Skocz do zawartości

tomaszko15

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszko15

  1. tomaszko15 odpowiedział(a) na HeRz temat w E34
    zamówiłem nowe ferodo mam nadzieje,że zdadzą egzamin
  2. tomaszko15 odpowiedział(a) na HeRz temat w E34
    a może być coś takiego ,że jak ktoś wcześniej wymieniał klocki to wstawił jakieś inne tzn od innego modelu beemki?bo miałem odkręcone koło i nie wygląda tam raczej na nic wyrobionego wprost przeciwnie jest tam taki jakby mały frezik,na jednym i na drugim zacisku ,I WŁAŚNIE NA TYCH FREZIKACH te klocki dzwonią
  3. tomaszko15 odpowiedział(a) na HeRz temat w E34
    panowie ale ja mam te blaszki ,a na 1000 % dzwonią te klocki po wewnętrznych stronach kół a te po zewnętrznej stronie nie więc pytałem czy każdy klocek ma swoją blaszke,ale jak nie to dlaczego dzwoni.klocek po wewnętrznej rusza sie jakieś pół centymetra góra dół i to tak nap..........la CO TO MOŻE BYĆ musze chyba klocki wymienić, jak myślicie?
  4. tomaszko15 odpowiedział(a) na HeRz temat w E34
    mam te blaszki
  5. tomaszko15 odpowiedział(a) na HeRz temat w E34
    no dobra rozumiem zestaw montażowy ,ale czy każdy klocek ma swoją blaszke ?czyli po dwie blaszki na jedno koło tak?dobrze rozumiem?
  6. tomaszko15 odpowiedział(a) na HeRz temat w E34
    kurde ja mam te blaszki ale dzwonią mi klocki które są po wewnętrznej stronie tylko nie są zjechane ktoś wcześniej wymieniał a i tak dzwonią,pomóżcie kupić nowe, jak tamte są dobre tzn około 1cm
  7. tomaszko15 odpowiedział(a) na HeRz temat w E34
    cześć koledzy ,czytam te wypowiedzi i mam to samo dzwoni i dzwoni mam już nerwy tylko mam pytanko czy owe blaszki są po obu stronach tzn po prawej i po lewej ,czy po sztuce jak na fotce?
  8. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    dobra wyłamie to bo telepie i zamawiam drugi z allegro
  9. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    też nie chce tego łamać ale nie wiem ile moge z takimi wibracjami jeżdzić czy coś sie wcześniej nie posypie.Moge na allegro zamówić,stówke kosztuje,ale pewnie dojdzie za tydzień a samochód mocno użytkuje,byłem w tych sławnych Koszwałach ale gościu takiego nie miał bo mówił że ma tylko takie na cztery śruby a mój jest na trzy.Więc pytanie ile moge z takimi wibracjami jeżdzić ?
  10. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    a aa dobra nie zrozumiałem mam to wyłamać,dobra spróbuje,zobaczymy
  11. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    to znaczy co mam to wyłamać czy nie bo z tego co piszesz to odebrałem ,że jeden jeżdził i nic mu się nie stało a drugiemu przewód poszedł czyli 50 na 50.Ale myślę , że lepiej już wyłamać i będzie po równo przynajmniej do zakupu następnego i trząść nie będzie tylko czy te łopatki się nie rozpadńą bo to pewnie jakieś wzmocnienie
  12. tomaszko15 odpowiedział(a) na Steryn temat w E39
    kolego ja już wiem co u mnie trzęsło może warto to sprawdzić a może coś masz nie tak z wentylatorem,ja tak miałem raz trzęsło raz nie aż w końco oderwało się kawałek tej obręczy co trzyma łopatki wirnika i teraz trzęsie cały czas.i za chwile mi rozwali łożysko od pompy.
  13. tomaszko15 opublikował(a) temat w E34
    witam forumowiczów i proszę o rade ,chodzi mi o to iż w mojej e34 pękł wentylator właściwie nie rozleciał sie cały tylko odpadło kawałek tej "obręczy,kółka"nie wiem jak to nazwać pomiędzy łopatkami od wentylatora i mi trzęsie troche autem pojechałem do tego gościa w Koszwałach i on mi powiedział,że mam reszte powyłamywać i nic sie nie stanie co o tym sądzicie po coś ta obtęcz tam jest
  14. tak palermos ma racje trzy razy beep to memo pika tak przed każdą pełną godziną. :lol:
  15. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    u mnie po tej całej wymianie wszystko wróciło do normy myśle,że ten syf z orlenu tak jej zaszkodził wlałem jakiegoś mułu i tyle ale na przyszłość będe pamiętał o tym nastawniku dzięki
  16. moja e34 1993 525td 311 tyś mam ją 1,5 miesiąca może śmieszne ale ja nic nie wymieniałem prócz niedawno te rzeczy które trzeba filtry,płyny bo coś jej nie grało a teraz jest ok ,ale poprzedni właściciel , mówił coś o amorkach z tyłu nic pozatym ale coś słyszę ,że coś z przodu puka więc chyba się zaczną koszty ale sie nie martwię Będziesz Miał Wygodę to się skądś wzięło
  17. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    dzięki bosy77 za linki do tych stronek wkurzyłem sie i powymieniałem wszystkie filtry płyny różne inne cuda co tylko można było samochód po przejechaniu około 10 km zaczął całkiem inaczej pracować to nie to auto żwawsze szybsze duuuuużo lepiej jeszcze raz dzięki jednak forum ,to forum dużo pomaga
  18. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    dzięki bosy 77 w filtrze był syf jak cholera jest lepiej ale to jeszcze nie to,co było wcześniej będe szperał dalej . :D
  19. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    a jeszcze jedno czy ta pompa jest pod tylnią kanapą ?i łatwo do niej sie dobrać?
  20. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    to z tą pompą to mogłoby sie zgadzać bo to cholerstwo pojawiło mi się po wizycie na orlenie może to jakiś syf tam siedzi,sprawdze to wszystko o czym piszesz i zobaczymy jestem dobrej myśli.Atak poza tym to serwisy idą na łatwizne żeby poszperać to po co lepiej od razu wymienić cały element skasować tak że się nogi uginają a usterki i tak nie znajdą,ale to szczegół.Na razie dzięki bosy77 odezwe sie . :D
  21. tomaszko15 odpowiedział(a) na tomaszko15 temat w E34
    ok,dzieki poszperam i sprawdzę to co tam piszą tylo tam jest o automacie a ja mam manuala,czy to to samo?a gdzie sie znajduje ten nastawnik gazu?
  22. tomaszko15 opublikował(a) temat w E34
    witam wszystkich forumowiczów mam problem z moją e34 525td nie wiem co się jej od 4 dni stało otóż,jest tak: wsiadam rano do autka ,grzeje świece ,odpala za pierwszym razem i wtedy sie zaczyna silnikiem i nie tylko zaczyna trzepać obroty na 500 i tak z minutę może mniej wciskam gaz ,do ziemi nawet i zero reakcji, pózniej znika na wszystko reaguje tylko muli na wolnych obrotach wkurza mnie to bo nie wiem co to jest, to moja pierwsza beemka i jestem troche zielony z tego powodu.pomocy co to może być może to słabe paliwo bo ostatnio właśnie po wizycie na orlenie takie coś mi zaczeło się dziać,jakiś syf zaciągnęła czy co

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.