Skocz do zawartości

darcyn

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darcyn

  1. darcyn odpowiedział(a) na Hipo temat w E81, E82, E87, E88
    takie przepisy dopiero mają wejść by dostosować nasze do EU
  2. kupię gałke zmiany biegów kupię też lampy przód z czarnymi środkami
  3. ok, dzięki. a wygląda jak wymiana płynu chłodzącego... mikro wymieniane było. teraz jeszcze tylko to skasować
  4. nikt nic? nie ma tej ikonki w instrukcji...
  5. trochę nie grają rozmiary felgi. gdyby były jeszcze za dwa miesiące to je biore. pakietu nie mam, kolor japanrot
  6. ja mam zajawke na takie http://moto.allegro.pl/bmw-bbs-z3-z4-e46-5x120-oryginalne-felgi-piekne-i1509132851.html ma ktoś fotkę 1 na tych felgach?
  7. 1. Felgi z modelu 5 nie pasują do 1/3 2. felga trochę już nie z epoki e87.....
  8. ze skasowaniem pytam na zaś. auto jest po wymianach wszystkiego..
  9. sciągłem instrukcje ale jest tam 90% opisu do dużego komputera. 2gi dzień mam 1, dziś wszedłem w BC i w serwisie mam kontrolkę na czerwono. to jest wiatrak i niby zbiornik. Chodzi o wymianę płynu chłodzącego? a może jakiś dpf? Jak to skasować bo już jest - 1200km
  10. darcyn odpowiedział(a) na guteg temat w E81, E82, E87, E88
    mam rabaty ale czy w używce nie znajdzie (trafi) się tego? nowy 900
  11. darcyn odpowiedział(a) na guteg temat w E81, E82, E87, E88
    spotkał się ktoś kiedyś z lotką aero? kope na allegro i nie widze....
  12. na trasę zakręcać tą długą :)
  13. darcyn odpowiedział(a) na Langi_84 temat w E39
    te za 25zł pasują oryginalne gniazda?
  14. 330d 204KM manual. sutacja jest taka. jest metaliczny dźwięk podczas gaszenia silnika, no i po zgrzaniu trzepie budą. co lepsze przy wciśniętym sprzegle nie ma metalicznego grzechotu, jest tylko bujnięcie silnika no to pewnie poduszki do wymiany, ale... co jeden to mądrzejszy. 1. dwumas jest po wymianie. ale tylko to bo niby docisk był ok. pytanie, czy to że nie zostało wymienione wszystko skutkuje tym że ten dwumas poleciał po 15 000km?? 2. napinacz paska klinowego? ktoś jeszcze usłyszał że to napinacz paska? czy to coś spowodowałoby że rzuca silnikiem? co ma do tego wciśnięte sprzęgło? czyżby było to wszystko razem? napinacz - grzechot docisk - drgania MOD: tak się tytułuje wątki viewtopic.php?f=69&t=117886 następnym razem będzie ostrzeżenie ???
  15. kurde.. jak zrobić tak fajne zdjęcie nocą?
  16. darcyn odpowiedział(a) na Langi_84 temat w E39
    no ale dokładałeś zenon, a jeśli zakładasz do oryginalnych przetwornic, to może być nie wesoło. czym jest norauto? dla mnie jest bagnem. ceny już ci pisałem. oczywiście służę pomocą jeśli nie może u sibie kupić taniej
  17. darcyn odpowiedział(a) na kampacz temat w E39
    gorzej będzie jak już wsadzi swoje, rozkalibrowane
  18. darcyn odpowiedział(a) na Langi_84 temat w E39
    250 to promocja??? kto w ogóle kupuje w norauto?! 200 kosztuje normalnie. troszke tańszy jest ori VW, ale nie wiem jaka firma je robi. te zamienniki... cena jest dobra, nawet trochę śmieszna. jest tu na forum baaardzo długa (bo wtrącił sie dystrybutor) dyskusja nt temat tych "zamienników". w skrócie powiem ci tak że te zamienniki pasują ZWYKLE do zamienników przetwornic. może tobie podejdą.. oczywiście pamiętamy że żarniki kupujemy parami żeby mieć jednolitą barwe światła
  19. darcyn odpowiedział(a) na Andy65 temat w X6 (E71, E72)
    ja jeżdze na profilu 40 ale 30 to masakra. nie należe do tych co wpadają w panike widząć niski profil ale 30 to ekstremum
  20. darcyn odpowiedział(a) na Andy65 temat w X6 (E71, E72)
    a jaki profil opony bedzie na 22?
  21. u mnie sa d2r czy d2s o nie znam sie zbytnio
  22. kelwiny są te same... własnie zerknąłem na allegro.. cena nie mała. ale pytanie za 100. KTÓRE wybrac (marke) - oczywiscie barwa swiatła 6000k
  23. to przemyślcie to mówiąc o tolerancji: po 23 w terenie zabudowanym jezdzimy 60. jesli byłby na 10 to miga kazdemy i w ciagu jednego dnia pamieć pełna. na eksresówkach, na 70tkach na 1000000000% ustawiony jest na 91. ja spokojnie przejezdzam koło takiego 85 i nic (a jestem zawodowym kierowcą a nie niedzielnym). dotyczy sie to również przenośnych foto. a zauważcie też jak pokazują w tv zdjecia to jest 91 94 100 nigdy niżej

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.