Treść opublikowana przez darcyn
-
Nie dmucha ciepłe powietrze na tył
mam auto niecały miesiac. pare dni po zakupie wiało ciepło na tył a teraz juz tylko zimno. nic nie robiłem zebym mogl to zepsuć no chyba ze jak wymieniałem jeża to wziałem sie za cos co nie trzeba ale był to chyba silniczek z obiegu wewnetrznego powietrza... czyżcy te kółko juz nie reaguje jak krece zimno/ciepło???
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
bylem na kompie i pokazuje ze non stop grzanie i dawke ma ustawioną na max przez co mało juz z zostalo z paleniska. chodzi tez jak mam juz nagrzany silnik do 90st i wywietrza sie kiedy chce. w sumie chyba elektronika siadla ale to juz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem i chce zalozyc jakies z nowszego modelu zeby nie bylo bardzo zuzyte... mam tez pomysl zeby je wyłaczyc. ale mialbym pytanie - czy nic sie nie stanie, czy cos sie tam nie zatrze albo jakies takie historie?????? to ze bede mial niedogrzany silnik nie dotyczy sie mojego auta poniewaz jak mam wylaczony klimatronik, nie wlacza sie wtedy webasto w ogóle i o dziwo temperatura nabiera jak kazde inne auto
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
moze pomoze ktos....
-
[seria 5] Rozladowywany akumulator / opornica
tez kupilem u tego goscia w tamtym tygodniu. w aso 280zl
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
przewietrza silnik. u mnie dziala nawet jak mam zagrzany silnik... grr
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
a np takie to jak nowe http://www.allegro.pl/item306655218_kopletne_webasto_bmw_x5_2006r_diesel.html
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
najprawdopodobnie siadła mi elektronika i skonczylo sie palenisko. z grubsza policzyli mi za to tyle co za nowe - 3 000pln
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
no własnie z ta elekryką sterującą bo u mnie chodzi non stop na pelnym grzaniu. tu np jest z x5 http://www.allegro.pl/item303681571_webasto_do_bmw_x5_bardzo_dobry_stan_zapraszam_.html to samo??
-
czujniki cofania z allegro, które??
mam fotochrom ;)
-
czujniki cofania z allegro, które??
ale gdzie dac taki lcd. nie bedzie pasowal do tapicerki...
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
a macie moze jekies programy serwisowe zeby to sprawdzic? bo jak patrze na allegro to z x5 jest podobne....
-
webasto w 530d
jesli wylaczysz klimatronik to webasto nie wlaczy sie
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
a wie ktos moze czy podejdzie do e39 webasto z innych modeli np e60 czy X5
-
czujniki cofania z allegro, które??
chyba jednak zdecydownie nie chce wyswietlacza zalezy mi zeby nie piszczaly jak nie mam nic za sobą....
-
czujniki cofania z allegro, które??
które możecie mi polecic czujniki cofania, mogą byc bez wyświetlacza ale muszą dobrze działać (np nie piszczeć gdy nic z tyłu nie ma tak jak to mam w oplu)
-
problem z webasto. czy pasuje z X5 e60 do e39?
mam webasto ktore dogrzewa silnik. wlacza sie normalnie, przewietrza silnik ze spalin ale podpialem dzis go pod komp i wyszly same bledy z webasta. grzanie swiecy ma non stop na 1800 st, dawka tez ma non stop na max. nie mam tez jakiegos sitka w palenisku (nie pamietam juz dokladnie tych błedów bo ciśnienie mi skoczyło). mechanik mowi ze jeszcze sie z tym nie spotkal. nie chcialbym mu dawac tego w naprawe bo nie chce mu sponsorować szkolenia w webastach. moze ktos wie co sie dzieje moze polecicie kogoś na śląsku
-
[seria 5] Rozladowywany akumulator / opornica
wpisz w allegro
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
nie przejechalem jeszcze baku od pełna do pusta. nie wiem jak tam wskazówka od poziomu paliwa bo jak zrobie setke to ruszy sie milimetr, moze dwa... z poczatku komp pokazywal mi 8,5 ale to jeszcze dziczałem po zakupie. skrzynia manual + spokojna jazda autko nie pusci zadnego dymka ani na postoju ani podczas jazdy (koledzy z bylego klubu GTI mieli juz okazje ogladac mnie z tyłu)
-
[seria 5] Rozladowywany akumulator / opornica
no podobno 96 97 mialy inne...
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
była na otomoto pod koniec grudnia jedna wlascicielka we wloszech 2000r ale zonk po rozkodowaniu vina - 10/1999 170tys km (pracuje w branzy motoryzacyjnej - wiec nie sugeruje sie licznikami) co ciekawe ksiazka byla prowadzona do 2002 w bmw i babsko nalatalo 118tys km. pózniej cisza a w 2006 145tys km i serwis we fiacie! mysle no to sobie koles pieczatki pomieszal. ale jak teraz poogladalem glebiej autko to akumulator ma oryginalny fiatoski, olej valvoline (czy jakos tak) no i jakis fiatoski plyn chlodzacy. na zawieszniu jeszcze metki wisaily. filtry manna auto jest w srodku zadbane. nic nie powypalane, przetarte czy cos. troche tylko jakby dzieci w butach biegaly po siedzeniach. oczywiscie na dzien dobry do wymiany mam "jeża" i własnie przestała otwerac mi sie szyba od kierowcy (silniczek slychac). troche mnie trapi ze jak sie zagrzeje do jakby ktorys wtrysk byl slaby i co ktorys "takt" rzuci silnikiem a niekedy to bardziej rzuca. znajomy mowi ze poduszka... silniczek nie byl myty a jest suchuteńki. aha. i podczas odpalania zawsze zakreci 2 razy. nigdy z kluczykiem. czy to stoi minute czy 3 dni. zaniepokoilem sie tez tym ze filtr powietrza byl minimalnie w oleju. plamka jak paznokiec. zlozylem nowy - zobaczymy. jeszcze co mnie trapi to na obrotach 1000 - 2000 slychac turbine ale nie swist tylko jak dawniej w radiach safari 5 robilo sie jakies sprzeżenie ze piszczalo przy dodawaniu gazu - tylko tu tak cichuteńko... ogolnie to ciesze sie. mozecie wierzyc czy nie ale w miescie pokazuje mi na kompie 6,5 - 7 l. w dalszej trasie jeszcze nie bylem. autko ma niezlego buta. przymierzalem sie do passata poliftowego na pompkach 130KM ale to nie ta bajka....
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
jak to czytam to az sie boje. ja swoja 530d pojechalem i kupilem a był to pierwszy egzemplarz jaki ogladalem....
-
Pęknięty klawisz w panelu klimatronika
no jeszczetaiego nie spotkalem.
-
Pęknięty klawisz w panelu klimatronika
no niestety w aso powiedzieli mi 280 za wszystkie w panelu a ja tylko potrzebuje 3. mowi ze nie wystepuja osobno te od zmiany temp
-
Pęknięty klawisz w panelu klimatronika
nie moge nic znalezc, moze nie wiem jakie slowa wpisac ale... ... jest jakaś porada na wymiane klawiszy od zwiekszania i zmniejszania temperatury w klimatroniku? nie wiem co trzeba zrobic zeby je polamac a ja kupilem z peknietymi..
-
[seria 5] Rozladowywany akumulator / opornica
czy objawem uszkodzonego jeza moze byc tez nie reagowanie na natezenie siły nawiewu? oprocz tego ze nnie chce mi sie ten nawiew wylaczyc po wyjeciu kluczyka....