Treść opublikowana przez sqnix
-
Kto posiada e 36 Compacta 1.6 M43????
oki a wiec Panowie jaki olej macie zalany w swojej skrzyni i w moście???? Mamy podobne autka takze moze mi pomozecie.Sprowadziłem z niemiec i nie wiem co było wczesniej lane, a w ASO za wymiane oleju w skrzyni i moscie chca 300zł. Czy do 1.6 M43 lać olej syntetyczny czy lepiej półsyntetyk???? Mam przebieg 165 tys km
-
Kto posiada e 36 Compacta 1.6 M43????
Kto posiada e 36 Compacta 1.6 M43???? Piszcie PAnowie kto posiada takie autko bo mam kilka pytań.
-
czy moge zmienic na pełen syntetyk????
Witam sprowadziłem autko,nie wiedziałem jaki jest olej w silniku wiec zalałem pół synetetykiem. Czy moge teraz przy wymianie zalac pełen syntetyk???Nic sie nie stanie???. Silnik M43 11/1994r. przebieg 165tys Km
-
czy mozna uratować maske???
Witam ktos mi zarysował maske długa krecha pojechana kluczem od drzwi ciagnie sie prawie przez cała maske,czy mozna to jeszcze jakos uratować i zrobić by to znikneło??? CZy trzeb cała maske od razu lakierowac???
-
czy te same manualne podnośniki???
czy te same manualne podnośniki do szyb były stosowane w e36 sedan i compact???
-
ile kosztuje polakierowanie maski?
robił moze ktoś coś takiego w Olsztynie???Jesli tak to gdzie sie kierowac???
-
ile kosztuje polakierowanie maski?
Witam ile moze kosztować polakierowanie maski??? CZy po nałozeniu nowego lakieru na maske nie bedzie widać elementamiróznicy w kolorze odcieniu miedzy innymi elementami.
-
Trzeszczy mi fotel kierowcy
Trzeszczy mi fotel kierowcy kiedy wsiadam lub wysiadam z auta, na zakretach ma ktos na to radę???
-
nie działa mi regulacja świateł od obnizania i opuszczania :
u mnie nic nie slychac przy kreceniu pokretelkiem.ale sprawdze jeszcze te przewody
-
czy łątwo jest wymienić przednie nadkole?
ściągnąc koło to ja jeszcze potrafie :nienie:
-
czy łątwo jest wymienić przednie nadkole?
ale koło trzeba zdjąć czy nie?
-
czy łątwo jest wymienić przednie nadkole?
Witam mam połamane przednie prawe nadkole, chcialem zapytac czy łatwo jest je wymienić???Moze ktos to w skrócie opisac?
-
czy działa abs?
to ciekawe jaki bedzie koszt jak padł ten moduł abs?
-
maska odstaje co robic?
tak odstaje mi do góry przy kierunku
-
czy działa abs?
wyjałem licznik, zarówki wcale nie było :-( Po włozeniu i odpaleniu auta kontrolka świeci sie caly czas wiec mam sprawdzic czujniki w kołach tak?
-
nie działa mi regulacja świateł od obnizania i opuszczania :
nie działa mi regulacja świateł od obnizania i opuszczania co moze byc przyczyna? przełacznik znaczy te pokretełko jest podłaczone po jest podswietlenie ale nic sie nie rusza jak krece :-(
-
czuć czasem lekko benzyno w srodku auta
czuć czasem lekko benzyno w srodku auta, tak przez jkas chwile potem znika mial ktos podobny problem?
-
jak to jest z kontrolką ABS?
CZy powinna mi sie zapalic choc na moment przy rozruchu lampka ABS?Od poduszki zapala mi sie na chwilke i gasnie a od ABS nic.odp prosze
-
czy działa abs?
sprawdzalem koła stają w miejscu :-( Zauwazylem równiez ze nie pokazuje mi sie zadna kontrolka od Abs przy odpalaniu. CZy to czujniki poszły w kołach?
-
jak dostać sie do mechanizmu pedałow?
i co nikt nie wie jak tam sie dostac by troszke smaru wpuscic??? :mad2:
-
Rozkodujcie mi VIN bardzo prosze
wogóle nic mi sie nie świeci od Abs zadna kontrolka :-(
-
Rozkodujcie mi VIN bardzo prosze
WBACG11090KB90317 ZGóRY DZIEKI BARDZO MUSE WIEDZIEC CZY AUTO MA abs BO NIE WIEM CZY MNIE KOLES NIE OSZUKAł. Dzis zimowe opony :mad2: mokra nawierzchnia 80km/h pedał hamulca ostro koła stają w miesjcu wiec juz sam nie wiem co jest.
-
maska odstaje co robic?
maska odstaje przy kierunku
-
czy ktos mi moze rozkodować VIN?
czy ktos mi moze rozkodować VIN? Chodzi mi o dokladne wyposazenie.
-
jak dostać sie do mechanizmu pedałow?
Przy naciskaniu hamulca popiskuje mi pedał,słysze ten dzwiek w srodku auta, chce zapytac jak mozna dostać sie do mechanizmu, bo chce przesmarowac.