Skocz do zawartości

sqnix

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sqnix

  1. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    lekko nie było :oops: wachacz jest krzywy tego jestem pewien.Tylko nie wiem czy czegos jeszcze nie bede musiał zmieniac :mad2:
  2. sqnix opublikował(a) temat w E36
    uderzyłem kołem w kraweznik (kolo cofneło sie jakis 1cm)auto jest sprawne ale sciąga troche jak jade.Czy do naprawy potrzebny jest mi tylko wachacz który jest krzywy czy jescze cos???
  3. sqnix odpowiedział(a) na miki1406 temat w E36
    git git :cool2: przejeździsz zime i do wymiany znając nasze drogi :mad2:
  4. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    ok wymieniam napinacz jak pomoze napisze jak nie pomoze również :twisted2:
  5. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    chodzi nam o pasek wielorowkowy od pompy wspomagania alternatora i pomy wodnej,za pasek dałem 120zł Contitech dedykowany dla BMW,został mi do wymiany jeszcze napinacz moze to cos pomoze
  6. sqnix opublikował(a) temat w E36
    piszczy mi czasem cos
  7. czy ktos moze mi podać namiar na wisco z bmwfans.info e 36 1.6i m43 94r. Chciałbym to wymienic a wogóle nie wiem jak to wygląda.
  8. sqnix opublikował(a) temat w E36
    http://moto.allegro.pl/item444089827_kluczyk_klucz_bmw_serwisowy_bmw_bcm.html
  9. sqnix odpowiedział(a) na szymczyk e36coupe temat w E36
    były też zwykłe ja mam e36 compact 94 i mam zwykłe kumpel ma e 36 sedana 91r. i ma soczewki
  10. Taka uszczelka kosztuje cos około 90zł.Sam nie wiem czy wymienisz,ona nie jest wciskana jak inne uszczelki,trzeba ja wyrwać ale na co ona tam sie trzyma to nie mam pojęcia.pozdrawiam
  11. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    przechyla sie tak ze jest 4,5 mm od niebieskie pola,ogrzewanie właczone na maksa.Kupie termostat tylko za 30 zł nie widziałem,a za 70zł,i wymienie płyn chłodniczy odpowietrze układ moze pomoze.
  12. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    wiec ile moge jeździć z takim termostatem jeszcze?Co moge uszkodziC???
  13. sqnix odpowiedział(a) na sqnix temat w E36
    myslałem ze wskazówka ma stać prosto i nie powinna ani drgnąc :?: jak jeżdze po miescie to nawet kiedy rozkrecam cieplo to stoji na bacznosc i ani drgnie. Opada w lewo tylko w trasie po rozkreceniu ciepła :-(((
  14. sqnix opublikował(a) temat w E36
    kiedy jade w trasie np.dzisiaj jechałem i rozkreciłem ciepło na maksa (nie posiadam klimy) i nagle wskazówka od temp. zaczeła spadać,co jest nie tak????
  15. odblask w lampie rusza sie.miał ktos podobny problem???czy on wypadł z czegos czy sie urwał???Lampy zwykłe przednie nie soczewki e36 94r.prosze o pomoc
  16. ASO to złodzieje pieniędzy.Jesli stawiasz na jakość to kupuj tylko oryginalne częsci i wymieniaj w dobrym warsztacie.pozdrawiam Olsztyn BMW fota 300zł godz pracy elektryka wymiana oleju w skrzyni i moście(olej ich) 450zł usuniecie inspekcji wymina oleju filtrów ,inspekcja 750zł Jak dla mnie ceny z kosmosu i to za samochód z 94r. :-))))
  17. hmm dobrej firmy czyli jakiej??? napiszcie jakąs dobrą firme do 200zł zeby nie piszczały
  18. Dyziu wieć jesli przesmaruje te klocki teraz (specjalny smar juz zamówiłem) to juz nie powinniny piszczeć???
  19. a co to znaczy??? :oops:
  20. Panowie piszczał pasek,załozyłem oryginalny dla BMW firmy contitech.I jest juz lepiej nie piszczy podczas odpalania:-) Lecz mam równiez do wymiany napinacz paska :-( jesli napinacz juz sie konczy to bedzie piszczało nie zaleznie od tego czy załozymy nowy pasek,podróba 110zł na allegro ale ja tam wole BMWfans oryginał 200zł ale cóż szmelcu nie pcham pozdrawiam Wiec jezeli cos piszczy komuś w silniku to stawiam do wymiany pasek+napinacz do wymiany,,rolki u mnie są dwie,ewentualnie moze sie zdarzyc ze to któres z urzadzen typu alternator pompa wodna. pozdrawiam
  21. nowa lewa prowadnica 1 nowy ślizg chciałem dać dwa nowe lecz na 1 nowym łapa wyskakiwała z tego slizgu :-( moze dlatego ze mam lekko skrzywiony mechanizm,wymieniłem równiez uszczelke szyby od zewnatrz na nówke sztuke lecz woda dalej leje sie do srodka nie wiem jakim cudem???pozdrawiam ale szybka juz git chodzi
  22. Auto kupilem z niemiec ,nic nie piszczało.Załozyłem nowe klocki firmy Jurid 110zł przejechałem juz na nich ponad 2tys km i nic nadal piszczą tzn ze kupiłem szmelc a nie klocki???mozecie pomóc???
  23. tą ksiązke juz od dawna mam,ale tam jest dziwnie wytłumaczone z tym paskiem,myslałem ze ktos mi napisze jak to sam robi na swoich doswiadczeniach :-(((
  24. czy dam sam rade wymienić wielorowkowy mam silnik m43 1.6.Cięzko jest wymienic ten pas???Jak sie za to zabrać????
  25. sqnix opublikował(a) temat w E36
    http://www.allegro.pl/item408962873_filtr_weglowy_do_bmw_e36_bcm_.html i co sie dzieje kiedy juz jest do wymiany???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.