Treść opublikowana przez darcyn
-
[E87] Ringi
takie przepisy dopiero mają wejść by dostosować nasze do EU
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
kupię gałke zmiany biegów kupię też lampy przód z czarnymi środkami
-
[E87] Kontrolka Mikrofilt
ok, dzięki. a wygląda jak wymiana płynu chłodzącego... mikro wymieniane było. teraz jeszcze tylko to skasować
-
[E87] Kontrolka Mikrofilt
nikt nic? nie ma tej ikonki w instrukcji...
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
trochę nie grają rozmiary felgi. gdyby były jeszcze za dwa miesiące to je biore. pakietu nie mam, kolor japanrot
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
ja mam zajawke na takie http://moto.allegro.pl/bmw-bbs-z3-z4-e46-5x120-oryginalne-felgi-piekne-i1509132851.html ma ktoś fotkę 1 na tych felgach?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
1. Felgi z modelu 5 nie pasują do 1/3 2. felga trochę już nie z epoki e87.....
-
[E87] Kontrolka Mikrofilt
ze skasowaniem pytam na zaś. auto jest po wymianach wszystkiego..
-
[E87] Kontrolka Mikrofilt
sciągłem instrukcje ale jest tam 90% opisu do dużego komputera. 2gi dzień mam 1, dziś wszedłem w BC i w serwisie mam kontrolkę na czerwono. to jest wiatrak i niby zbiornik. Chodzi o wymianę płynu chłodzącego? a może jakiś dpf? Jak to skasować bo już jest - 1200km
-
[E87] 1er m-pakiet
mam rabaty ale czy w używce nie znajdzie (trafi) się tego? nowy 900
-
[E87] 1er m-pakiet
spotkał się ktoś kiedyś z lotką aero? kope na allegro i nie widze....
-
[E87] Krótka antena dachowa
na trasę zakręcać tą długą :)
-
[E39] Jaki palnik do xenon'ów
te za 25zł pasują oryginalne gniazda?
-
330d Grzechot podczas wył silnika / drganie budy
nikt nic
-
330d Grzechot podczas wył silnika / drganie budy
330d 204KM manual. sutacja jest taka. jest metaliczny dźwięk podczas gaszenia silnika, no i po zgrzaniu trzepie budą. co lepsze przy wciśniętym sprzegle nie ma metalicznego grzechotu, jest tylko bujnięcie silnika no to pewnie poduszki do wymiany, ale... co jeden to mądrzejszy. 1. dwumas jest po wymianie. ale tylko to bo niby docisk był ok. pytanie, czy to że nie zostało wymienione wszystko skutkuje tym że ten dwumas poleciał po 15 000km?? 2. napinacz paska klinowego? ktoś jeszcze usłyszał że to napinacz paska? czy to coś spowodowałoby że rzuca silnikiem? co ma do tego wciśnięte sprzęgło? czyżby było to wszystko razem? napinacz - grzechot docisk - drgania MOD: tak się tytułuje wątki viewtopic.php?f=69&t=117886 następnym razem będzie ostrzeżenie ???
-
E82 123d Bodega
kurde.. jak zrobić tak fajne zdjęcie nocą?
-
[E39] Jaki palnik do xenon'ów
no ale dokładałeś zenon, a jeśli zakładasz do oryginalnych przetwornic, to może być nie wesoło. czym jest norauto? dla mnie jest bagnem. ceny już ci pisałem. oczywiście służę pomocą jeśli nie może u sibie kupić taniej
-
wtryskiwacze 530d
gorzej będzie jak już wsadzi swoje, rozkalibrowane
-
[E39] Jaki palnik do xenon'ów
250 to promocja??? kto w ogóle kupuje w norauto?! 200 kosztuje normalnie. troszke tańszy jest ori VW, ale nie wiem jaka firma je robi. te zamienniki... cena jest dobra, nawet trochę śmieszna. jest tu na forum baaardzo długa (bo wtrącił sie dystrybutor) dyskusja nt temat tych "zamienników". w skrócie powiem ci tak że te zamienniki pasują ZWYKLE do zamienników przetwornic. może tobie podejdą.. oczywiście pamiętamy że żarniki kupujemy parami żeby mieć jednolitą barwe światła
-
X6 Koła na lato
ja jeżdze na profilu 40 ale 30 to masakra. nie należe do tych co wpadają w panike widząć niski profil ale 30 to ekstremum
-
X6 Koła na lato
a jaki profil opony bedzie na 22?
-
Słabo świeci ksenon
u mnie sa d2r czy d2s o nie znam sie zbytnio
-
Kiedy fotoradar robi zdjęcie?
bo odbiło ci sie słońce ;)
-
Słabo świeci ksenon
kelwiny są te same... własnie zerknąłem na allegro.. cena nie mała. ale pytanie za 100. KTÓRE wybrac (marke) - oczywiscie barwa swiatła 6000k
-
Kiedy fotoradar robi zdjęcie?
to przemyślcie to mówiąc o tolerancji: po 23 w terenie zabudowanym jezdzimy 60. jesli byłby na 10 to miga kazdemy i w ciagu jednego dnia pamieć pełna. na eksresówkach, na 70tkach na 1000000000% ustawiony jest na 91. ja spokojnie przejezdzam koło takiego 85 i nic (a jestem zawodowym kierowcą a nie niedzielnym). dotyczy sie to również przenośnych foto. a zauważcie też jak pokazują w tv zdjecia to jest 91 94 100 nigdy niżej