Treść opublikowana przez skovroon
-
palniki xenonów
Nic nie trzeba kodować. w LCI są D2S ? Jakie te palniki kupiłeś ? pytam bo jeden u mnie też już powoli zaczyna zmieniać kolor i też będę musiał kupić. A zupełnie nie wiem które z tych co są na rynku w tej chwili są warte polecenia.. podpowie ktoś ?
-
zakup e60 gdzie sprawdzić przbieg, historie auta???
Jeśli jest już jakiś czas w kraju to możesz sprawdzić też CEPiK - https://historiapojazdu.gov.pl/ Lecz najbardziej wiarygodnym będzie sprawdzić w ASO bądz u kogoś kto ma dostep do bazy danych ASO.
-
zakup e60 gdzie sprawdzić przbieg, historie auta???
w ASO ?
-
525 d - problem podczas zapalania
Padnięty sterownik świec wyrzuciłby błędy wszystkich 6 świec - ja tak miałem. Zająłbym się raczej chyba wtryskami.
-
e60 530d kreci dlugo i słabo, nie odpala:/
Przy padającym rozruszniku też miałem problem z tym że bardzo wolno kręcił - nawet powiedziałbym, że na zimnym silniku było lepiej ale to i tak nic w porównaniu do tego jak zapitala po regeneracji :wink:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Fajnie, że załapałeś bakcyla :cool2: Jeśli chcesz porządnie zająć się lakierem to jedynie korekta mechaniczna wyciągnie Twój lakier na glanc. Próbowałeś popatrzeć na lakier po polerce UC pod halogenem ? UC swoją drogą jest ok - nawet bardzo. Aczkolwiek ja używam go aktualnie tylko i wyłącznie do ręcznej polerki miejsc których niestety nie przytnę padem np. powierzchnia drzwi za klamką gdzie często są ryski od paznokci. A propo SV Blauweiss - testowałem i szczerze poza zapachem i przyjemnością pracy (jak to SV ma zresztą w zwyczaju) mnie nie powalił. Teraz podjarałem się powłokami i tylko czekam do wiosny i jedziemy :D
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Mało jeszcze wiesz o detailingu :wink: Na początku przygody z tych cholernym hobby też uważałem Megs'a za Boga - miałem praktycznie wszystko z ich oferty - póki nie popróbowałem kosmetyków z innych firm (w tym półki premium) a w tej chwili z megs'a pozostały mi może ze 2 produkty.
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Faktycznie nieźle to wygląda :cool2: Powiem Ci, że gdybym zobaczył live to chyba nie poznałbym że jakieś dokładane, bo niekiedy widzi się jak definitywnie czujniki "wyróżniają" się na zderzaku. A tu takie dość płaskie tylko leciutko wystające.. mógłbyś podrzucić linka gdzie kupiłeś? Też kiedyś się nad tym zastanawiałem bo w mojej e60 też ktoś przyżydził jak konfigurował auto :duh:
-
Wyłącznie funkcji ostrzegania przed mrozem
Z tego co pamiętam jest chyba gdzieś w ustawieniach dźwięku w idrive poziom głośności komunikatów czy coś takiego..
