Treść opublikowana przez snieciorz
-
e36 coupe - uchyalnie szyby
no ale gdy lapiemy za klamke od zewnatrz to drzwi sie nawet nie otwieraja ,a szyby sie juz opuszcza - wiec czy to aby to napewno?
-
e36 coupe - uchyalnie szyby
Witam panowie Czy ktos mi moze podpowiedziec ktory z czujnikow odpowiada za uchylenie szyby przy otwieraniu drzwi- czy sa to te dwa dwupinowe przy zamku? czy odpowiadaja one rowniez za zapalanie lampki wewnatrz auta? prosze o wszelkie porady (schematy opisy) jak uruchomic to odchylanie gdyz w lewych drzwiach mi nie dziala
-
diesel wciaz sie oplaca
z pewnoscia tak jak piszesz pokaz mi 3 litrowego diesela ktory spali 6,5 litra , napewno nie bedzie wtedy jechal tylko sie przemieszczal z punktu do punktu
-
[e36]Problem z ładowaniem
mialem kiedys to samo i byly to diody, choc swiatla mi nie mrugaly
-
Akcyza od 19 lipca!!!
snieciorz odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnekolego chcesz powiedziec ze kombinowalem ? moze rzeczywiscie autko kupilem od ciotki (wujka) ktora sprzedala mi za taka kwote bo bylo jej niepotrzebne, i jak mam niby udowodnic teraz po 19 lipca naszym szanownym celnikom ze tak rzeczywiscie bylo. zalozmy masz dziadka w niemczech daje ci 2 letnia siodemke i uwazasz ze jest ok ze od auta ktore dostales masz zaplacic haracz - jesli bedziesz probowal udowodnic ze rzeczywiscie auto dostales mamy nazywac cie kombinatorem i cwaniakiem :?: P.S. nie chce nikogo urazic
-
Akcyza od 19 lipca!!!
snieciorz odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneKażdemu szkoda ale chciałeś 1000E wpisać na fakture? :duh: a co takiego jakby napisal 1000 euro - to i tak jest bezprawne wyludzanie pieniedzy przez urzedy od sprowadzajacych mi udalo sie oplacic akcyze 18 lipca i na rachunku wpisalem sobie legalnie 50 EUR celnik nawet o nic nie zapytal zaplacilem 5 ZŁOTY akcyzy (e36 2,0 1995) - chcesz powiedziec ze zrobilem zle ?ze powinienem wpisac tyle ile dalem?
-
Jaki silnik w e30 jest najbardziej godny uwagi??
w kazdej - ciezko znalezc klimke w e30 co do silnika jesli ma to byc ekonomika przedewszystkim to bierz 2 litry - bedziesz mial juz r6 i spalanie nie jest takie porazajace. jesli nie chcesz koniecznie r6 to mozesz poszukac IS-tez swietnie sie spisuje w e30 wogole e30 to jak dla mnie jeden z najladniejszych modeli z BMW :D
-
POMOCY!!!!
to kup to co wyszukales na allegro - w czym problem?
-
Gaz do dechy i NIC !!!!!!!!
pewnie jeszcze kazal katalizator zostawic u niego bo tobie sie na nic nie przyda :D
-
panowie pomozcie - rece opadaja
witam. mialem to samo tyle ze w audi A3 , mianowicie a audi na akumulatorze jest kilka bezpiecznikow i wlasnie jeden z nich sie spalil - wymienilem i jest ok do dzis - tez zapalilo mi sie ABS , czasem poduszka ,radio sie wlaczalo wylaczalo - normalnie jak w jakiejs kreskowce . nie powiem dokladnie od czego on byl ale z tego co pamietam to albo rozrusznik albo altenator
-
Holowanie na biegu
piszac wyprzedzi mialem na mysli ze samochod zapali i bucgnie w tyl tego ktory go holuje,dla mnie wogole to wszystko jest dziwne holowanie na biegu zeby byly hamulce - :duh:
-
Holowanie na biegu
zapewne zaplon mieliscie tez wlaczony - smiesznie by bylo gdyby akurat zaskoczyl i wyprzedzil pojazd ktory jedzie przed nim i go holuje, na piatce dzwon bylby napewno :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
dobra jest ta fotka pod maska - wiazka elektryczna na wierzchu :mrgreen:
-
Jestem nowy. Witam na forum!
