Skocz do zawartości

bekon74

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bekon74

  1. Hej! Ja kupiłem u tego kolegi oryginalny BMW przez Allegro z gwarancja link podałem już wcześniej, ale podaje jeszcze raz: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6826310 Pozdrawiam, :dance:
  2. Hej, Pamiętam tylko, że jak miałem e39 to kupowałem ten płyn do tego zbiorniczka w ASSO BMW, bo tylko tam był dostępny. A co do spryskiwania to chyba co drugi lub trzeci raz było większe dwustopniowe ciśnienie na szybę. Dodatkowy bajer.
  3. Witam! Jest taka sama. Znaczek BMW i firma Splintex u mnie. Pozdrawiam,
  4. Witam ponownie! Pomyliłem z e60, tam w sedanie ze spryskiwaczem na światła jest 5l. W e39 sedan 3,5l touring 6l, ze spryskiwaczem świateł 6l i dodatkowo z układem intensywnego zmywania 1l ale to jest osobny zbiorniczek pod maska po lewej stronie przy błotniku. Tu jest link do pobrania instrukcji obsługi e39 po Polsku: http://www.megaupload.com/?d=ZRB30N0A Pozdrawiam,
  5. Witam! Otwórz i zobacz jakie są a najlepiej je wymień. Może poprzednik je tylko wyczyścił i skasował sobie service. Jak wymieniłem u siebie i skasowałem service to na komputerze pokazało 80 tys km. Po tygodniu było już dużo mniej.
  6. Witam! Było już o tym na forum. Pojemność zbiorniczka ma 5 litrów. Normalna rzecz, że ubywa szybko jak mamy taką pogodę jak teraz. Płyn nie ucieka na boki. Najwięcej idzie na spryskiwacze świateł.
  7. bekon74 odpowiedział(a) na 01mlody temat w E39
    hejka, miałem e39 530d i byłem bardzo zadowolony, więc polecam, nowsza wersja silnika i nie da się porównać z tds
  8. Kolego "phantomek" do twojego auta jak masz w opisie nie zadziała mapa High, musisz mieć w zależności od nawigacji mapę Professional lub Business.
  9. Nie ma za co dziękować! Forum jest od tego żeby sobie pomagać. Spróbować zawsze możesz. A jak nie zadziała to szukać w linkach, które przesłałem. Pozdrawiam, :D
  10. hej, gadałem z nim i powiedział, że można ten uniwersalny siłownik założyć. Montujesz siłownik na tym cięgnie co zamyka ,tylko instalacje trzeba przerobić a żeby go wymontować to trzeba szybę wyciągnąć i rozmontować belkę. Znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/item512981752_bmw_e36_centralny_zamek_od_ss.html http://moto.allegro.pl/item530137755_bmw_e36_silowniki_centralnego_zamka.html i tu widać, że idzie je rozmontować.
  11. bekon74 odpowiedział(a) na thestructor temat w E60, E61
    Teraz tak! Jak pisałem wyżej za tą kase co u nas chcesz przeznaczyć w Niemczech a w szczególności w Szwajcarii (tam są igiełki) nie dostaniesz. Pozdrawiam,
  12. Hejka! Wiem kolego "macznik" ty podesłałeś tego linka. Ale jak ktoś inny chciał sie dowiedzieć to przesłałem dalej. Sorka!
  13. bekon74 odpowiedział(a) na thestructor temat w E60, E61
    Hejka! Też na twoim miejscu zrobił bym tak jak kolega tora napisał. Albo u nas w serwisach BMW poszukał. W internecie są same okazje ale sam wiesz jakie i jak się to czasami kończy. Takie okazje jak są u nas to w Niemczech tego nie ma. Ja swoja też kupiłem w D.
  14. Zapytam jeszcze kumpla i dam znać. Przecinać nie musisz bo prąd na 100% jest. Tak jak pisałem rozbierał to kilka razy, raz jedne drzwi raz drugie i nic to nie dało. Jak mówił jest tam jakiś elektromagnes. U niego raz działa a raz nie ale tylko w tylnych drzwiach.
  15. Witam! Mój sąsiad ma ten sam problem w tym aucie. Jakiś czas nie zamykały się, potem się zamykały a nie otwierały. Zawsze tylko tylne drzwi. Z tego co wiem to zamek jest z elektromagnesem i nic z tym nie zrobisz (może się mylę). On rozbierał kilka razy i nic nie pomogło. Chyba tylko wymiana całego zamka pomoże. Pozdrawiam,
  16. bekon74 odpowiedział(a) na Nighstalker temat w E39
    Witam! Ja tez nie słyszałem żeby Nivo było w sedanie e39. Chyba tylko Touring. Pozdrawiam
  17. Witam! Zgadzam się z kolegą. Funkcja która bardzo ułatwia obsługę i jednocześnie prowadzenie auta.
  18. bekon74 odpowiedział(a) na qrczaczek temat w E39
    Witam! Ciężko rozpoznać ze zdjęcia. Jak miałem e39 to kupiłem swoje w Asso BMW. O ile dobrze pamiętam to sztuka kosztowała nie więcej niz 150zł oryginał. Te które oferowane są na Ebay i Allegro są też bardzo dobre i wszystko pasuje bez problemu. Pozdrawiam
  19. I jeszcze coś takiego: http://www.umnitza.com/product_info.php?cPath=450_459&products_id=1155
  20. Witam! Ja również dołączam się do zakupu przetwornic.
  21. Witam! Pokazała się nowa mapa Business 09-1, zapewniali w Asso, że będzie na niej Polska ale oczywiście zapomnieli. http://cgi.ebay.de/BMW-DVD-Road-Map-Europe-Business-2009-1_W0QQitemZ220343821487QQcmdZViewItemQQptZNavigations_CDs_software_1?hash=item220343821487&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 Pozdrawiam :duh:
  22. Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale sam widzisz, że wielu osobą nie chce się przeglądać forum i pytają gdzie popadnie. Pozdrawiam,
  23. Wiem kolego Macznik, ale kilka postów wyżej ktoś się pytał o CD więc podałem. Pozdrawiam
  24. Witam! Poszukaj w e-mule. Gdzieś widziałem, jak znajdę to podeśle linka.
  25. Witam! Proszę bardzo na CD do MK1, MK2, MK3, MK4 Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia i Chorwacja na CD http://rapidshare.com/files/155834163/NAV_DB.part1.rar http://rapidshare.com/files/155846443/NAV_DB.part2.rar http://rapidshare.com/files/155895987/NAV_DB.part3.rar http://rapidshare.com/files/155895982/NAV_DB.part4.rar Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.