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Prezioso miło, że chcesz wrócić do słusznej marki :wink: Pasek się znudził czy wyeksploatował ? :norty: Jeśli chodzi o 520d to też miałem przyjemność nią jeździć - jak to określiłeś du.py nie urywa aczkolwiek coraz więcej firm radzi sobie już z programem do tego silnika - 220PS i 430NM to już jako tako będzie sobie myślę radzić - jeśli nie jesteś uprzedzony do chiptuningu to jest to jakaś alternatywa do 5"25"d
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
dziqsek nie leciałeś złotką dziś ok 8-9 rano przez janki-nadarzyn w stronę katowic ? Jakiś zarośnięty typ za kierownicą siedział :P :norty:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Strzałka Koval :wink: Niech chłopaczyna przetestuje chociaż te, które ma w podpisie i których ciągle w zastraszającym tempie przybywa :mrgreen: wlad może i L200 czas dopisać ? :mrgreen: Tekst o utwardzeniu drogi rozwalił mnie na łopatki :twisted: ....przepraszam musiałem :norty:
-
E60 525d pawlica1991
-30mm jest pewnie podane względem zwykłego zawieszenia. Sportowe dostosowanie podwozia obniża już ok 2cm. Analogicznie miałbyś 1cm niżej niż teraz. Ceny już nie pamiętam - przedzwoń byle gdzie i podaj VIN to Ci powiedzą ale z tego co pamiętam nie było tragedii. Jeszcze a propo opony. Jeśli kupujesz nowe gumki to warto sobie dopłacić za ubezpieczenie - w dużym skrócie: co by się nie stało dostajesz zwrot kasy lub nową oponę. Ja przerobiłem dwie pary nowych 19' na tył przy których po 5tys km i po 14tys km wyskoczyły jajka. Przy 3ciej parze już wziąłem ubezpieczenie - choć teraz jak na złość nic się nie dzieje :P
-
E60 525d pawlica1991
Kropki nie mają absolutnie żadnego znaczenia - jest to znaczenie podczas produkcji. Ja kupowalem do siebie kiedys sprezyny na przod w ASO - tylko po VINie
-
E60 525d pawlica1991
Zacznijmy od tego, że masz nie fabryczne amortyzatory (monroe) więc jest też jakieś prawdopodobieństwo, że i sprężyny są nie fabryczne. Swoją drogą ogromny pech z tą oponą - pierwszy raz się spotkałem z takim przypadkiem żeby sprężyna przebiła oponę :shock: Ja mam u siebie sportowe dostosowanie podwozia i nie raz klnę że jest tak nisko (szczególnie zimą) i nigdy w życiu bym nie pomyślał o zmianie sprężyn na jeszcze niższe - więc przemyśl tą kwestię.
-
ZAWIESZENIE PRZÓD prawy POMOCY!
Nic fizycznie wybuchnąć nie mogło, może sprężyna pękła ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jak tak obserwuję posty kruka z historiami serwisowymi, to na razie wychodzi, że zbyt wielu wałków nie ma na rynku... ciekawe jak długo :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Panowie co dokładnie wchodzi w skład m pakietu w F10 ? Poproszę o szczegółową listę dodatków i tego czym różni się od wersji bez m-p. (jak np. końcówki wydechu czarne a nie chrom jw.) i jeszcze jedno pytanie: jaka opcja wyposażenia odpowiada za przyciski przy drążku zmiany biegów sport/comfort ? Jest to opcja warta polecenia ? Warto za nią dopłacić ?
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Świetna wiadomość, na co mogą liczyć właściciele 2.0d 184 PS ? i 3.0d 245PS ?
-
[E60] 530d jak wyjac rozrusznik
Tylko i wyłącznie od dołu, przechodziłem to niedawno u siebie. Też mi bardzo wolno kręcił a po regeneracji kręci jak szalony :wink:
-
BMW 530d LCI 2007 temp. plynu chlodzacego 66-70C
To sporo 15-16km jak na 3.0d. Ja po jakis 10km mam juz 85-90.
-
E61 535d by frisky @372KM & 690NM
Przyjemny kombiaczek :-) Z tymi felgami w czern to się poważnie zastanów... bo ta 18stka automatycznie optycznie stanie się 17tką. Chyba że zakitujesz jakąś sensowną 19-20tkę. Mpakiet i czarne szyby to absulutnie dobry kierunek :cool2:
-
BMW e60/e61 ZMIANA LAMP "ZWYKLE NA XENON"
Poczytaj dokładnie "jak to jest w innych tematach" to się dowiesz. Było pisane już nie raz co potrzeba zmienić/ co zakodować itp. Wygoniś się znalazł... wszystko na tacy najlepiej :duh:
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
w temat wyzszosci oleju nad olejem nawet nie wchodze ale interesuje mnie co sie zmienia po plukance? (co powoduje odczucie zadowolenia /co sie zmienia/) Przemek Ja również chętnie "posłucham" Kupiłem kiedyś taką płukankę z motula i już chyba dwa lata leży na półce bo przy każdej zmianie oleju się waham czy zastosowanie tego oby na pewno będzie odpowiednie dla silnika z prawie 300tys na blacie.... Mechanicy z którymi miałem styczność raczej takie zabiegi odradzają - min. dlatego, że silnik może chodzić po płukance głośniej i może wyczyścić syfy w miejscach silnika w których nie należy ich czyścić bo to, bo tamto..
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
To małe LM to co to?