Treść opublikowana przez bekon74
-
Komunikat: Transm. fault! Drive moderately
Hej, Miałem to samo. Wymieniłem akumulator na nowy, dokładnie taki BMW oryginalny jak miałem i pojechałem do serwisu. Tam podłączyli pod kompa i poinformowali system o zmianie baterii na nową i wykasowali przy okazji wszystkie błędy. Na razie jest wszystko ok. Jak masz jakiegoś dobrego elektronika z programem do e60 to też to zrobi.
-
MP3 Navi Prof
Hej, Moja jest 08.04. Jak przywiozłem z Niemiec to czytało płyty z MP3. Czyli sprawdza się post kolegi "zetti" Byłem w serwisie aby włączyć obrysówki bo nie paliły jak przywiozłem. Znajomy podłączał kompa i wgrywał przez prawie trzy godziny mówił że jakiś nowszy soft. Ale po tym zabiegu MP3 śmigało. Pozdrawiam,
-
MP3 Navi Prof
Hejka, Sam jestem ciekaw kolego "guteg"co Tobie powiedzą w serwisie. Pozdrawiam
-
Czy w E60 też są różne czytniki Nawigacji?
Hej, Zgadzam się z tobą kolego "macznik", że oficjalnie nie ma Polskiego oprogramowania do BMW i jest to zrobione przez dobrych ludzi którzy chcą pomóc innym użytkownikom. A co do softu pisałem, że nie ma osobno tak jak do starszych modeli. To, że się aktualizuje przy nowej wersji automatycznie to prawda. Czytnik czytał już 08-2 na DVD-DL. Zapłonu wcale nie trzeba wyłączać i silnika. Wystarczy cofnąć się do menu startowego i poczekać.
-
Chip tuning e60 520d
Tak jak napisałeś jak jest ktoś dobry w te klocki i nie przesadzisz to będzie ok.
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Czyli też miałem racje i to co powiedzieli w serwisie to prawda. Tak jak kolega "knopers1" napisał. Jak wymienie to podjadę do znajomego bo ma też ten program. Pozdrawiam,
-
podswietlenie na pomaranczowo przednich swiatel (diody)
A jednak był potrzebny oryginalny komputer BMW. Pozdrawiam,
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Ja kupiłem już nowy taki sam jak miałem, ale jeszcze nie wymieniłam bo stary ożył po dolaniu wody destylowanej. Dzwoniłem do serwisu i tak mi tez powiedzieli, że trzeba poinformować system o nowym aku. Może chcą tylko dodatkowej kasy?
-
Pochył lusterek podczas cofania
Tak jak kolega "mavic" napisał. Ta opcja jest tylko w autach z pełna elektryką foteli z pamięciami. Nie da się tego tak ustawić.
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Hej, Kolego "zetti" zwracam honor. Trzeba tak jak napisałeś poinformować system o zmianie na nowy akumulator. Bez tego będzie działał ale nie będzie w pełni doładowywany. Pozdrawiam,
-
Chip tuning e60 520d
W e39 tak ale e60 to inna bajka. Wiadomo zawsze można zrobić jak ktoś chce. Ja nikomu nie odradzam.
-
Chip tuning e60 520d
Hej, Jak masz manualną skrzynie biegów to nie będzie problemu, a w automacie może się to skończyć naprawą, ponieważ tarczki które tam są mogą się bardzo szybko zużyć. Chciałem w swojej coś takiego zrobić ale znajomy elektronik odradził mi.
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Witam! Nie słyszałem o tym. Jak założysz inny akumulator od tego co miałeś to prawda, ale jak wsadzisz dokładnie ten sam oryginalny BMW nie jest to potrzebne. Mam znajomego w ASSO BMW i przy wymianie pytałem. Może się myle.
-
Telefon
Witam kolego "macznik" Czy w e60 jest też taka opcja w nawigacji Professional lub Business przeglądania sms-ów na monitorze? Ja nie znalazłem takiej pocji. Pozdrawiam,
-
Czy w E60 też są różne czytniki Nawigacji?
Hejka, Niestety nie ma tak jak w starszych wersjach BMW z czytnikami MK1, MK2, MK3, MK4, że wkładasz sobie płytkę z softem i zmieniasz wersje oprogramowania. Jak jest coś nowego to tylko przy pomocy komputera w servisie. Nie ma takiej opcji na razie, żeby wgrać oprogramowanie w języku Polskim i lektora. Już ktoś kiedyś pisał, że jesteśmy krajem zaściankowym i BMW ma nas gdzieś. Pozdrawiam
-
Telefon
Hejka! Nie sprawdzałem takiej opcji jak miałem e39 i chyba takiej możliwości nie ma. Teraz w e60 mam sparowany i jak dostaje eske to tylko na komórkę. Pozdrawiam,
-
Przednia szyba - oryginal jakiej jest firmy?
No właśnie roku produkcji na szybach niestety nie ma.
-
Przednia szyba - oryginal jakiej jest firmy?
Dokładnie jak kolega "progressowy" napisał. Tylnej nie sprawdzałem, bo pytałeś o przednią i boczne. Pozdrawiam,
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Hej! Tylko oryginalny. Wystarczy podłączyć i śmiga. Nie będziesz miał żadnych problemów. Tu masz za 500zł 110Ah a 90Ah 400zł z gwarancją http://www.allegro.pl/item529768468_nowy_aku_110_ah_bmw_oryginal_2008_rok.html
-
Filtr(y) przyciwpylkowe kabiny
Chyba tak powinno być. Nie miałem takiego pakietu. Sam widzisz, że ktoś skasował tylko inspekcje a filtra nie wymienił. W serwisach też tak robią. Kup te co podałem linka i będzie ok albo go przeczyść odkurzaczem i sprawdź czy jest lepiej.
-
Ubywa za szybko plynu do spryskiwaczy?
Hej, Tak e39 ma 6l, a zbiorniczek intensywnego zmywania ma 1l. Pisałem wyżej i wstawiłem linka do instrukcji obsługi w języku Polskim. Tam jest wszystko podane.
-
Navi-CD HIGH 2009-1
Hej, Jak coś znajdę to podeśle! Pozdrawiam,
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Dokładnie tak jak napisałeś kolego "solaris520"! Oryginalne akumulatory BMW 4 max 5 lat i do wymiany. Kolega ma e70 jeszcze na gwarancji i już wymienił akumulator bo przy tych mrozach jakie były po prostu klękł.
-
Filtr(y) przyciwpylkowe kabiny
Hej, Nawet jak sam wymienisz to gwarancji nie stracisz. Może jest inna przyczyna, że na najwyższych obrotach wieje słabo. Sprawdzisz to tylko podłączając pod komputer bez problemu przy gwarancji. W servisie tyle kosztują. Ja kupiłem przez internet i niczym się nie różnią. Zobacz tu: http://moto.allegro.pl/item525734358_filtr_kabinowy_bmw_5_e60_e61_e63_kpl_2_szt_weglow.html
-
Ubywa za szybko plynu do spryskiwaczy?
Hej, W e60 sedan i touring z układem oczyszczania reflektorów jest 5l a bez 3l. Kontrolka zapala się przy stanie około 0,5l. Chyba w e39 będzie podobnie mimo że jest tam większy zbiorniczek.