Treść opublikowana przez sylwo
-
Fotoradary
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdykurcze 2 tysiace za mandat.to juz nie przelewki,moze zabolec!popatrzcie na projekt ustawy http://moto.onet.pl/1497629,2217,artykul.html
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
no to mnie uspokoiliscie, bo juz myslalem ze przy moich lampach ktos majstrowal przede mna :mrgreen:
-
opinia posiadacza bmw 320d
kuba musisz poczekac no system CR 15-stej generacji.bedzie cichy ,bo kazda nastepna generacja jest cichsza :roll2: pozdrawiam :mrgreen:
-
opinia posiadacza bmw 320d
praawie sie zgodze,zapomniales tylko o golfie IV 1.9 tdi 150 KM.jego by nasze BMW nie wyciely.ten golf byl moim marzeniem przez dluzszy czas.ale nie zaluje, ze poczekalem i kupilem BMW, nawet w dieslu :mrgreen:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
mike68 a twoje reflektory trzeba bylo rozklejac? bo moje byly na zatrzaski tylko i obylo sie bez wiekszych problemow.bo kolega wyzej pisze ze rozklejanie to byl koszmar?
-
320d - głosna praca 1500-3000obr - czyzby EGR
mozesz jeszcze znalezc kogos z takim samym silnikiem i sie przejechac,dla porownania pracy.
-
moje pierwsze bmw i kilka pytań
masz otwieranie bagaznika z kluczyka czy masz otwieranie tem malej szyby? co sie tyczy komunikatu serwisu oleju to tak ma byc.masz wiedziec kiedy bedziesz musial olej zmienic.komunikat powinien gasnac po odpaleniu auta. gratuluje zakupu :mrgreen: :dance:
-
Pierwsze ringi jakie za ile i od kogo?
zerknij tutaj.masz cale kompendium wiedzy nz temat ringow,lacznie ze zdjeciami.na stronie 20 i wyzej jest dyskusja dotyczaca ringow ktore chcesz kupic. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70146&postdays=0&postorder=asc&start=285
-
Czy BMW to dobry wybór - proszę o rady.
ludziom sie po prostu podoba stylistyka Bangla. za duzy wybor aut na rynku zeby twierdzic ze ludzie dzisiaj maja wiecej pieniedzy.kupiliby co innego jakby sie nie podobaly BMW.
-
Czy BMW to dobry wybór - proszę o rady.
fakty sa nieco inne.auta ktore wyszly spod reki Bangla sprzedaja sie najlepiej w historii.
-
Czy BMW to dobry wybór - proszę o rady.
chyba na korzysc e65? :twisted2:
-
opinia posiadacza bmw 320d
wow :jawdrop: coz za zgodnosc pogladow :mrgreen: wszyscy posiadacze 320d zadowoleni! :dance: do zalozyciela watku: po przeczytaniu powinno byc wszystko jasne.
-
seria 3 po lifcie
jak dla mnie piekna.jest tez cos dla krytykow tylnych swiatel http://moto.pl/MotoPL/1,88389,5446627,BMW_serii_3___face_lifting.html
-
serwis olejowy - co zalać???
to dlaczego BMW poleca Castrol? moze to nie wina oleju tylko stylu jazdy??
-
Chce kupić BMW E46
tak, tyle tylko ze przytaczam slowa ktore mnie zdziwily.
-
Chce kupić BMW E46
czyli rozumiem ze jakby ktos podstawil Ci do wyboru e46 w dieslu 150 KM z rozsadnym przebiegiem, a Twoje jak piszesz prawie pelnoletnie e36 to wybralbys e36?
-
e46 Wymiana ozdobnych listw wewnętrznych .
kwsetia gustu rzecz jasna.na zdjeciu nie ma skor,a w rzeczywistosci wyglada to lepiej niz na zdjeciu. ale kazdy ma swoje zdanie,bron boze nie zamierzam negowac twojego gustu.twoj opis tez brzmi niezle. :mrgreen: :dance:
-
e46 Wymiana ozdobnych listw wewnętrznych .
No to może w twoim przypadku nie za bardzo pasować :( Ale nawet te oryginalne aluminiowe nie będą ci pasowały bo kolor ten sam. carlos chcesz powiedziec ze te oryginalne aluminiowe sa tego samego koloru co te aluminowe plastiki? jezeli sa tego samego to nie rozumiem jak mozesz pisac ze za bardzo nie beda pasowac? przeciez tak jest w oryginale i wyglada bardzo dobrze. tez mam szara skorew ewnatrz i te listwy mam aluminiowe i nigy mi nawet przez mysl nie przeszlo ze one nie pasuja w gotowe recepty jest watek jak ktos lakierowal te listwy
-
Transmiter FM MP3
nie wiem ile w tym prawdy, ale moi znajomi ktorzy uzywali tych transmitterow twierdza ze ich fale niszcza glosniki.moze ktos wie cos wiecej?
-
opinia posiadacza bmw 320d
i konia z rzedem temu kto rozpozna ze to silnik diesla przy predkosci powyzej 100km/h
-
opinia posiadacza bmw 320d
mam i jestem zadowolony. punkt widzenia zalezy od punktu odniesienia.kupujac 2.0d nie oczekujesz sportowych osiagow,sa od tego inne wersje,niemniej jednak zawalidroga nie bedziesz,nie martw sie.jak najbardziej polecam :mrgreen:
-
Chce kupić BMW E46
tak, jazda dieslem moze byc przyjemnoscia.ja uwielbiam dzwiek silnika,i charakterystyke pracy.i nie krytykuje namietnie benzyny tylko dlatego ze jezdze dieslem.ot kwestia gustu. a z tym spalaniem taniego paliwa to moglbym polemizowac.
-
Dobre, pasujące radio do E46
jest takie radio.oryginal business cd/mp3.poszukaj na allegro.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
zerknij klika stron wyzej.jest tam zdjecie autka jednego z forumowiczow.ma zalozone ksenony bez soczewki.i tylko dwa ringi. forumowicz ten uzywa nicka berthu a jego autko jest na 25 stronie tego watku
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
widac obydwa.oczywiscie cudow nie oczekuj ale da sie je zobaczyc.