Treść opublikowana przez darcyn
-
Słabo świeci ksenon
ooo dobre..
-
Słabo świeci ksenon
własnie nie ma takiej lini! tak jak pisałem. lewą znac na drodze ale w sumie to efekt jakbys jechal na halogenach
-
Kiedy fotoradar robi zdjęcie?
jak przyjdzie zdjecie to zapłace ten mandat. jestem pewny ze to akurat swiatło słoneczne odbiło sie. a co do ostrosci foto to dałbym zdjecie pary jak jedzie polonezem ale nie bo dostane ostrzezenie (kolejne ;) )
-
kupno 530d rok 2002 - 2003
ja mam 300 tys i nic nigdzie nie jest wytarte...
-
Kiedy fotoradar robi zdjęcie?
licznik zaniża??!! bez przesady. swiatło sie odbiło. gdzie ci foto mruga przy 50 ?!! mi mrugło kiedys to był intesywne migniecie normalnie jak z flesza
-
Słabo świeci ksenon
nie wiem co robic. rozbierałem juz lampy i czysciłem i nadal słabo swieci. co prawda mam jeszcze odpryski na kloszu ale czyzby one tak osłabiały światło?? wygląda to tak, że lampa lewa (od kierowcy) swieci lepiej, znać ją na drodze, a prawa jest tylko jej cieniem! efekt jest taki jakbym na samych halogenach jechał. kurde w maluchu mam wiekszy snop światła przed sobą. patrząc na światła to walą mocno - no ale na drodze żenada. jezdziłem juz autami róznymi z xenonem (byłem boyem hotelowym ) i umówmy sie, przede mną było niebiesko jak podczas strzału pioruna. ps. poziomują się lampy
-
kupno 530d rok 2002 - 2003
mozliwe. i tylko tak mniej-wiecej sprawdzisz przebieg najlepiej podpiac pod komputer. ja w sumie jak kupowałem to tylko "na oko" i słuch, ale po podpieciu okazalo sie ze webasto chodzi jak chce... a reszta jak to dieslu. nie powinien kopcic, klekotac zbyt głosno, turbiny nie powinno byc slychac w aucie (pisze jak jest w moim z 2000r..)
-
Kiedy fotoradar robi zdjęcie?
heh. moze tylko słonce sie odbiło. to byl mocny błysk? a moze to był tylko pomiar predkosci. u nas stawiaja takie cos i robią pomiary predkosci - nie wiem po co...
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
aa no fakt. spadnie mi goraczka to lece do tego ustrojstwa :lol:
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
zdejmij recznie.... zebys wiedział ile hu...ów (<-ostrzezenie) na tym wieszałem zanim to wyciągłem. teraz trzyma mi sie na 2 srubach to zdejme szybciej bo jedna srubka zanurkowała w tunel. nie moge sobie podarowac ze wyciaglem to - zamiast jeza
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
koledzy doszla do mnie wiadomosc ze za nawiew na tył odpowiada ten silniczek ktory przypadiem wytargałem. teraz zdjalem ta osłone i krecilem kółkiem ciepło/zimno (oczywiscie przy wlaczonej dmuchawie) i nic. coprawda dostepnosc do narzedzi mam taka ze przyłozylem reke do niego i na czucie czy cos tam pracuuje, chrobocze... moze komus co dziala dotknalby tego silniczka czy czus w rece jak pracuje??
-
[seria 5] Rozladowywany akumulator / opornica
a masz kółko ciepło/zimo na tyle?
-
Poszukuje oszusta (prosze nie kasowac)
a nieaktywowanym nie da sie kup teraz?
-
Poszukuje oszusta (prosze nie kasowac)
kurde nie wiem czy tak sie da ale załoz na szybko konto, wciskaj od razu kup teraz na tej bmw i masz adres. tak sobie tylko mysle...
-
530da i Ecobox
przestudiuj troch o "czipach" i tym podobnych to moze zmienisz zdanie..
-
[seria 5] Rozladowywany akumulator / opornica
a sprawdz czy masz teraz nadmuch cieplego powietrza na tyl - miedzy siedzeniami?! bo mi nagle wieje tylko zimno a nic nie grzebałem
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
ale nie po drodze mi...
-
530da i Ecobox
ee nie ma co porownywac do magnetyzerów... czip dziala to i moze to dziala. wg mnie oszczednosc mała... ponoc na ich czipie tez jakas tam jest oszczednosc wiec chyba lepiej załozyc czipa... aha. a co znalazles na minus z czipowaniem bo ja tam czytam ze wszyscy zadowoleni
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
widze ze nie tylko ja tak mam a nikt nie wie co z tym zrobic... moze ma ktos jakiegos znajomego w aso a moze ma aso pod nosem zeby spytac tak kogos :8)
- Termostat
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
jesli chodzi o mnie to nie patrzylem czy pod siedzeniami tez...
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
i wyciągłem. myslałem ze sie tam jakas klapka zatrzasneła ale jednak jest kabelek w głąb tunelu. wie ktos moze co tym steruje? jak sprawdzic czy kółko działa? ps. działało, później dotkłem sie tego przez przypadek http://www.allegro.pl/item311921998_silniczek_silnik_sterownik_nagrzewnicy_bmw_e38_e39.html
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
z bólem znalazłem jak sie wyciaga i to chyba jeszcze nie takie jak moje... no cóż, jak zrobie to napisze
-
530da i Ecobox
a ile ten ecobox kosztuje?
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
a moze ktos kiedys rozbierał.... ??