Treść opublikowana przez grzechusk
-
Moja M43B19 by grzechu
http://img338.imageshack.us/img338/9361/gytre.jpg
-
==Steryd81== 320D
I fotele ja nie wiem (też takie miałem) ale gorszego wzoru i koloru tej szmaty BMW nie mogło wymyślić :mad2:
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Jaki koszt?
-
316i po zatankowaniu kopcił na czarno
Dziwi mnie fakt że zakopcił, auto zgaszone po odpaleniu już prawie dobrze 3 miesiące spokoju i zas powtórka, myśle że tankowanie to zbieg okoliczności, chciałem wymieniać sonde bo wyskoczył jej błąd tylko że nie widzę po spalaniu żeby mi zjadał 13 litrów. To wygląda tak jakby coś na chwilę się zawiesiło i powrót do normy, albo katalizator się zalepił i przez to że silnik chodził przeciskał go spalinami bo pamietam sytuacje że byłem w centrum wrocka musiałem startnąc szybko depnąłem mu zamuł prawie nie jechał a zaraz taki odrzut do przodu a za mną dosłownie chmura czarnego dymu jak by odpalił starego jelcza przy -20. Błędy jakie wyskoczyły w czasie kopcenia i nie tylko: 141- lambda regulation control range block x 2 125- signal lambda probe before kat x 72.. Mam inpe jest możliwosc sprawdzenia sond aby je wykluczyć? Nie chce jechać do mechanika bo na innym forum czytałem jak gosc pojechał wymienili mu kompa 2 dni spokoju usterka wróciła a 900 zł poszło.
-
318i Z tylu auta" hałasuje ,buczy "
Podnieś auto z tyłu i zakręć mocno kołem lewym prawym jak padnięte łożysko to je powinieneś usłyszeć, przynajmniej u mnie tak było. Podczas jazdy punktem kulminacyjnym buczenia była prędkość już nie pamiętam 80-100 km/h
-
318i zimny silnik. samochód szarpie i nie przyspiesza.
A sonda może zalewać silnik?
-
328i czyjnik poziomu plynu chlodniczego
No to chyba sprawa jasna :D , radzę kupić oryginalny czujnik.
-
330d a przebieg 0,5 mln km??
Jak mniej wiecej przeliczyć motogodziny?
-
330d a przebieg 0,5 mln km??
Ja bym się nie pakował w takie auto, jednak 500 tys km to spory przebieg nawet nie mówie tu o silniku ale o jego osprzęcie który z racji zużycia będzie padał, zawieszenie też.
-
320d problem z trzeszczacymi szybami
Przesmaruj filc który się znajduje na ramie drzwi, nie myl z uszczelką.
-
[E46] Czarny M-Turas by soolek
Bardzo ładnie zrobiona bez przepychu, według mnie wizualnie audi wygląda przy twojej jak jajko.
-
320d - problem ze stukiem przy gwałtownym ruszaniu
Tym sie nie sugeruj, ja pojechałem na przegląd auto było na szarpakach i nic cisza a zerwana była tuleja podprogowa, fakt tłukło dopiero na nierównościach.
- 320ci czy 318ci
-
318i spadające obroty silnika
Wejdź na zrób to sam i sprawdź sobie jak założyć samodzielnie manetkę i jak przeprogramować żeby działało za pomocą DISA, Inpą się nie da.
-
Koniec mojej udręki z 320d
Według mnie nigdy nie ma się pewności co do przebiegu, cóż to za problem przed serwisem obcinać przebieg o 50 % lub więcej.. Wystarczy wsiąść wejść na stronę z ogłoszeniami i zobaczyć ile JUŻ mają przejechane auta 3 letnie w dieslu tej klasy, znajomy kupił Passata w tej nowej budzie 3 latek 180 tys więc niech mi ktoś powie jakim cudem takie same przebiegi mają auta 10 letnie nawet 7...
-
320d Ekonomizer ma full
Podpinałem po pierwszej awarii, wyskoczyło: 171- standard w M43 141- lambda regulation control range block 125- signal lambda probe before kat
-
320d Ekonomizer ma full
Ja podpowiem ci tylko tyle że ostatnio tak miałem lekko depnąłem na pedał gazu a strzałka chciała się obkręcić do okoła.. 3/4 baku zeszło mi w mig, późńiej zaczęło szaprać autem, i kopcił jak stary diesel a mam benzynę. Zgasiłem auto stało parę godzin odpaliłem i prawie jak ręką odjął, i podczas przejechanych 100 km objaw znikł raz mi się tak stało w wakacje drugi we wrześniu do dzisiaj nie mam pojęcia co się stało, może ktoś mógłby mnie też naprowadzić co mogło być przyczyną bardzo bym był wdzięczny... Ja podejrzewałem przepływke i sonde, ale teraz jezdze i po spalaniu widzę że raczej wszystko ok z tymi elementami.
-
320d Zestaw Xenon z allegro
Dokładnie, nie raz jechałem w dłuższą podróż w nocy to oczy mi się zamykały nie od braku snu tylko zmęczone od albo źle wyregulowanych świateł albo pseudo ksenonów z jarmarku warzywnego, nie bede cytował co wtedy mówie..
-
Koniec mojej udręki z 320d
Dokładnie kolego, kupujcie dalej padliny za 20 tys zł i to jeszcze w dieslu to będziecie jeździć PKS-em, a później dziwota psuje się :mad2:
-
318i Przyspiesza lepiej po odjęciu gazu.
Ja oglądałem dolot i nic nie zauważyłem.. wezme może samostart kupie i jak włącze silnik popsikam tu i ówdzie, może doszukam się, wiem że na poprzednim boschu też tak mialem..
-
Koniec mojej udręki z 320d
W Niemczech jedna z najsłabszych wersji silnikowych i wyposażenia z pewnych rąk zadbana kosztuje 50 tys zł, a na forum jak ktoś wpadnie z zapytaniem i napiszę ile ma gotówki (wspomniane 50 tys) to radzą bierz już E90 najlepiej m - pakiet i w dieslu :lol: :lol: :lol:
-
Koniec mojej udręki z 320d
Na ćwiartkę do wspawania może wystarczy :mrgreen:
-
Koniec mojej udręki z 320d
Przykład bez wklejania całego linka Cena brutto: € 17 000,- Budowa: Coupe (5 Fotele) Przebieg: 106 000 km Pierwsza rejestracja: 07/2004 Moc: 105 kW (143 KM) Paliwo: Benzyna Zużycie paliwa: 7,4 l/100 km (cykl mieszany) Okresowy przegląd techniczny: 07/2012 Kolor: Czarny Metallic
-
Koniec mojej udręki z 320d
Nie ma co porównywać civica do e46... Z tego względu że to nie ta klasa, to tak samo jakby zamieniać mieszkanie 40 m2 na 100m2 i myśleć że będziemy mieli takie same koszty utrzymania lub mniejsze, jak porównywać to auta tej wielkości, tej samej klasy lub podobne... Porównajmy c klase mondeo passata lagune a4, i każdym z tych aut nie przejedziesz 100 tys km bez usterek, niestety nasze auta w większości mają swój największy okres eksploatacyjny za sobą. Wejdz na auto scout zaznacz E46 318i 143km daj rocznik 2005 od pierwszego właściciela z niewielkim przebiegiem a wyjdzie że za takie auto przyjdzie zapłacić ponad 50 tys zł... to chyba o czymś świadczy.
-
318i Przyspiesza lepiej po odjęciu gazu.
To fajnie że chodz tobie się udało, a mógłbyś dla mnie sprawdzić i podać nr z przepływomierza, bo rozumiem że jest boschowski?