Treść opublikowana przez bekon74
-
żarówki LED do ringów, co myślicie o tych?
Hej, U mnie nic nie mruga.
-
problemy z zapalaniem
Hej, A świece żarowe wymieniałeś?
-
czujniki parkowania
Hej, Może nie podłączyli kostki, albo słabo je wcisnęli w gniazdo. Jedź i niech poprawią jak działały.
-
Komunikat: Transm. fault! Drive moderately
Hej, Na pewno będzie ok. Pozdrawiam,
-
żarówki LED do ringów, co myślicie o tych?
Hej, Tylko jako światła postojowe. W dzień za dużo nie widać.
-
E60 Jaka różnica w komforcie 225/50/17a 245/45/17
Hej, Jak założysz zwykłe opony a nie Run Flat to nie będzie ta zmiana odczuwalna. Ja mam 245/40/18 i jest ok.
-
instrukcja pilnie
Proszę bardzo! Cieszę się, że mogłem pomóc. :D
-
instrukcja pilnie
Hej, Wejdź na tą stronę i zainstaluj sobie ten program a potem kliknij w linka z instrukcją: http://megaupload.com/pl/ Pozdrawiam,
-
żarówki LED do ringów, co myślicie o tych?
Hej, Do E60/61 są te pierwsze. Mam zamontowane od pół roku dokładnie te same. Kupiłem w Anglii na eBay. Wszystko pasuje i jest ok, żadne błędy się nie świecą. Wyciągasz zwykłe i zakładasz te. Pozdrawiam,
-
Instrukcja obsługi BMW e60/61 pl dla wszystkich
Hej, Podaje linka do instrukcji obsługi BMW e60/61 w języku Polskim. Plik jest w formacie pdf. http://www.megaupload.com/pl/?d=0WYIJY6Y Pozdrawiam, :dance:
-
instrukcja pilnie
Proszę bardzo instrukcja BMW e60 pl: http://www.megaupload.com/pl/?d=0WYIJY6Y Jest to plik pdf. Pozdrawiam,
-
instrukcja pilnie
Hej, Mam instrukcje po Polsku. Wrzucam teraz na Megaupload. Jak będzie gotowe to podeśle linka.
-
BMW Road Map Europe Prof 09-1
Hej, 100% pokrycia wiadomo, że nie ma i na 09-2 jak wyjdzie na pewno też nie będzie. Najważniejsze, że chociaż jest to a nie jak z nawigacja Business do której nie ma mapy Polski.
-
[ e60 ] podłączenie dvd zew.
Hej, Pewnie, że da rade podłączyć. Musisz dołożyć dodatkowo interface i osobny czytnik DVD. Podjedź do dobrego Car Audio.
-
BMW Road Map Europe Prof 09-1
Hej, Jest dużo więcej i przynajmniej nie ma dwóch rodzai 09-1 jak było z 08-2 Professional z Polską i bez.
-
kontrolka pasów
Hej, W e60 po odpaleniu silnika wszystko gaśnie a kontrolka od pasów jak są nie zapięte zawsze się świeci, a po ruszeniu zaczyna jeszcze pikać przez jakieś trzy minuty. Wiem, że można to w serwisie wyłączyć. Pozdrawiam,
-
Aktywacja MP3 w oryginalnym radiu i navi
Hej, Kodami tego nie zrobisz. Nie ma takiej opcji w menu ukrytym jak na przykład w Mercedesie, że możesz sobie sam aktywować MP3. Trzeba podłączyć kompa i zmienić software . Pozdrawiam,
-
Jakie opony ziomowe - Ultra Grip 225/50/17
Hej, Tutaj sobie poczytaj: http://eu.goodyear.com/pl_pl/tires/repository/UltraGripPerformance/ Pozdrawiam,
-
Koło zapasowe w sprayu
Hej, Jak jest dobrej jakości koło zapasowe w sprayu to nie. Tam gdzie dziura zaklei, troszkę wyjdzie na zewnątrz koła a po zaschnięciu się wytrze i nic nie widać (jak jest większy rozmiar koła to trzeba dwa spraye, u mnie po jednym było jeszcze słychać że schodzi powietrze, po drugim ok). Po zdjęciu opony z felgi był tylko płyn. Wulkanizator wypłukał oponę, wyczyścił od środka, naprawiał, wyważył i spowrotem założył.
-
Koło zapasowe w sprayu
Hej, To zakleja tylko dziurę i okleja całą oponę dookoła. Tak jak pisałem wcześniej po zdjęciu opony z felgi był jeszcze wodnisty płyn i to przeszkadzało w wyważeniu koła. Na feldze nic nie zostaje.
-
Lampka oświetlenia w środku - jak wyłączyć?
Na 100% zadziała. Byłem jeszcze raz sprawdzić. Dopóki nie nadusisz ponownie przycisku będzie ciemność. Nawet pakiet dodatkowego oświetlenia w lusterkach jest wyłączony. Dobre to jest! Teraz sporo ludzi pisało o rozładowywaniu akumulatora. W dzień jak się dużo wsiada i wysiada można sobie wyłączyć a jak się ściemni włączyć ponownie.
-
Lampka oświetlenia w środku - jak wyłączyć?
Witam ponownie, Panowie działa! Jak otworzysz drzwi przytrzymaj przycisk wyłączania oświetlenia a po chwili nastąpi ciemność. Jak zamkniesz i ponownie otworzysz ciemność. Pozdrawiam,
-
Koło zapasowe w sprayu
Hej, Ja mam opony RUN FLAT i po przebiciu wiadomo można jechać. Podjechałem do jednego wulkanizatora i jak zobaczył te opony powiedział, że nie naprawi. Kupiłem ten spray na stacji i wpompowałem w koło. Jeździłem z pół roku i pojechałem do innego wulkanizatora aby wyważyć sobie koła. Tam gdzie był spray nie można było wyważyć. Powiedziałem o tym. Zdjął oponę wyczyścił wszystko i naprawił.
-
Lampka oświetlenia w środku - jak wyłączyć?
Hej, Ja też się podpinam pod temat. Gdzieś na forum czytałem, że przy zmianie wewnętrznych żarówek na led nie wyświetla błędów, więc może jak się wyciągnie będzie spokój. Trzeba to sprawdzić. Pozdrawiam,
-
Komunikat: Transm. fault! Drive moderately
Hej, Jak już będziesz po wizycie u mechanika to daj znać, czy wszystko ok. Pozdrawiam,