Treść opublikowana przez darcyn
-
[E87] 116i - ponowna wymiana napinacza / problemy z ASO
gorzej bo silnika nie masz już na gwarancji. tylko części. niby pracuje w aso ale nie wiem co ci powiedzieć. mógłbyś liczyć na gest handlowy jeśli kupiłeś w tym aso auto i serwisujesz je tam regularnie. ktoś musi cię dobrze pokierować
-
Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)
nie wiem. wszystko na swoim miejscu. do wyglądu trzeba się przyzwyczaić. mnie się podoba ale szału nie robi. po prostu fajna co lepsze to jak zajechałem swoją czerwienią to ludzie bardziej się oglądali za mną niż za nową (białą) testówką
-
[F20] już jest w salonach i ....
fajna. dzisiaj byłem w salonie. fajna jak każde bmw
-
Jestem nowy. Witam na forum!
zrobiłbyś galerie bo ciekaw jestem twojego kapturka
-
[E8x] Kierownica Sportpakiet / M pakiet -spasowanie poduszki
ja mam sportową kierownice ale nie pakietową więc wszystko wchodzi z mojej. ps. z tym pakowaniem po 10 to tylko widzimisię aso. też pracuje w aso i jak przychodzi 10 to rozrywam worek i sprzedaje 2 czy 8. ps.2 w tym momencie nagrzałem się na paski perfomance. uff az mi serce mocniej bije. szkoda tylko ze odezwała mi się mechanka w aucie i musze odłożyć naklejki na później
-
[E87] Ciężko wchodzą biegi / Skrzynia biegów
albo sprzegła już nie ma. za dużo tego "albo". biegi powinny chodzić leciutko. temat do poprawy
-
Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)
jedzie ktoś jutro na dni otwarte do bawarii w katowicach? można by przyspocić się przy okazji
-
[E87] Odtwarzanie mp3 z Navi Professional
yyy w sprawie prowizji do kogo pisać :8)
-
[E46] 2004 325Ci
kolor bomba. taki sam jak mojej 1er ;)
-
E87 120d - Hipo
temat chyba do zamknięcia?
-
[SERIA 1] Hamulce - tarcze , klocki , zaciski
6mm to jeszcze "nowe" spróbuj obić rant z tarczy
-
[E8x] zegary z wersji do liftingu do wersji sprzed lifta
nie będzie łatwo bo licznik połączony jest z centrlką silnika. trzeba by wszystko kodować. wątpie
-
Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)
ładna - zwłaszcza czerwona...
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
może ktoś w między czasie wgrał normalny soft. będziesz w sosnowcu to daj znac. staniemy koło siebie i po 200m będzie wiadomo :8)
-
[E8x] zegary z wersji do liftingu do wersji sprzed lifta
pasować pewnie pasuje ale nie wiem czy to uruchomisz
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
ło panie. masz redukcje mocy. nie będzie 122KM. całkiem możliwe że auto chodziło w jakiejś firmie VIN inponujący
-
[E87] Odpala dopiero po ~5 sekundach
co prawda nie w bmw ale w vw miałem tak że na jednej świecy nie łaczył mi kabelek. raz łączył raz nie. naderwany był. też były takie objawy, tyle że częściej. temperatura na dworze nie ma nic do rzeczy. świeca zawsze się nagrzewa. raz krócej w zime dłużej ale swoją temp musi dać
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
http://allegro.pl/bmw-1-seria-1-zderzak-przod-m-pakiet-e87-i1769062237.html warto?
-
[E87] Odpala dopiero po ~5 sekundach
normalne oczywiście to że po dłuższym kręceniu pójdzie pierd. ja bardziej pomyśałbym o niedogrzewającej świecy
-
[E87] Odpala dopiero po ~5 sekundach
tak
-
[E87] Odpala dopiero po ~5 sekundach
gdyby cofało ci się paliwo to miałbyś to za każdym razem po dłuższym postoju
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
yyy http://img853.imageshack.us/img853/8018/p1030908i.jpg :8) :8) :8) :8) :8) :8) :8) :8)
-
E81,E82,E87 wiejski tuning
dokładkę idzie przeżyć ale maska i koła "średnie"
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
opis wyposażenia tak podkręcony aż śmieszny (komputer pokładowy MFA plus) kierownica nie m-pakietowa?? spryskiwacze reflektorów z tego rocznika???
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
no i masz naświetlony Polski Rynek Aut Używanych ;) gdybyś miał 46k to polecam auto kolegi bardziej niż swoje