Skocz do zawartości

bekon74

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bekon74

  1. Hej, U mnie nic nie mruga.
  2. bekon74 odpowiedział(a) na Konrad Bąk temat w E39
    Hej, A świece żarowe wymieniałeś?
  3. bekon74 odpowiedział(a) na mariusz01 temat w E39
    Hej, Może nie podłączyli kostki, albo słabo je wcisnęli w gniazdo. Jedź i niech poprawią jak działały.
  4. Hej, Na pewno będzie ok. Pozdrawiam,
  5. Hej, Tylko jako światła postojowe. W dzień za dużo nie widać.
  6. Hej, Jak założysz zwykłe opony a nie Run Flat to nie będzie ta zmiana odczuwalna. Ja mam 245/40/18 i jest ok.
  7. bekon74 odpowiedział(a) na wachowicz_domel temat w E60, E61
    Proszę bardzo! Cieszę się, że mogłem pomóc. :D
  8. bekon74 odpowiedział(a) na wachowicz_domel temat w E60, E61
    Hej, Wejdź na tą stronę i zainstaluj sobie ten program a potem kliknij w linka z instrukcją: http://megaupload.com/pl/ Pozdrawiam,
  9. Hej, Do E60/61 są te pierwsze. Mam zamontowane od pół roku dokładnie te same. Kupiłem w Anglii na eBay. Wszystko pasuje i jest ok, żadne błędy się nie świecą. Wyciągasz zwykłe i zakładasz te. Pozdrawiam,
  10. Hej, Podaje linka do instrukcji obsługi BMW e60/61 w języku Polskim. Plik jest w formacie pdf. http://www.megaupload.com/pl/?d=0WYIJY6Y Pozdrawiam, :dance:
  11. bekon74 odpowiedział(a) na wachowicz_domel temat w E60, E61
    Proszę bardzo instrukcja BMW e60 pl: http://www.megaupload.com/pl/?d=0WYIJY6Y Jest to plik pdf. Pozdrawiam,
  12. bekon74 odpowiedział(a) na wachowicz_domel temat w E60, E61
    Hej, Mam instrukcje po Polsku. Wrzucam teraz na Megaupload. Jak będzie gotowe to podeśle linka.
  13. Hej, 100% pokrycia wiadomo, że nie ma i na 09-2 jak wyjdzie na pewno też nie będzie. Najważniejsze, że chociaż jest to a nie jak z nawigacja Business do której nie ma mapy Polski.
  14. Hej, Pewnie, że da rade podłączyć. Musisz dołożyć dodatkowo interface i osobny czytnik DVD. Podjedź do dobrego Car Audio.
  15. Hej, Jest dużo więcej i przynajmniej nie ma dwóch rodzai 09-1 jak było z 08-2 Professional z Polską i bez.
  16. bekon74 odpowiedział(a) na EVO69 temat w E39
    Hej, W e60 po odpaleniu silnika wszystko gaśnie a kontrolka od pasów jak są nie zapięte zawsze się świeci, a po ruszeniu zaczyna jeszcze pikać przez jakieś trzy minuty. Wiem, że można to w serwisie wyłączyć. Pozdrawiam,
  17. Hej, Kodami tego nie zrobisz. Nie ma takiej opcji w menu ukrytym jak na przykład w Mercedesie, że możesz sobie sam aktywować MP3. Trzeba podłączyć kompa i zmienić software . Pozdrawiam,
  18. Hej, Tutaj sobie poczytaj: http://eu.goodyear.com/pl_pl/tires/repository/UltraGripPerformance/ Pozdrawiam,
  19. Hej, Jak jest dobrej jakości koło zapasowe w sprayu to nie. Tam gdzie dziura zaklei, troszkę wyjdzie na zewnątrz koła a po zaschnięciu się wytrze i nic nie widać (jak jest większy rozmiar koła to trzeba dwa spraye, u mnie po jednym było jeszcze słychać że schodzi powietrze, po drugim ok). Po zdjęciu opony z felgi był tylko płyn. Wulkanizator wypłukał oponę, wyczyścił od środka, naprawiał, wyważył i spowrotem założył.
  20. Hej, To zakleja tylko dziurę i okleja całą oponę dookoła. Tak jak pisałem wcześniej po zdjęciu opony z felgi był jeszcze wodnisty płyn i to przeszkadzało w wyważeniu koła. Na feldze nic nie zostaje.
  21. Na 100% zadziała. Byłem jeszcze raz sprawdzić. Dopóki nie nadusisz ponownie przycisku będzie ciemność. Nawet pakiet dodatkowego oświetlenia w lusterkach jest wyłączony. Dobre to jest! Teraz sporo ludzi pisało o rozładowywaniu akumulatora. W dzień jak się dużo wsiada i wysiada można sobie wyłączyć a jak się ściemni włączyć ponownie.
  22. Witam ponownie, Panowie działa! Jak otworzysz drzwi przytrzymaj przycisk wyłączania oświetlenia a po chwili nastąpi ciemność. Jak zamkniesz i ponownie otworzysz ciemność. Pozdrawiam,
  23. Hej, Ja mam opony RUN FLAT i po przebiciu wiadomo można jechać. Podjechałem do jednego wulkanizatora i jak zobaczył te opony powiedział, że nie naprawi. Kupiłem ten spray na stacji i wpompowałem w koło. Jeździłem z pół roku i pojechałem do innego wulkanizatora aby wyważyć sobie koła. Tam gdzie był spray nie można było wyważyć. Powiedziałem o tym. Zdjął oponę wyczyścił wszystko i naprawił.
  24. Hej, Ja też się podpinam pod temat. Gdzieś na forum czytałem, że przy zmianie wewnętrznych żarówek na led nie wyświetla błędów, więc może jak się wyciągnie będzie spokój. Trzeba to sprawdzić. Pozdrawiam,
  25. Hej, Jak już będziesz po wizycie u mechanika to daj znać, czy wszystko ok. Pozdrawiam,

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.