Skocz do zawartości

swap e36 2.0 na 2.5 porady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałem się dowiedzieć jak wygląda swap z m50 2.0 na 2.5 z tym ze oba silniki są bez vanosa,myślę nad takim rozwiązaniem gdyż mój silnik coś odmawia posłuszeństwa. Gdzieś czytałem na forum ze instalacje pozostają te same tylko trzeba wymienić komp i wydech no i oczywiście silnik proszę ewentualnie o jakieś sugestie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kolego ja mogę podpowiedziec jak to wygląda przy swapie 2.0 na 2.8 z tym ze oba były z vanosami

otóż ja wymieniłem tylko komputer (no i oczywiście silnik) i kolektor wylotowy i lata. powinno się jeszcze wymienic reszte wydechu i to wszystko.

a no i parę ładnych roboczogodzin spędziliśmy na obejściu EWS i kontroli trakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą

 

Moze lepiej nie pisz nic nie wnoszacych postow :norty:

 

kolego ja mogę podpowiedziec jak to wygląda przy swapie 2.0 na 2.8 z tym ze oba były z vanosami

otóż ja wymieniłem tylko komputer (no i oczywiście silnik) i kolektor wylotowy i lata. powinno się jeszcze wymienic reszte wydechu i to wszystko.

a no i parę ładnych roboczogodzin spędziliśmy na obejściu EWS i kontroli trakcji.

 

Mozesz mi cos wytlumaczyc swapowales M50TUB20 bo widze 92 r na M52B28 wiec napewno zmieniales tez przeplywke przy zalozeniu ze czujniki dosales z silnikiem Jakiej firmy byl komp w M50?? bosch czy simens ?? Bo M52 to simesn a niewiem szczerze czy wiazka pod boscha i simensa jest taka sama ??

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie a co powiecie na swap z Is-a na 2.8 warto sie zabierac zato czy lepiej zmienic cały samochód pozdrowionka
Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego wypada zmienic silnik skrzynie i dyfer z ukladu jezdnego do tego hamulce

wiec wydatek laczny ok 4 tys na czesci :D

Moge ci zaproponowac silnik M52B28 ze swapem w cenie 5,5 tys auto masz na gotowo w tej cenie

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cały czas zastanawiam sie nad Twoja propozycja M-Technic !! Ale mam jeszcze pare pytań;

Auto na gtowo czyli to wszystko co napisałes co lależało by wymienić przy SWAP-ie i to wszystko w cenie 5tyś tak??

I ile czasu zajeła by Ci ta robota??

Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.