Treść opublikowana przez Oleg_BMW
-
Kontrolka od DSC
Wiem tylko, że z dziw&@^! nie tańczę :twisted2:
-
Never stand still - premiera nowej 7ki + fotki
Jest cudowna jak na kazdą 7er przystało. Spory krok naprzod w porownaniu z E65 i piekny design - auto które trzeba miec. Zgadzam się z Tobą Zodiac design jest przepiękny i o wiele lżejszy niż e65, ale na te nerki patrzeć nie mogę, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem tego rozmiaru :mad2: Ale poza tym drobnym mankamentem wyglada przecudownie, a wnętrze mmmmmiodzio...
-
Kontrolka od DSC
Już za późno :twisted2:
-
Never stand still - premiera nowej 7ki + fotki
No i stało się widziałem, na żywo najnowszego 7er'a F01 Zdjęcia niestety z telefonu (jak przystało na zdjęcia szpiegowskie) ;) Poza tragicznymi nerkami auto jest:cud, miód, malina ;) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images41.fotosik.pl/28/f5748aa51a825d54.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images33.fotosik.pl/400/b45d6f8aae138057.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images27.fotosik.pl/291/96eb117dc72a5cfc.jpg
-
Problem z lampą
Dlaczego rezygnowac z tak pozytecznej funkcji? Żeby się nie pieprzyło tak często??
-
lepiej shadow czy chrom?
Shadow zdecydowanie, odmłodzi to i auto i będzie wygladała na killera :D
-
Problem z lampą
A nie wolabyś założyć sobie lampy bez opcji doświetlania zakrętów??
-
Jak wymienić samą żaróweczke z zestawie do ringów?
Blue Vision to największa ściema w historii żarówek samochodowych, nie dziwiłoby mnie, że świcą na żółto, gdyby nie fakt, że to Philips i barwa na opakowaniu rodem z xenonów. Swoja drogą czy to się czasem nie kwalifikuje pod wprowadzanie klienta w błąd??
-
blokada kierownicy w e-60
Może by wreszcie ktoś go zamkął?? :mad2:
-
Plakietka pod maską
Rufio, a masz jakiś cennik w pdf-ie Individuala??
-
system sos
Hahaha, ale się uśmiałem. Faktycznie "zamątować" to można praktycznie wszędzie, gorzej z zamontowaniem we właściwym miejscu :twisted2: P.S. Krzysztofie, ja ostanio jak zmieniałem kartę Sim w telefonie to jedną "zamątowałem" w popieliczce i nie działało więc nie wprowadzaj nowego w błąd, hahaha
-
Plakietka pod maską
Nie jestem do końca pewien, ale zdaje się, że kolor Carbon Black występuje tylko z m-pakietem. Widać różnicę między Carbonem a Sapphire nawet na zdjęciach. . Masz rację guteg Carbon Schwarz jest tylko z M-Pakietem dotępny. P.S. Czy orientujesz się w cenach individuala, bo nigdzie nie mogę znależć żadnego cennika.
-
2006r Polska nawigacja???
Masz navi Professional?? A orientujesz się może, czy do Bussines jest już płyta 01-2009??
-
Nano Woski oraz matt-cockpit
Piękny zetawik Krzysztofie. No kto wie? Narazie będę działał z Sonaxem, a potem pewnie się skuszę na te właśnie produkty.
-
Nano Woski oraz matt-cockpit
Krzysztof, a czy to o czym piszesz jest dostępne w Polsce, jeżlei tak to gdzie?? Czy chodzi o któryś z tych produktów? http://www.sklep.meguiars.pl/
-
Nano Woski oraz matt-cockpit
Oj nie pisz takich rzeczy Marku, bo za same kosmetyki w Bawarii zostawię minimalną krajową,haha. Juz jestem zdecydowany na kilka preparatów BMW, które są niezbędne do zachowania czystości we wnętrzu mojej "małej", które jak sam wiesz jest maksymalnie niepraktyczne :lol: jeżeli chodzi o utzrymanie go w czystośći. P.S. Panie moderatorze, ale off top się z tego zrobił :D
-
Jak wymienić samą żaróweczke z zestawie do ringów?
