Skocz do zawartości

Depson

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Depson

  1. Poza tym co jak co ale BM`ki z grzaniem do odpowiedniej temperatury to kłopotów czasowych raczej nie mają z definicji ;)
  2. Tuleje tuleje tuleje :)
  3. Depson odpowiedział(a) na djsully99 temat w E36
    z tego co mi sie wydaje to zapalniczka moze smigac na wylaczonym kluczyku i nie wplywa to na jakies rozladowywanie akumulatora. to byloby bez sensu...
  4. Depson odpowiedział(a) na Danio86 temat w E36
    A popos odbijania i lampki na dziurach - pomijając wiązkę w bagażniku, u mnie oprócz niej powodem był wytarty rygiel na drzwiach kierowcy :) Po wymianie nic nie odbija :) :D
  5. Depson odpowiedział(a) na grba temat w E36
    Nie koniecznie, moze to tez byc uszczelka. Mialem jazde z jednym i drugim i nie ma reguly ze bulgocze przy braku odpowietrzenia tylko, przy uszczelce bylgotalo na calego ;] Ale badz optymistą :)
  6. Depson odpowiedział(a) na dealer25 temat w E36
    Tez mam lekki stuk w takim momencie i tez cieknie mi olej :( Natomiast olej jest czysciutki i widac ze w ladnym stanie... nie wiem sam
  7. No to ja też tak zadziałam. Dzieki
  8. Depson odpowiedział(a) na marjok1000 temat w E36
    Dwuelektrodówki NGK na LPG śmigają aż miło. M40 1,6i
  9. Czyli eliminujemy stozek ?
  10. Zrobisz.
  11. Też myślałem, że łożysko a okazało się że pasek. Sporo osób tak ma nawet na nowym pasku. Zauważyłem, że jak stoi pod chmurką i jest wilgotno na dworze to po nocy jest glosniej. P.S. Mówie o takim "ćwierkaniu" a nie piszczeniu mocnym.
  12. Kup uszkodzoną chłodnicę gdzieś na allegro za 20zł bo i tak się nikomu nie przyda a elementy plastikowe są rzadko uszkodzone :)
  13. Depson odpowiedział(a) na djszczawik temat w E36
    Tez tak mam i potem jest trudno wrocic tez na 1 z 2-ki, sprzęgło mam ok bo wymieniałem i też się zastanawiam co jest. W skrzyni może brakowac jakiegos oleju ?
  14. Depson odpowiedział(a) na tippy temat w E36
    U mnie pomogła wymiana tulejek na wahaczach ale mi biło też przy jeździe...
  15. Depson odpowiedział(a) na agora temat w E36
    PINIU jak chcesz mam taką pompę, wyciągniętą z poprzedniego silnika- w fajnym stanie jak coś to pisz na priv
  16. A mi sie to zepsulo (wraz z zamkiem centralnym - ma to jakiś związek ???) Lampa zaczęła mi sie zapalać sama lub w czasie jazdy i teraz mam ją na pozycji OFF cały czas. Nie mogę sie wybrać do elektryka. Miał ktoś tak ???
  17. Depson odpowiedział(a) na dmcneo temat w E36
    A ja ostatnio jechałem sekwencją 2.0 e36 coupe, potem kolezka przałączył na benzyne i efekt jest taki, że kupuje sekwencje i mócie sobie co chcecie :)
  18. A ja tak na marginesie dołączając się do tematu lamp pochwale się, że rozebralem ostatnio oryginalne lampy, kupilem bardzo okazyjnie nowe lustra i idealne klosze, sciagnalem wewnętrzne klosze, wszystko zlozylem z dodatkowymi uszczelnieniami (zeby nie parowały bo teraz mają przestrzeń od zewn. klosza do końca lampy jakby nie patrzeć) i efekt jest moim (i nie tylko) zdaniem baardzo fajny i wygląda to dużo lepiej niż plastikowe zamienniki z allegro. (to tak dla tych co myślą nad zakupem tych lampek z plastikowym chromem) Co do kostek to nie wiem więc potraktuj moją wiadomość jako taką urwaną z choinki ;) Pozdrawiam
  19. Potwierdzam mam zasrany stożek i jest TO SAMO, jestem przekonany, że to to. Poza tym nie wiem jak to jest ale w m40 (moja np.) przepływomierz nie jest zbyt inteligentny (nie ma czujnika temeratury ?) ale nie jestem pewien. Pod koniec miesiąca wywalam stożek i powiem jakie efekty ;)
  20. Ja bym stawial na felgi lub opony. Ostatnio mialem podobnie ale przy nieco mniejszej predkosci i byly to tuleje.
  21. A ja nie mam nigdzie, żeby było śmieszniej. Iniby nie była bita ;)
  22. Depson odpowiedział(a) na marcingwr temat w E36
    boże..........
  23. Depson odpowiedział(a) na Depson temat w E36
    No to miodzik :)
  24. Depson odpowiedział(a) na Depson temat w E36
    No to dobrze wiedzieć bo kompleto dobrych foteli to 400-500zł natomiast prawy można kupić za niecałą 100 :)
  25. Depson opublikował(a) temat w E36
    Witam, Jak większość z posiadaczy e36 zetknąłem się z problemem wytartego fotelu kierowcy. Na rynku jest masa siedzeń i kanap ale większość sprzedawców nie chce sprzedawać na sztuki. Jest to zrozumiałe gdyż podejrzewam 70% ludzi kupuje to ze względu na ten właśnie lewy fotel. Jest jednak do kupienia (dość sporo) fotelików pasażera (pewnie sprzedają Ci co kupili komplet ;) ) Stąd moje pytanie czy nie dałoby się zrobić przekładki samego "wnętrza" fotela ? Chodzi mi o wszystko to co jest miękkie a więc siedzisko i oparcie. Rozbierałem raz moje fotele i wiem, że spód jest na zatrzaskach, natomiast tył zaczepiony jest na tkich "rynienkach" na około i coś go trzyma za środek. Pytanie jednak czy wypełnienie lewego pasować będzie do prawego i odwrotnie ? Jeżeli nikt nie będzie wiedział to kupie taki fotel i sprawdze to na własnej skorze natomiast moze sa osoby, ktore maja taka wiedze ? Pozdrawiam, Dawid

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.