Treść opublikowana przez korni8808
-
Wymiana uszczelki pod głowicą
z częściami czy bez??
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
bo musi wahlować; skrzynia nie zmienia biegów precyzyjnie; most z automata ma krótkie przełożenie; wał za krótki; 3 razy zmieniał most bo mu jakąś szmire wcisnęli; wydał więcej na przekładkę niż na remont automata; i takie tam... ogólnie dla samej przyjemności z jazdy bym nie wymieniał... tyle z mojej strony :)
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
kolega przerabiał... i bardzo narzeka... :mad2:
- pytanie o silnik
-
Problem ze sprzęgłem - skrzynią - nietypowe
najlepiej od mniej kosztownej sprawy... chyba ze samemu masz czas i gdzie to dla sportu można skrzynie ściągnąć
-
Problem ze sprzęgłem - skrzynią - nietypowe
no to jak kolega powiedział: pierwsze co to spróbować odpowietrzyć przy okazji sprawdzić czy nie ma wycieków... jeśli wszystko ok-> to pewnie pompka już ciśnienia nie daje...
-
Problem ze sprzęgłem - skrzynią - nietypowe
Jaki masz olej?? U mnie też łapie w krótki zakresie... tyle, że wyżej
-
Lambda
Na pewno ma; bo 1 gen do wielopunktowego wtrysku raczej się nie montuje; a II gen bierze dane z Sondy; jak pada to przełącza się w tryb awaryjny, tak samo jak zasilanie benzyną
-
czy ktoś z Was posiada coś takiego????
http://www.bmwauto.net/uzywane.php3 :search: jak coś jeszcze to wtedy pytaj...
-
Youngtimery z ogłoszeń
mi też się podobają... marzenie na 2 auto na letnie wypady weekendowe... ewentualnie jakieś rajdy old/youngtimerów
-
Youngtimery z ogłoszeń
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=pl&id=80324291&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=pl&id=27691804&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2
-
Utrzymujmy kontakty
podam analogiczny przykład do zakładania nowych Forum-ów; większość ludzi chodząca na siłownie chce mieć swoją, mimo tego że kiepsko sie ćwiczy samemu;
-
318 ti is na zimnym czasami ciężko odpala
jak to świeży zakup to świece, filtry (paliwa w tym wypadku na pewno), do wymieny- dla mnie to standart... spróbuj nalać z 10-15l i wtedy sprawdź... ja mam gaz i sie pompka zatarła bo nie było paliwa jak ktoś użytkował przez 2 lata wskaźnik jak pokazuje 15 to wtedy nie ma żadnego problemu pali od strzała; mniej już jest ciężko- trzeba troche pokręcić i nie wchodzi na swoje obroty tylko jakby sie rozkręcał od 200-1000- jak ciepły nie ma problemu... w takim wypadku pompa w baku siedzi
-
Opel Omega z silnikiem BMW
:lol: witam kolegę z forum OOF i równiez polecam...!!!
-
czy dobry olej wybrałem? e36 2,8
miałem raz przypadek że auto po wymianie zaczęło dużo ciszej chodzić; (diesel) ale olej był naprawdę stary...
-
318 ti is na zimnym czasami ciężko odpala
przytarta pomka paliwa w baku... jak w baku jest dużo paliwa to pali normalnie??
-
Problem z sondami 540i
nie chcem cię w błąd wprowadzać ale są sondy bodajże siemensa w BMW które pracują do 5V... ale niech wypowie sie ktoś kto zna temat
-
Niesprawny układ chłodzenia
masz stan płynu w normie?? jak odkręcasz odpowietrznik to leci płyn??
-
OLEJ NA ŚWIECACH-POMOŻE KTOŚ e 36 1,8 iS
sprawdź czujnik impulsów wału... bez sygnału z niego nie powinien odpalić....
-
R4 143km a 320i 150 km
małe cylindry; więc, więcej ale mniejszych wybuchów; w benzyniakach jest różnica a co dopiero w dieslu; miałem Omege a 2,3l 4 gary na turbinie w porównaniu z BMW 2,5tds na 6-ciu-> to był stado bocianów :twisted2:
-
OLEJ NA ŚWIECACH-POMOŻE KTOŚ e 36 1,8 iS
olej pewnie z powodu uszczelki pod klawiaturą... a świece- pewnie ktoś miał za dużo siły... i się trochę zapiekły
-
panowie-porażka,prosze przeczytajcie!
wydaję mi się że kradzież rzeczy o wartości powyżej 200zł jest przestępstwem dlatego sprawa powinna iść do prokuratury, tym bardziej, że byli pijani; sprawa będzie w sądzie; i "kolega" powinien dopytać nie wiem czy na policji czy w prokuraturze i domagać się zwrotu kasy za poniesione straty; jeżeli nie da rady w tej sprawie z urzędu nic wywalczyć to pozostaje składać pozew cywilny; ja miałem inna sytuacje; o pobicie; w ramach zadość uczynienia; czy też naprawy wyrządzonych krzywd zapłaciłem i wszystko git.
-
Jak odpalily dzsiaj Bmki?
mój mniej ochoczo kręcił ale się udało; odpalam co dzień żeby się nie zastał; ale musi iść do ładowania napięcie 12,1V
-
[e36] Problem zamarzająca przednia szyba od wewnątrz!!! ;/
pewnie najszybciej tym odmrażaczem w sprayu do szyb...
-
jak mam spuscic caly plyn chlodniczy?
przy włączonym ogrzewaniu podczas spuszczania powinno zlecieć...