Patrz tutaj: http://bmwslask.jun.pl/viewtopic.php?t=135
-
2006r Polska nawigacja???
To co to za serwis?? :duh:
-
Nano Woski oraz matt-cockpit
Marku, cieszę się, na to co napisałeś. Tak po cichu sobie myślę, że po pierwsze to SONAX-nie od wczoraj robią kosmetyki samochodowe, a po drugie coś w tym całym nano picu może być. Jeżeli Ty jesteś zadowolony z nanotetechnologii, no to ja też powiniennem być. Twoja e34 wyglada przepięknie, a lakier masz jakby wczoraj auto opuściło salon. Co do ori kosmetyków BMW, to też jestem na 90% pewien, że niektóre z nich to właśnie Sonax, nawet kiedyś rozmawiałem z Panem Arturem z Bawarii na ten temat i mimo, że nie mają oficjalnych informacji to stwierdził, że prawdopodobnie jest to własnie Sonax. No jak już przetestujesz to co polecił Ci KrzysztofP, to daj znać. Co do dostępności Nigrin to widziaęłm tego trochę w Praktikerach, kupiłem sobie nawet Cockpit Spary-matowy o zapachu jabłka :D
-
Nano Woski oraz matt-cockpit
Z całym szacunkiem, ale nie ja tu jestem od analizowania czegokolwiek. To jest forum użytkowników samochodów w związku z czym zapytałem czy ktos coś takiego stosuje i czy daje pożądane efekty. Nie podniecam się tymi kuszącymi napisami typu" Nano Pro" itp. i nie obchodzi mnie co to jest nanotechnologia w definicji, tylko czy ten konkretny produkt działa. Porównania z margaryną również do mnie nie trafiają. Mimo to dziękuję za twoją opinię. Pozdrawiam
-
mody e39
Bzury piszą co po niektórzy, jak można porównywać sportowe barany do magnetyzera?? Taki wydech ma sens jedynie w przypadku kompleksowych modyfikacji silnika, a raczej wszystkiego co dookoła silnika, a mianowicie sportowy filtr powietrza, kompletny układ wydechowy z jakiejs kwasówki, "policzony" i profesjonalnie wykonany, ewentualnie ostre wałki itd. No i najwaniejsze nowe mapy pod tak przygotowany motor. I dopiero w tak przygotowanym aucie możemy mówić o przyroście mocy rzędu 15%.
-
Nano Woski oraz matt-cockpit
Czy woski samochodowe oparte na nano technologii faktycznie są takie dobre i potrafią przywróćić głębię lakieru oraz zamaskować niewielkie ryski. Pytam ponieważ zamówiłem wosk firmy SONAX Nano Pro kolor czarny w zestawie z kredka koloryzującą wyglada to tak: http://www.allegro.pl/item466193373_sonax_wosk_koloryzujacy_nano_kredka_gratis.html
-
Impregnat do tapicerki BMW
Jak w temacie, chciałem zapytać czy ktos z Was używał już środka który ma impregnować tapicerkę i nie dopuścić aby wchłaniała wilgoć i brud?? Wiem, że taki specyfik jest sprzedawany w ASO, czy macie jakieś doświadczenie z tego typu rzeczami, jakie inne firmy produkują tego typu płyny. Pytam ponieważ mam najjaśniejszą z możliwych tapicerek w e60 i widmo śniegu, deszczu i wszechogarniającego syfu trochę mnie niepokoi.
-
[ E61 ] navi business
Jasne, że są wersje bez navi, mój kolega ma 520d 2007r LCI bez Navi.
-
pomocy gdzie jest zbiornik płynu hamulcowego w e61
Mysle, ze sie zbytnio nie zmartwia... :roll: Też mi się tak wydaje :twisted2: