Treść opublikowana przez bekon74
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Hej! Ja kupiłem u tego kolegi oryginalny BMW przez Allegro z gwarancja link podałem już wcześniej, ale podaje jeszcze raz: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6826310 Pozdrawiam, :dance:
-
Ubywa za szybko plynu do spryskiwaczy?
Hej, Pamiętam tylko, że jak miałem e39 to kupowałem ten płyn do tego zbiorniczka w ASSO BMW, bo tylko tam był dostępny. A co do spryskiwania to chyba co drugi lub trzeci raz było większe dwustopniowe ciśnienie na szybę. Dodatkowy bajer.
-
Przednia szyba - oryginal jakiej jest firmy?
Witam! Jest taka sama. Znaczek BMW i firma Splintex u mnie. Pozdrawiam,
-
Ubywa za szybko plynu do spryskiwaczy?
Witam ponownie! Pomyliłem z e60, tam w sedanie ze spryskiwaczem na światła jest 5l. W e39 sedan 3,5l touring 6l, ze spryskiwaczem świateł 6l i dodatkowo z układem intensywnego zmywania 1l ale to jest osobny zbiorniczek pod maska po lewej stronie przy błotniku. Tu jest link do pobrania instrukcji obsługi e39 po Polsku: http://www.megaupload.com/?d=ZRB30N0A Pozdrawiam,
-
Filtr(y) przyciwpylkowe kabiny
Witam! Otwórz i zobacz jakie są a najlepiej je wymień. Może poprzednik je tylko wyczyścił i skasował sobie service. Jak wymieniłem u siebie i skasowałem service to na komputerze pokazało 80 tys km. Po tygodniu było już dużo mniej.
-
Ubywa za szybko plynu do spryskiwaczy?
Witam! Było już o tym na forum. Pojemność zbiorniczka ma 5 litrów. Normalna rzecz, że ubywa szybko jak mamy taką pogodę jak teraz. Płyn nie ucieka na boki. Najwięcej idzie na spryskiwacze świateł.
-
525tds czy 530d
hejka, miałem e39 530d i byłem bardzo zadowolony, więc polecam, nowsza wersja silnika i nie da się porównać z tds
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
Kolego "phantomek" do twojego auta jak masz w opisie nie zadziała mapa High, musisz mieć w zależności od nawigacji mapę Professional lub Business.
-
Centralny zamek 1 drzwi sie nie zamykaj
Nie ma za co dziękować! Forum jest od tego żeby sobie pomagać. Spróbować zawsze możesz. A jak nie zadziała to szukać w linkach, które przesłałem. Pozdrawiam, :D
-
Centralny zamek 1 drzwi sie nie zamykaj
hej, gadałem z nim i powiedział, że można ten uniwersalny siłownik założyć. Montujesz siłownik na tym cięgnie co zamyka ,tylko instalacje trzeba przerobić a żeby go wymontować to trzeba szybę wyciągnąć i rozmontować belkę. Znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/item512981752_bmw_e36_centralny_zamek_od_ss.html http://moto.allegro.pl/item530137755_bmw_e36_silowniki_centralnego_zamka.html i tu widać, że idzie je rozmontować.
-
Kupno e-60
Teraz tak! Jak pisałem wyżej za tą kase co u nas chcesz przeznaczyć w Niemczech a w szczególności w Szwajcarii (tam są igiełki) nie dostaniesz. Pozdrawiam,
-
Navi professional a Bussines DVD róznice pomocy
Hejka! Wiem kolego "macznik" ty podesłałeś tego linka. Ale jak ktoś inny chciał sie dowiedzieć to przesłałem dalej. Sorka!
-
Kupno e-60
Hejka! Też na twoim miejscu zrobił bym tak jak kolega tora napisał. Albo u nas w serwisach BMW poszukał. W internecie są same okazje ale sam wiesz jakie i jak się to czasami kończy. Takie okazje jak są u nas to w Niemczech tego nie ma. Ja swoja też kupiłem w D.
-
Centralny zamek 1 drzwi sie nie zamykaj
Zapytam jeszcze kumpla i dam znać. Przecinać nie musisz bo prąd na 100% jest. Tak jak pisałem rozbierał to kilka razy, raz jedne drzwi raz drugie i nic to nie dało. Jak mówił jest tam jakiś elektromagnes. U niego raz działa a raz nie ale tylko w tylnych drzwiach.
-
Centralny zamek 1 drzwi sie nie zamykaj
Witam! Mój sąsiad ma ten sam problem w tym aucie. Jakiś czas nie zamykały się, potem się zamykały a nie otwierały. Zawsze tylko tylne drzwi. Z tego co wiem to zamek jest z elektromagnesem i nic z tym nie zrobisz (może się mylę). On rozbierał kilka razy i nic nie pomogło. Chyba tylko wymiana całego zamka pomoże. Pozdrawiam,
-
Nivo w sedanie ?
Witam! Ja tez nie słyszałem żeby Nivo było w sedanie e39. Chyba tylko Touring. Pozdrawiam
-
Użyteczność multifunkcji na kierownicy?
Witam! Zgadzam się z kolegą. Funkcja która bardzo ułatwia obsługę i jednocześnie prowadzenie auta.
-
nerki od M5
Witam! Ciężko rozpoznać ze zdjęcia. Jak miałem e39 to kupiłem swoje w Asso BMW. O ile dobrze pamiętam to sztuka kosztowała nie więcej niz 150zł oryginał. Te które oferowane są na Ebay i Allegro są też bardzo dobre i wszystko pasuje bez problemu. Pozdrawiam
-
zmiana tylnich lamp na poliftingowe......
I jeszcze coś takiego: http://www.umnitza.com/product_info.php?cPath=450_459&products_id=1155
-
zmiana tylnich lamp na poliftingowe......
Witam! Ja również dołączam się do zakupu przetwornic.
-
Navi professional a Bussines DVD róznice pomocy
Witam! Pokazała się nowa mapa Business 09-1, zapewniali w Asso, że będzie na niej Polska ale oczywiście zapomnieli. http://cgi.ebay.de/BMW-DVD-Road-Map-Europe-Business-2009-1_W0QQitemZ220343821487QQcmdZViewItemQQptZNavigations_CDs_software_1?hash=item220343821487&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 Pozdrawiam :duh:
-
BMW Road Map Europe Prof 09-1
Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale sam widzisz, że wielu osobą nie chce się przeglądać forum i pytają gdzie popadnie. Pozdrawiam,
-
BMW Road Map Europe Prof 09-1
Wiem kolego Macznik, ale kilka postów wyżej ktoś się pytał o CD więc podałem. Pozdrawiam
-
SPRZEDAM Navi Professional 09-1 PL
Witam! Poszukaj w e-mule. Gdzieś widziałem, jak znajdę to podeśle linka.
-
BMW Road Map Europe Prof 09-1
Witam! Proszę bardzo na CD do MK1, MK2, MK3, MK4 Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia i Chorwacja na CD http://rapidshare.com/files/155834163/NAV_DB.part1.rar http://rapidshare.com/files/155846443/NAV_DB.part2.rar http://rapidshare.com/files/155895987/NAV_DB.part3.rar http://rapidshare.com/files/155895982/NAV_DB.part4.rar Pozdrawiam