Treść opublikowana przez tomaszko15
-
automatyczna skrzynia biegów e34 525 tds
kolego bez urazy ale czy mógłbyś troszeczkę jaśniej ten olej ma jakąś lepkość co ja mam kolesiowi powiedzieć ja nie bardzo wiem o co chodzi a on całkiem :mrgreen: A i jeszcze jedno czy ta jego skrzynia w tym tds to 5hp-18
-
automatyczna skrzynia biegów e34 525 tds
cały czas się nie pali, dzwoniłem do niego mówił ,że nieraz sie zapala .A jaki olej kolego proponujesz do 525 tds 92 rok 300 tyśków walnięte.Albo ewentualnie ile może kosztować inna skrzynia?
-
automatyczna skrzynia biegów e34 525 tds
witam forumowiczów,panowie mam pytanko dotyczące automatycznej skrzyni biegów to nie przy mojej bmce ale przy kumpla mnie automaty nie bawią ,ale nie o tym .Problem jest taki :samochód odpala jak pszczółka ,ale nie wchodzą żadne biegi tylko jak wrzuci 3 i doda dosyć gazu to coś zaczyna ruszać nic pozatym co jakiś czas pojawia się czerwony wykrzyknik ,co to może być ,jaki koszt naprawy,czy się opłaca może lepiej nową skrzynkę nie wiem doradzcie coś bo chłopak jest zrozpaczony a to jego pierwsze auto :| szkoda mi go
-
Tuleje wahaczy
kolego filon dostajesz ostrzeżenie za słowa które są przed damą i królem :nana: a swoją drogą to podciągacie regulamin pod siebie tu cytuję "17. Administrator i Moderatorzy zawsze mają rację."nie zawsze bo możecie również się mylić nikt nie jest nieomylny
-
Tuleje wahaczy
no i ok skoro tak uważasz niech będzie tylko kiedy mi to ostrzeżenie zdejmiesz :D ale wiesz co ciekawy jestem jak ty byś sie wyraził jakbyś musiał wymieniać w swojej beemce część której w ogóle nie musiałeś wymieniać? I dalem sie jeszcze na koszta niepotrzebne naciągnąć bo mi jakiś za przeproszeniem baran (to nie przekleństwo)nie potrafił tego w normalny sposób naprawić tylko na łatwizne poszedł i całe nowe wachacze góra/dół musiałem kupić?Jeszcze bym bardziej nawrzucał ,ale wtedy to byś mnie wywalił z forum
-
Tuleje wahaczy
no wiesz co kolego Panfil :cry2: bez obrazy dla mechaników bo nie wszystkich sie jedną miarą osądza ale wkurzyłem się troche bo jakby ciebie ktoś w jajo zrobił zamiast tulejek musiałem komplet górnych i dolnych wachaczy kupić to byś sie nie wkurzył bo ja tak i to bardzo zresztą widać i myślę ,że większa część forumowiczów myśli podobnie o mechanikach , :hand: ale skoro twierdzisz,że zasługuje na ostrzeżenie to ok nie będe się spierał
-
Regulacja recznego
to nie znaczy ,że jest niepotrzebna jeżeli odpowiada ,za samoregulację to jak może nie działać ,nie rozumiem.Musi tam być i musi działać po to tam jest. :hand:
-
Regulacja recznego
kolego jak coś ci wypadło z bębna to na bank masz już coś nie tak ,chłopie to są hamulce tu musi być wszystko jak w szwajcarskim zegarku!
