Skocz do zawartości

sqnix

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sqnix

  1. oki a wiec Panowie jaki olej macie zalany w swojej skrzyni i w moście???? Mamy podobne autka takze moze mi pomozecie.Sprowadziłem z niemiec i nie wiem co było wczesniej lane, a w ASO za wymiane oleju w skrzyni i moscie chca 300zł. Czy do 1.6 M43 lać olej syntetyczny czy lepiej półsyntetyk???? Mam przebieg 165 tys km
  2. Kto posiada e 36 Compacta 1.6 M43???? Piszcie PAnowie kto posiada takie autko bo mam kilka pytań.
  3. Witam sprowadziłem autko,nie wiedziałem jaki jest olej w silniku wiec zalałem pół synetetykiem. Czy moge teraz przy wymianie zalac pełen syntetyk???Nic sie nie stanie???. Silnik M43 11/1994r. przebieg 165tys Km
  4. sqnix opublikował(a) temat w E36
    Witam ktos mi zarysował maske długa krecha pojechana kluczem od drzwi ciagnie sie prawie przez cała maske,czy mozna to jeszcze jakos uratować i zrobić by to znikneło??? CZy trzeb cała maske od razu lakierowac???
  5. czy te same manualne podnośniki do szyb były stosowane w e36 sedan i compact???
  6. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    robił moze ktoś coś takiego w Olsztynie???Jesli tak to gdzie sie kierowac???
  7. sqnix opublikował(a) temat w E36
    Witam ile moze kosztować polakierowanie maski??? CZy po nałozeniu nowego lakieru na maske nie bedzie widać elementamiróznicy w kolorze odcieniu miedzy innymi elementami.
  8. sqnix opublikował(a) temat w E36
    Trzeszczy mi fotel kierowcy kiedy wsiadam lub wysiadam z auta, na zakretach ma ktos na to radę???
  9. u mnie nic nie slychac przy kreceniu pokretelkiem.ale sprawdze jeszcze te przewody
  10. ściągnąc koło to ja jeszcze potrafie :nienie:
  11. ale koło trzeba zdjąć czy nie?
  12. Witam mam połamane przednie prawe nadkole, chcialem zapytac czy łatwo jest je wymienić???Moze ktos to w skrócie opisac?
  13. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    to ciekawe jaki bedzie koszt jak padł ten moduł abs?
  14. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    tak odstaje mi do góry przy kierunku
  15. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    wyjałem licznik, zarówki wcale nie było :-( Po włozeniu i odpaleniu auta kontrolka świeci sie caly czas wiec mam sprawdzic czujniki w kołach tak?
  16. nie działa mi regulacja świateł od obnizania i opuszczania co moze byc przyczyna? przełacznik znaczy te pokretełko jest podłaczone po jest podswietlenie ale nic sie nie rusza jak krece :-(
  17. czuć czasem lekko benzyno w srodku auta, tak przez jkas chwile potem znika mial ktos podobny problem?
  18. sqnix opublikował(a) temat w E36
    CZy powinna mi sie zapalic choc na moment przy rozruchu lampka ABS?Od poduszki zapala mi sie na chwilke i gasnie a od ABS nic.odp prosze
  19. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    sprawdzalem koła stają w miejscu :-( Zauwazylem równiez ze nie pokazuje mi sie zadna kontrolka od Abs przy odpalaniu. CZy to czujniki poszły w kołach?
  20. i co nikt nie wie jak tam sie dostac by troszke smaru wpuscic??? :mad2:
  21. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    wogóle nic mi sie nie świeci od Abs zadna kontrolka :-(
  22. sqnix opublikował(a) temat w E36
    WBACG11090KB90317 ZGóRY DZIEKI BARDZO MUSE WIEDZIEC CZY AUTO MA abs BO NIE WIEM CZY MNIE KOLES NIE OSZUKAł. Dzis zimowe opony :mad2: mokra nawierzchnia 80km/h pedał hamulca ostro koła stają w miesjcu wiec juz sam nie wiem co jest.
  23. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    maska odstaje przy kierunku
  24. sqnix opublikował(a) temat w E36
    czy ktos mi moze rozkodować VIN? Chodzi mi o dokladne wyposazenie.
  25. Przy naciskaniu hamulca popiskuje mi pedał,słysze ten dzwiek w srodku auta, chce zapytac jak mozna dostać sie do mechanizmu, bo chce przesmarowac.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.