No to i na mnie przyszla pora ,zeby sie przywitac choc na forum juz "chwile" jestem. Jestem z okolic włocławka .Przygode z bmw zaczalem nie az tak dawno od przejazdzki ze znajomym pozniej kupilem e36 ( zaplochane na maxa - wlasnie sprzedalem) ,teraz kupilem e36 320 coupe i caly czas szukam jakiejs e30 do dlubania. Pozdrawiam wszystkich kolegow :D
-
drzewo i latarnia zaatakowaly bmw
snieciorz odpowiedział(a) na zalew temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyna lato jak znalazl, bosch do reki ,nowa szyba i mozna sie lansowac cabriolecikiem :D
-
Konieczność OC
snieciorz odpowiedział(a) na Kri temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnetak jest komunikacja miedzu TU - tak jak ktos napisal cepik w teorii bo w praktyce to nie dziala pojdziesz do kogokolwiek PZU ,WARTA i zawsze prosze o przebieg ubezpieczenia w innej firmie ( nie moga sobie sprawdzic ?).
-
Moja Bunia ma auka... czyli co z odszkodowaniem?
snieciorz odpowiedział(a) na prl temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjne1100 to nawet spoko - drzwi w kolorze (jesli autko masz rzeczywiscie bezwypadkowe w oryginalnym lakierze) znajdziesz na gieldzie (szrocie) w idealnym stanie za 300 zl pozostaje ci tylko je przelozyc a to juz nie jest zadna filozofia. takze niezel na tym wyjdziesz. co do ubezpieczen to niestety tak jest autko ma swoje lata i nie dadza ci tyle jakby bylo nowe- zycie :(
-
Ratunku 318ci POMOCY
kable WN owijac izolacja :jawdrop:
-
Akcyza od 19 lipca!!!
snieciorz odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneno moze w lodzi we wloclawku poszlo mi dzisiaj szybko (choc kolejka dluga bo to ostatni termin przed 19 lipca ), akcyza wyniosla mnie 5 zł (50 euro na fakturze). mialem ju skanowac dokumenty i na potwierdzenie moich slow wyslac ci je mailem
-
Akcyza od 19 lipca!!!
snieciorz odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnenie wiem jak bedzie w skarbowym ale w celnym zalatwilem wszystko od reki (UC wloclawek) robilem to dzis rano wiec chesz mi udowodnic ze zapomnialem od rana :mrgreen:
-
Akcyza od 19 lipca!!!
snieciorz odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneza tydzien??? ja dzisiaj bylem rano,papierki zalatwilem akcyze zaplacilem A do WK z czym pójdziesz? Musisz odebrać potwierdzenie. A to min tydzień. Można dzwonić wcześniej. Pani w okienku powiedziała, że czasami może to być 5-6 dni. ja mowie o urzedzie celnym byelm rano zlozylem wniosek o zaplacenie akcyzy ,zaplacilem akcyze teraz w urzedzie miata musze wplacic na ich konto chyba 170 zl i do wk po tablice i dowod,za czym mam niby czekac dluzej?
-
Jaki jest koszt sprowadzenia auta?
do dzis mogles pisac na umowie co chciales ,ja bylem dzisiaj i wpisalem 50 euro i nie bylo problemu ,od 19 beda pobierali procent od wartosci chyba z eurotaxa albo innego cennika
-
Akcyza od 19 lipca!!!
snieciorz odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneza tydzien??? ja dzisiaj bylem rano,papierki zalatwilem akcyze zaplacilem
-
Akcyza od 19 lipca!!!
snieciorz odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnepod warunkiem ze bedziesz mial opinie reczoznawcy ze rzeczywiscie jest spalony i jest tyle wart :shock:
-
ominiecie oplaty recyklingowej
czy jest opcja zeby ominac placenie 500 zl praktycznie za nic?mozna to jakos ominac?