-
Tuleje wahaczy
K....A :twisted: no i masz polskich mechaników! czy to już nikt nie potrafi podejść do klienta normalnie tylko zedrzeć ile sie da. wiecie co nie mam słów banda złodziejstwa :cry2:
-
xenon
ok jutro zmienię i zobaczymy
-
Nie gaśnie kontrolka świec... 324TD
kolego jak pali ci się kontrolka od świec to prosta odpowiedz króraś świeca padła ja mam 525 td i też mi się to zapaliło pojechałem kupiłem 6 sztuk bo mi doradzili,że trzeba kupić komplet wymianka i kontrolka przestała się palić
-
Regulacja recznego
jeżeli masz taki luz to myślę,że to może być urwana linka albo czgoś nie podczepiono przy wymianie klocków
-
drgania na kierownicy podczas hamowania
zgadzam się z kolegą thorem 100% tarcze
-
Cieknący szyberdach bmw e36
kolego ja mam touringa 100% kanaliki u mnie tak było weż dosyć grubą linke stalową u mnie wlazło jakieś2,5 metra rozczapierz ją na końcu i wpychaj kręcąc powinno pomóc a i możesz jeszcze delikatnie podsmarować bezbarwnym silikonem uszczelke od szyberka i będzie ok
-
Tuleje wahaczy
kolego ja nie wiem czy mam racje ale w mojej e34(wiem to nie e46)ale wymieniałem całe wachacze mogłem wymienić tuleje ale mechanik powiedział,że to jest od cholery zabawy ,bo tuleje trzeba jakoś wciskać na prasie,nie wiem o co chodzi może mu się nie chciało,może nie umiał tego zrobić nie wnikam w końcu kupiłem komplet górne i dolne i wymiana trwała może 1,5 godziny razem wymiana z częściami(zamienniki)wyszła 620 zł
-
przestał świecic lewy xenon
brawa dla ciebie thor :clap: nie ma się na co złościć ,dobrze powiedziane,ale z drugiej strony mu się nie dziwie coś mu się pieprzy z autem i ma nerw moim zdaniem powinniście być tacy :D pozdrawiam a kolega od światełka 1.bezpieczniki 2.przekładka przetwornic 3. jak można coś naprawić samemu to trzeba to zrobić a jak nie to elektryk 4.nowa przetwornica
-
xenon
koledzy a czy te zakłócenia może robić cb radio ?bo dzisiaj na przykład trochę jeździłem i zero mrugania,ale jeździłem bez włączonego cb,a jak jechałem wczoraj do Koszalina to z cb radiem i wtedy też były mrugania?a może wilgoć ale z tego co wiem to przetwornice są wodoszczelne.
-
Brak mocy przez 10 sekund
powietrze też może łapać
-
Brak mocy przez 10 sekund
a paliwo,pompa filtry,ja miałem podobne objawy ale w dieslu jak odpaliłem to szarpał jak nienormalny dochodziło do tego ,że jak odpalił nie mogłem ruszyć z miejsca bo go dusiło :!: i to była wina syfu z orlenu sprawdz
-
elektryczne szyby
aaaaaaa :duh: to mnie oświeciłeś jeżeli jest tak jak mówisz to u mnie jest wszystko ok ,a myślałem ,że od pasażera jest tak samo jak od kierowcy :D ps bardzo dobrze mnie zrozumiałeś podziękowania dla ciebie
-
elektryczne szyby
witam ,mam problem a mianowicie chodzi mi o elektryczne otwieranie szyb oto co jest grane przy lekkim naciśnięciu przycisku i puszczeniu go szyba się otwiera całkowicie a przy zamknięciu muszę cały czas trzymać guziczek, bo jak go nie trzymam szyba ruszy na pół centymetra i staje.Problem dotyczy tylko lewej strony :?: ma ktoś taki przypadek?
-
xenon
coooo!!!! po trzech dniach !!!!!! coś co kosztuje 700 stówek roz......la się potrzech dniach!!!! nie wierze :shock:
-
xenon
a i dodam ,że w nocy lało jak jasna cholera ,czy to ma wpływ? a dpodam jeszcze,że użyłem :search: ale wiecie jak człowiek ma jakiś problem to wali wprost
-
xenon
cześć ,witam forumowiczów,mam problem trzy dni temu założyłem xenon 6000k i do dzisiaj było wszystko ok ale wstaję rano bo miałem wyjazd do Koszalina i zauwarzyłem ,że prawe światełko mi mruga,nie mocno ale wyraźnie widać ,że mruga i mnie :mad2: teraz wróciłem i w powrotnej drodze to samo.I moje pytanie ,w czym tkwi problem:zestaw kosztował 700 stówek,ma dopiero 3 dni ,wiec???jutro zamienie żarniki,sprawdzę styki,ale jak to nic nie da to co sugerujecie????
-
metaliczne stuki w przednim zawieszeniu
a jesteś pewien na 100% ,że to z przodu?bo może dzwonki masz z tyłu tak jak ja miałem ,a była to wina klocków startych był taki dzwięk jakby ktoś miał dwie podkładki na pręcie i nimi dzwonił sprawdź to może z przodu też takie coś się zdarza