pozdrawiam,
-
porysowany wyświetlacz Navi
Hej, Na twoim miejscu nie kombinował bym z tymi pastami, zawsze może być gorzej. Chyba można wymienić samą szybkę z obudową bo wyświetlacz sam występuje. Pozdrawiam,
-
żarówki LED do ringów, co myślicie o tych?
Hej, Można samemu wymienić nie wyciągając lampy. Jak masz długie palce to nie będzie problemu, żeby było łatwiej to wyciągnij żarówkę od długich. Pozdrawiam,
-
polski lektor
Hej, Kolego "georguE34" jest to wersja mapy BMW Navteq CD 2008-2. Pozdrawiam,
-
czy da sie wymienić grill bez usuwania plastików z góry e60
Podjechałem do znajomego blacharza i on mi zdjął. Demontaż, zmiana grilla i montaż spowrotem nie więcej niż godzinka.
-
czy da sie wymienić grill bez usuwania plastików z góry e60
Hej, Z góry nic nie musisz rozkręcać. To nic nie da. Popróbuj palcami poodginać zaczepy. Może się uda. Ja po godzinnej walce odpuściłem i zrobiłem tak jak pisałem wcześniej. Pozdrawiam,
-
czy da sie wymienić grill bez usuwania plastików z góry e60
Hej, Jak ktoś ma zgrabne palce to idzie ponoć wyciągnąć. Ja zdejmowałem zderzak jak zmieniałem grill.
-
żarówki LED do ringów, co myślicie o tych?
Hej, To widocznie kupiłem te z przetwornicami jak pisał kolega "dajan". Ale wyglądają identycznie jak w pierwszym poście, pierwszy link. Sprawdzałem przekręcając kluczyk, odpalając auto i gdy samochód był odpalony i miał wyłączone światła. Nic nie mruga.
-
[e61] Navi w wersji Business - jaka mapa żeby była Polska
Hej, Miała być na początku tego roku z wersją 09-1 Business. Mapa już jest ale oczywiście o Polsce zapomnieli. Pytałem w Niemczech i powiedzieli, że będzie w czerwcu. Zobaczymy!
-
Road Map Europe UPDATE Professional 09-1 - Posiadam!
High to nie Professional lub Business do e60. Pytka jak jest dobrze nagrana to działe bez problemu.
-
chromowane nerki - ORGINAŁ A PODRÓBKA Z ALLEGRO
Hej, Do e60 koło 500zł chromowany taki jak w M5. Ja kupiłem na Allegro i jest ok.
-
Komputer
Hej, Nie spotkałem się z taka opcją.
-
SKLEP CAR AUDIO POZNAŃ
Hej, Polecam Audio Complex. http://www.audiocomplex.com.pl/ Pozdrawiam,
-
żarówki LED do ringów, co myślicie o tych?
Hej, W tym rzecz, że właśnie w tych nic nie mruga i ta cena na aukcji w pierwszym poście jest bardzo dobra. Na innych aukcja są wystawione nawet za 450zł. Ja płaciłem 35 funtów w Anglii.
-
żarówki LED do ringów, co myślicie o tych?
Hej, Ja też mam białe. Jak zakładałem to innych kolorów jeszcze nie było. Pozdrawiam,
-
Instrukcja obsługi BMW e60/61 pl dla wszystkich
Hej, Silniki: 520i, 525i, 530i, 545i, 525d, 530d, Pozdrawiam,
-
mikrofiltry-jak je wymienić
Hej, Dokładnie jak kolega "świr" napisał otwierasz i wymieniasz a następnie po wymianie musisz skasować inspekcje. Tu masz linka: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=12999&highlight=kasowanie Pozdrawiam,
-
problemy z zapalaniem
To bardzo dużo jak na miasto. Raczej to wina wtrysków, ale podłączył bym pod kompa dla pewności i sprawdził.
-
czujniki parkowania
Hej, Tak jak piszesz przy uszkodzonym jednym czujniku ( a w zasadzie to nie będzie uszkodzenie, a odpięty) całe PDC nie działa. Po wrzuceniu R- słychać pisk, kontrolka mruga przerywanie. Aby sprawdzić czujnik przyłóż ucho do czujnika to usłyszysz ciche tyrkotanie na włączonym zapłonie i PDC. Jak tyrkocze to oznacza że czujnik sprawny. Metoda 100% skuteczna lub dotknij palcem, powinna być lekka wibracja.
-
problemy z zapalaniem
A nie pali więcej? Może też być coś z wtryskami.