Treść opublikowana przez Filip.B
-
Jaki rozmiar śrub do felg stalowych ?
Aluminium to też metal ! A felgi są aluminiowe albo stalowe. Moje są stalowe!
-
Jaki rozmiar śrub do felg stalowych ?
Nikt nie wie ? Czy nie chce odpowiedzieć ? (może za głupie pytanie?)
-
Jaki rozmiar śrub do felg stalowych ?
Sorki za głupie pytanie ale nie mam pojęcia Dzięki z góry za odpowiedż
-
Nierówna praca silnika
Witam Może lewe powietrze zasysa
-
jak wymienić rolke paska klinowego??
Kanału nie potrzebujesz, rolka z napinaczem jest niżej i nie musisz jej wykręcać.
-
WLEWAM CASTROLA JAK MOTOR PADNIE TO SIĘ ZASTRZELĘ
No to i ja zalewam Castrola 10W60
-
jak wymienić rolke paska klinowego??
Napewno nie używkę, jak kupisz nowe to już nigdy nie będziesz musział tego wymieniać.
-
jak wymienić rolke paska klinowego??
U mnie jest na klucz 16 jeśli mówimy o górnej rolce. Dasz radę robiłem to sam bez pomocy.
-
jak wymienić rolke paska klinowego??
Witam Jedynie klucz płaski 16 i śrubokręt.
-
Powyżej 2 tysięcy zaczyna coś walić
A może to być wina czujnika spalania stukowego ? Słyszałem że coś takiego w moim aucie jest , tylko nie wiem gdzie i jak to sprawdzić :(
-
Trzeszczenie - nie wiem o co chodzi.
Witam Nie wiem dokładnie o jakie trzeszczenie Ci chodzi ale w mojej jest coś takiego że po wyłączeniu zapłonu przestawiają się przysłony nawiewu powietrza(zamykają się). Są one ponoć sterowane silnikami elektrycznymi Pozdro
-
Powyżej 2 tysięcy zaczyna coś walić
Nie jest to chrobotanie w momencie przestawiania VANOSA tylko póżniej, powyżej 2 tysięcy. Jak by za wcześnie otwierały się zawory ssące
-
Powyżej 2 tysięcy zaczyna coś walić
Wczoraj zauważyłem spadek mocy (525i Vanos 1992) Otwieram maskę dodaje gazu i powyżej 2 tysięcy zaczyna coś walić od strony zaworów ssących, metaliczny dżwięk . Przeraziło mnie to okropnie, po odpięciu wtyczki od Vanosa jest normalnie, na zimnym silniku też jest dobrze. Czym może to być spowodowane ? Proszę o pomoc !
-
silnik m52 / co to za czujniki?
Wczoraj zauważyłem spadek mocy (525i Vanos 1992) Otwieram maskę dodaje gazu i powyżej 2 tysięcy zaczyna coś walić od strony zaworów ssących, metaliczny dżwięk . Przeraziło mnie to okropnie, po odpięciu wtyczki od Vanosa jest normalnie, na zimnym silniku też jest dobrze. Czym może to być spowodowane ? Proszę o pomoc !
-
Drzenie kierownicy 80km/h - 100km/h
Możesz napisać coś więcej o tym sposobie ? Pozdro
-
VANOS-upgrade, czy dam radę sam?
DarioKa Odezwij się do mnie to podeślę Ci kilka fotek i porad. Właśnie dzisiaj to złożyłem i działa :mrgreen:
-
2,5i M50 VANOS Jak ustawić rozrząd?
Dzięki wielkie za pomoc. Ale powiem szczerze , ustawiłem to tylko dzięki temu że narobiłem fotek przed rozbieraniem vanosa :mrgreen: Pozdrowka
-
2,5i M50 VANOS Jak ustawić rozrząd?
09. 1992
-
2,5i M50 VANOS Jak ustawić rozrząd?
Poprzestawiały mi się kółka, są tam jakieś znaki ale z czym je zgrać ? :(
-
VANOS-upgrade, czy dam radę sam?
Witam kolegów Właśnie rozebrałem vanosa i mam problem bo przestawił mi się wałek. CZy są tam jakieś znaki według których można go ustawić ? :(
-
O instalacjach gazowych
http://www.shopgaz.pl/?search=1119 Mam u siebie I generację, i myślę kupić ten zestaw Co Wy na to ?
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
Bastan ! W moim przypadku przekaładnia jest po lewej stronie silnika, i nie potrzeba odkręcać osłony. Pozdrawiam
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
Chyba znalazłem :lol: Był luz na przekładni kierowniczej, trochę za mocno dokręciłem, jutro popuszczę. Ale jak na razie nie drży. Dzięki wszystkim za wszelkie sugestie. Pozdrawiam
-
jak sprawdzić prawdziwy przebieg auta?
No nie wiem czy tak lepiej. Kupując auto, było by dobrze sprawdzić faktyczny przebieg :) A odbiegając od tematu, jak można wstawić fotkę mw profilu ? Bo mi to nie wychodzi :oops:
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
Na przekładni luzu raczej nie ma, bo chyba było by go czuć i słychać kręcąc delikatnie kierownicą. Ale jeszcze raz sprawdzę.