Treść opublikowana przez Depson
-
Pojemności układu chłodzenia/nagrzewanie/związek z LPG.
Poza tym co jak co ale BM`ki z grzaniem do odpowiedniej temperatury to kłopotów czasowych raczej nie mają z definicji ;)
-
Trzęsie kierownicą przy hamowaniu :(
Tuleje tuleje tuleje :)
-
panowie pomozcie - rece opadaja
z tego co mi sie wydaje to zapalniczka moze smigac na wylaczonym kluczyku i nie wplywa to na jakies rozladowywanie akumulatora. to byloby bez sensu...
-
Problem z centralnym zamkiem!!!
A popos odbijania i lampki na dziurach - pomijając wiązkę w bagażniku, u mnie oprócz niej powodem był wytarty rygiel na drzwiach kierowcy :) Po wymianie nic nie odbija :) :D
-
Uszczelka pod glowica??
Nie koniecznie, moze to tez byc uszczelka. Mialem jazde z jednym i drugim i nie ma reguly ze bulgocze przy braku odpowietrzenia tylko, przy uszczelce bylgotalo na calego ;] Ale badz optymistą :)
-
TYLNY MOST??PROBLEM!!!!
Tez mam lekki stuk w takim momencie i tez cieknie mi olej :( Natomiast olej jest czysciutki i widac ze w ladnym stanie... nie wiem sam
-
Szyberdach mechaniczny na elektryczny???
No to ja też tak zadziałam. Dzieki
-
jakie świece???
Dwuelektrodówki NGK na LPG śmigają aż miło. M40 1,6i
-
W dzien "zmulona" w nocy "dynamiczna"
Czyli eliminujemy stozek ?
-
Jak rozebrać oparcie przedniego fotela?
Zrobisz.
-
cos mi caly czas lekko piszczy kiedy silnik pracuje..
Też myślałem, że łożysko a okazało się że pasek. Sporo osób tak ma nawet na nowym pasku. Zauważyłem, że jak stoi pod chmurką i jest wilgotno na dworze to po nocy jest glosniej. P.S. Mówie o takim "ćwierkaniu" a nie piszczeniu mocnym.
-
Czy warto kleić plastikową część chłodnicy?
Kup uszkodzoną chłodnicę gdzieś na allegro za 20zł bo i tak się nikomu nie przyda a elementy plastikowe są rzadko uszkodzone :)
-
problem z 2. biegiem
Tez tak mam i potem jest trudno wrocic tez na 1 z 2-ki, sprzęgło mam ok bo wymieniałem i też się zastanawiam co jest. W skrzyni może brakowac jakiegos oleju ?
-
[E36 320i] Bijaca kierownica
U mnie pomogła wymiana tulejek na wahaczach ale mi biło też przy jeździe...
-
Wspomaganie - ciężko pracuje
PINIU jak chcesz mam taką pompę, wyciągniętą z poprzedniego silnika- w fajnym stanie jak coś to pisz na priv
-
Podświetlenie wnętrza - pytanie
A mi sie to zepsulo (wraz z zamkiem centralnym - ma to jakiś związek ???) Lampa zaczęła mi sie zapalać sama lub w czasie jazdy i teraz mam ją na pozycji OFF cały czas. Nie mogę sie wybrać do elektryka. Miał ktoś tak ???
-
Czy to prawda?(gaz)
A ja ostatnio jechałem sekwencją 2.0 e36 coupe, potem kolezka przałączył na benzyne i efekt jest taki, że kupuje sekwencje i mócie sobie co chcecie :)
-
[E36] Lampy - depo, do compacta, jak się przerabia kostkę ?
A ja tak na marginesie dołączając się do tematu lamp pochwale się, że rozebralem ostatnio oryginalne lampy, kupilem bardzo okazyjnie nowe lustra i idealne klosze, sciagnalem wewnętrzne klosze, wszystko zlozylem z dodatkowymi uszczelnieniami (zeby nie parowały bo teraz mają przestrzeń od zewn. klosza do końca lampy jakby nie patrzeć) i efekt jest moim (i nie tylko) zdaniem baardzo fajny i wygląda to dużo lepiej niż plastikowe zamienniki z allegro. (to tak dla tych co myślą nad zakupem tych lampek z plastikowym chromem) Co do kostek to nie wiem więc potraktuj moją wiadomość jako taką urwaną z choinki ;) Pozdrawiam
-
W dzien "zmulona" w nocy "dynamiczna"
Potwierdzam mam zasrany stożek i jest TO SAMO, jestem przekonany, że to to. Poza tym nie wiem jak to jest ale w m40 (moja np.) przepływomierz nie jest zbyt inteligentny (nie ma czujnika temeratury ?) ale nie jestem pewien. Pod koniec miesiąca wywalam stożek i powiem jakie efekty ;)
-
drga kierownica miedzy 100-120km/h na równiutkiej drodze
Ja bym stawial na felgi lub opony. Ostatnio mialem podobnie ale przy nieco mniejszej predkosci i byly to tuleje.
-
Gdzie umieszczony jest numer koloru auta?
A ja nie mam nigdzie, żeby było śmieszniej. Iniby nie była bita ;)
- Zmiana wyglądu maski
-
Przekładka części siedzeń
No to miodzik :)
-
Przekładka części siedzeń
No to dobrze wiedzieć bo kompleto dobrych foteli to 400-500zł natomiast prawy można kupić za niecałą 100 :)
-
Przekładka części siedzeń
Witam, Jak większość z posiadaczy e36 zetknąłem się z problemem wytartego fotelu kierowcy. Na rynku jest masa siedzeń i kanap ale większość sprzedawców nie chce sprzedawać na sztuki. Jest to zrozumiałe gdyż podejrzewam 70% ludzi kupuje to ze względu na ten właśnie lewy fotel. Jest jednak do kupienia (dość sporo) fotelików pasażera (pewnie sprzedają Ci co kupili komplet ;) ) Stąd moje pytanie czy nie dałoby się zrobić przekładki samego "wnętrza" fotela ? Chodzi mi o wszystko to co jest miękkie a więc siedzisko i oparcie. Rozbierałem raz moje fotele i wiem, że spód jest na zatrzaskach, natomiast tył zaczepiony jest na tkich "rynienkach" na około i coś go trzyma za środek. Pytanie jednak czy wypełnienie lewego pasować będzie do prawego i odwrotnie ? Jeżeli nikt nie będzie wiedział to kupie taki fotel i sprawdze to na własnej skorze natomiast moze sa osoby, ktore maja taka wiedze ? Pozdrawiam, Dawid