Treść opublikowana przez darcyn
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
ja mam walczyć z kolorem? odnośnie tej "szczególnie" z łodzi - zobacz jaki ma tłumik, zobacz jaki mają inne. bita na pewno i to możliwe że aż musiał być wydech wymieniany. no chyba że to opcja z dpf i ma inaczej. na dodatek cena... ubijesz na pewno 1000. prowizja komisu 1500. ktoś oddał auto za 29000? wiem że wszystko co powiem zostanie wykorzystane przeciwko mnie no ale.... ;)
-
[E87] Odtwarzanie mp3 z Navi Professional
pewnie będzie to samo.. gość jest z forum bmw-sport. tutaj pewnie też jest
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
miej też na uwadzę że kupić dobre w dzisiejszych czasach graniczy z cudem, zwłaszcza od handlarzy. jak bedziesz w okolicy to zapraszam na niezobowiozującą przejażdżke. zobaczysz jak powinno wyglądać auto z przebiegiem np moim ;)
-
[E87] Odtwarzanie mp3 z Navi Professional
zadzwon zapytaj http://www.carpediemdiag.npx.pl/news.php
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
bierz moją ;) ta niby fajna ale jakaś dziwna... pakiet aero i czarne klamki?? w środku nawet nie ma pakietu dla palących (zapalniczki) ale za to ma grzane fotele... no i ma DPF. ja tam wolałbym go nie mieć
-
[E8x] Kierownica Sportpakiet / M pakiet -spasowanie poduszki
mam pytanie. zaczynam się rozglądać za sportową kierownicą. dziwi mnie jedna rzecz. raz widze je po 150zł a raz po 500 (gołe). stan porównywalny. czegoś nie wiem? nie widze? http://allegro.pl/kierownica-bmw-e90-e91-e92-e93-e87-m-pakiet-skora-i1762125675.html http://allegro.pl/bmw-e90-e87-e91-e92-kierownica-m-pakiet-m-pakiet-i1780735026.html
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
wklej normalnie. nie było?? hmm
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
nie ma zdjęć! a gdzie są klapki??
-
e87 118d Japanrot! by Darcyn.
http://allegro.pl/bmw-1-e87-e-87-aero-aerodynamic-igla-zderzak-tyl-i1768722606.html ciekawe czy to japanrot. jest może ktoś z Pleszewa?
-
[E87] 116i 2004 by jackow
super kolor
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
fiu fiu. ładnie. ja byłem we włoszech. średnie spalanie ponad 7. ale na baku robiłem 750km. (4 osoby, bagaż, 130-200 km/h) (mam nadzieje że pocztówka nie przyjdzie bo wystarczy mi spotkanie z videoradarem na słowacji)
-
Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)
chyba widziałem już w weekend. była na niemieckich tablicach. możliwe to?
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
oo viewtopic.php?f=124&t=127089&start=60
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
no ale nie przez dach tylko te jak na alpinie
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
przymierzam się do sprzedaży bo żona ma parcie na domek
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
wszystko się zgadzało ;) Uwaga. jeśli ktoś szuka e87 albo zna kogoś kto szuka to moja będzie do sprzedania
-
[E87] Klapki zawirowań powietrza
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=55225
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
dam iPada 3G 16 GB nowego, bez gwarancji za lotke do e87.
-
[E87] Nie działa nawiew
moż+e chodzi o rezystor dmuchawy?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
oooo, takiego pasjonata, że hej :wink: kupione może 3 miesiące temu i już do ludzi idzie. wystarczy popatrzeć na tablicę rejestracyjną :duh: nie pasjonata ale od cygana ;)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
nie szykuje przypadkiem coś w Myślenicach w ten weekend?
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
paski są dobre
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
ja zadzwoniłem od razu. nie wiem. chciałem listwe dachową to nie wiedział co to jest. pytałem o ten daszek czy jest jeszcze to nie wiedział o co chodzi. rozłączyłem się bez słowa
-
[E87] Kontrolka Mikrofilt
włączsz zapłon bez odpalania. trzymasz kasowanie km dziennych. pokazują ci się ikonki serwisowe. jeśli świeci ci się mikro to pewnie będzie jako pierwsze. przytrzymujesz przycisk od komputera pokładowego w manetce kierunków i skasowane. chyba tak. piszę z głowy
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
twoje te graty??