Treść opublikowana przez bekon74
-
navi mk4
Płyta z mapami musi być na stałe w czytniku. Pozdrawiam
- felgi
-
informacja o przebiegu w kluczyku...e60
Dokładnie? Tego właśnie nie wiem.
-
informacja o przebiegu w kluczyku...e60
Witam ponownie! Czyli jednak to nie jest błąd. Kupując auto w salonie BMW mówili , że jest z leasingu i posiada tylko jeden kluczyk. Wszystko jest w umowie. Pozdrawiam
-
Rolety na szyby
To opcje dodatkowe. Można mieć tytko tylna lub tylną + boczne. Na Allegro widziałem na sprzedaż ale tylko tylną. Taniej wyjdzie Tobie przyciemnienie szyb ale nie folią tylko proszkowo.
-
informacja o przebiegu w kluczyku...e60
Nie zawsze otrzymujesz komplet kluczyków. Jak nie ma wszystkich musi być to zaznaczone na umowie kupna w salonie sprzedaży i żadnego problemu z ubezpieczeniem czy odszkodowaniem nie ma.
-
Rodzaje navi w X3
Na nawigacji Business nie działa płyta DVD High. To są dwie inne nawigacje. Do Business nie ma jeszcze płyty z Polską. A na High jest teraz nowa 2009-01 i działają jeszcze też na CD mapy Polski NAV_DB.
-
navi mk4
Dokładnie! A mapy Polski się nie wgrywa bo tam nie ma twardego dysku. Tylko soft.
-
informacja o przebiegu w kluczyku...e60
Mnie widocznie też. Ale mam również jeden kluczyk i auto kupione z salonu w Niemczech po leasingowe.
-
informacja o przebiegu w kluczyku...e60
Jak auto jest po leasingowe to jest jeden kluczyk. Przebieg zawsze jest ten sam. Nie zależnie czy masz dwa, czy jeden kluczyk. Nawet gdy jeden nie był używany to zakoduje się automatycznie po włożeniu do stacyjki.
-
Navi professional a Bussines DVD róznice pomocy
Tylko z nawigacją Professional! Masz widok mapy a w Business tylko strzałki. W nawigacji Business jak nie ma zmieniarki która jest w schowku nie masz możliwości słuchania płyt audio( jak używasz nawigacji której na Polskę jeszcze nie ma), a w Professional tak, ponieważ są dwa czytniki jeden DVD do nawigacji i CD do audio nawet jak nie ma zmieniarki.
-
MP3 Navi Prof
Tu kolega też ma racje. Ja nagrywam na verbatim lub sony programem nero prędkość 4x i wybieram utwórz CD lub DVD z danymi a nie CD lub DVD z MP3. Wszystko śmiga bez problemu jako MP3
-
MP3 Navi Prof
Raczej tak kolego. Jak działało przed wizytą w Asso a po już nie to jest wina softu. Samo się nie zmieni.
-
MP3 Navi Prof
Proszę bardzo: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=491398
-
MP3 Navi Prof
Oj to mój błąd. Faktycznie DVD też odtwarza MP3. Nie sprawdzałem nigdy bo zawsze miałem tam płytkę z navi. Tylko CD używałem do MP3 i zmieniarki dla audio. Musieli chyba coś spieprzyć w Asso jak wcześniej wszystko działało. Na pewno to wina softu. A inspekcje olejową i inne możesz zawsze sobie sam skasować. Było na forum. Jak znajde linka to podeśle. Pozdrawiam
-
MP3 Navi Prof
Witam, W nawigacji professional czytnik DVD jest tylko do odczytu map, a czytnik CD czyta MP3 ale zależy to od softu. Pozdrawiam
-
530d problem z odpalaniem
Witam! Zrób jak kolega Bazyliszek62 napisał i sprawdź świece.
-
e-60 mikrofon
Witam! Tak jak kolega motoolo napisał nie ma możliwości regulacji głośności. Z każdym telefonem działa inaczej. Zrób jak napisał motoolo. Pozdrawiam
-
BMW MK4 po polsku
Hejka! Tu masz link do softu v31 z nowym logo tylko do MK4, http://thepiratebay.org/torrent/4093419/V31_BMW_Navigation_Software_update_03-2008_with_new_logo Następnie Road Map High 2009-01 DVD z Polską, http://thepiratebay.org/torrent/4527863/BMW.Road.Map.Europe.High.DVD.2009-1 A tu Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia i Chorwacja na CD http://rapidshare.com/files/155834163/NAV_DB.part1.rar http://rapidshare.com/files/155846443/NAV_DB.part2.rar http://rapidshare.com/files/155895987/NAV_DB.part3.rar http://rapidshare.com/files/155895982/NAV_DB.part4.rar Pozdrawiam
-
Zmiana nawigacji Business na Professional w E60
Witam serdecznie! Mam pytanko. Mam w aucie BMW E60 nawigacje Business a mam możliwość kupienia całego kompletu (duży monitor i czytnik) nawigacji Professional ze względu na mapę Polski. Czy po przełożeniu i podłączeniu będzie wszystko działać? Dziękuje za informacje.
-
E60 Zmiana nawigacji Business na Professional
Witam serdecznie! Mam pytanko. Mam w aucie BMW E60 nawigacje Business a mam możliwość kupienia całego kompletu (duży monitor i czytnik) nawigacji Professional. Czy po przełożeniu i podłączeniu będzie wszystko działać? Dziękuje za informacje.