Skocz do zawartości

korni8808

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez korni8808

  1. korni8808 odpowiedział(a) na Asior temat w E32
    sry 11,2?? :worried: to ty chyba na samym propanie jeździsz... ile Ci pokazuje ekonomizer przy 90km/h jadać po płaskim??
  2. korni8808 odpowiedział(a) na Asior temat w E32
    robię małego update-a bylem na regulacji gazu tj. kolo poprawił mi mapy wtrysku nie dość że zaczął równiej (ładniej) jakoś bardziej miękko chodzić to jeszcze spalanie spada, na razie widzę po kompie, o ile spadnie to się okaże ale ogólnie jestem zadowolony :D
  3. korni8808 odpowiedział(a) na Jarek88 temat w E32
    masz rygle do drzwi te wkręcane od góry bo ja mam jakieś z tesco i wyglądają przez szybę jak ze wsi
  4. korni8808 odpowiedział(a) na Asior temat w E32
    na trasie na kompie mi pokazuje tak około 14-15 a z gazem jeszcze nie byłem u magika, dopiero się będę wybierał więc może coś podreguluje teraz się będę zabierał za auto, w zimie nie jeździłem i nie miałem jak go robić
  5. korni8808 odpowiedział(a) na Asior temat w E32
    a mi pali 23l na sekwencji :8) jeżdżę tylko po mieście i to po kilka km i to raz na tydzień swiece, fajki, sonda( wymieniona, 2ga po diagnozie niby działatylko nie wiem czy w 100% taka jak ma być :x)
  6. korni8808 odpowiedział(a) na Gogsen temat w E32
    możesz zmieniać kiedy chcesz Tryb zimowy tylko na śliskiej nawierzchni; nigdy na suchej biegi przełączaj tylko stojąc tzn P 4,3,2 możesz podczas jazdy ale raczej się tego nie używa może w górach
  7. noo przyznaje że tylko czytałem ale w V8 to 14; 15bar powinny trzymac
  8. prostym wyjaśnieniem jest to, żeby dostać 5* trzeba mieć dobry wynik w zderzeniu z pieszym tak więc ochrona kierowcy może być na 5, a ogólny wynik wypada 4 ja tam na pieszych uważam(szczególnie w lecie na panie), ale jak już wejdzie to ma problem... (tak pól żartem)
  9. z 2,0 na pewno nie a 325 powinny mieć takie same mosty w automacie i manualu czyli przełożenie 3:15, chyba że masz japońską wersję :P
  10. a więc ja miałem podobny problem z odpalaniem.... też opisywałem i nikt nie mógł mi pomóc, komp nie zapamiętuje błędów z tych czujników w starszych modelach tak jak np u mnie... ja robiłem pomiary miernikiem za 15plnów ale czujnik wałka pokazywało mi w okolicach 1300 (czyli jak z książki) natomiast czujnik wału miał przerwany obwód(miernik pokazuje nieskończoność- można też powiedzieć, że nic)(już w tedy auto nie odpalało) więc jeżeli masz zwiększoną rezystancje to może tu tkwi problem... mi po wymianie czujnika wału pali elegancko
  11. :cool2:
  12. korni8808 odpowiedział(a) na jacek-j250 temat w E36
    jakby ci się blokował tył, to wtedy miałbyś się czym martwić fizyki chyba każdego w szkole uczą
  13. korni8808 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    ja latam na NGK BKR6EK- dałem ok 90plnow za komplet i wole wymienić co 10tys niż na drogich latać 20-30 bo szkoda kasy, bo porządne świece
  14. korni8808 odpowiedział(a) na Jazola temat w E36
    i tak masz dobrze mój nie jedzie szybciej niż 170 :lol: bo mu powietrza brakuje (mikser)
  15. ja za swój dałem 5800zł przez pól roku już dołożyłem 1300 :P tylko mój jest trochę starszy ale mam gaz i tutaj trochę przycinam na eksploatacji osobiście nie podobają mi się compact-y, no i nie sądzę żeby mógł zadowolić kogokolwiek silnik 1,6
  16. korni8808 odpowiedział(a) na Jazola temat w E36
    no niby powinien pojechać 214km/h
  17. korni8808 odpowiedział(a) na Domino temat w E30
    u mnie byl walnięty czujnik położenia wału
  18. korni8808 odpowiedział(a) na Domino temat w E30
    wtryski jakiś mózg zamontował na sylikon.... :duh: rezystancja wtrysków ok 16-7 ohm [sry że nie edytowałem] :?
  19. korni8808 odpowiedział(a) na Domino temat w E30
    dopisze się do tematu mianowicie mój problem wygląda następująco: już sam nie wiem gdzie ręce wepchać... jutro wyręce i sprawdzę wtryski.... moje auto po nocy nie chcę odpalać(3-4 razy dłuuugo kręcę i dopiero zapala) jakby był zapowietrzony(takie moje odczucie) bo później już elegancko brym i pali jak postoi 3-4h to trzeba kręcić 2 razy filtr paliwa i świece mają 7-8tys km; pompa paliwa nówka i wstawiłem zaworek zwrotny zaraz za pompą, na przewodzie zasilającym... przeglądnąłem przewody pod autem wyglądają ok i nic nie czuć benzyną... sprawdziłem miernikiem czujnik temperatury, mam rozbieżność 200ohm tylko ten miernik jest za 12pln i nie wiem jaka była temp wody bo jest dość ciepło na dworze (nie sprawdziłem czy idzie napięcie na przewodzie po przekręceniu klucza ;/) sprawdzę tez jutro czujnik od powietrza ja już na prawdę nie wiem co złapać :cry2: sry dopiero zobaczyłem że to o e30 (ja mam e36 m50b20 + gaz II gen)
  20. Przód 2,0 TYŁ 2,3 wiedza książkowa
  21. napisz do mnie na PW to Ci odpisze... jak Ci pasuje to jutro
  22. :clap: ja widziałem kiedyś ulotkę michelina i też tam o tym pisali... ale niektórzy są odporni...
  23. korni8808 odpowiedział(a) na dentysta1 temat w E46
    http://www.beisansystems.com/procedures/vanos_procedure.htm może komuś pomoże... :D PS. nie widziałem wcześniej w temacie
  24. :lol: a o takich ciężko...
  25. OT W TRUDNYCH WARUNKACH to czasem łańcuchy i kolce nie pomagają... :P

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.