Treść opublikowana przez korni8808
- spalanie
-
spalanie
robię małego update-a bylem na regulacji gazu tj. kolo poprawił mi mapy wtrysku nie dość że zaczął równiej (ładniej) jakoś bardziej miękko chodzić to jeszcze spalanie spada, na razie widzę po kompie, o ile spadnie to się okaże ale ogólnie jestem zadowolony :D
-
e32 na czesci
masz rygle do drzwi te wkręcane od góry bo ja mam jakieś z tesco i wyglądają przez szybę jak ze wsi
- spalanie
- spalanie
-
Skrzynia automatyczna
możesz zmieniać kiedy chcesz Tryb zimowy tylko na śliskiej nawierzchni; nigdy na suchej biegi przełączaj tylko stojąc tzn P 4,3,2 możesz podczas jazdy ale raczej się tego nie używa może w górach
-
czym różni się silnik M60 od M62
noo przyznaje że tylko czytałem ale w V8 to 14; 15bar powinny trzymac
-
Duzy moze wiecej
korni8808 odpowiedział(a) na Panfil - BMW Klub Polska temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyprostym wyjaśnieniem jest to, żeby dostać 5* trzeba mieć dobry wynik w zderzeniu z pieszym tak więc ochrona kierowcy może być na 5, a ogólny wynik wypada 4 ja tam na pieszych uważam(szczególnie w lecie na panie), ale jak już wejdzie to ma problem... (tak pól żartem)
-
Czy jest różnica pomiędzy tylnymi mostami:automat-manual
z 2,0 na pewno nie a 325 powinny mieć takie same mosty w automacie i manualu czyli przełożenie 3:15, chyba że masz japońską wersję :P
-
Czujnik wału i wałka - katalog a rzeczywistość.
a więc ja miałem podobny problem z odpalaniem.... też opisywałem i nikt nie mógł mi pomóc, komp nie zapamiętuje błędów z tych czujników w starszych modelach tak jak np u mnie... ja robiłem pomiary miernikiem za 15plnów ale czujnik wałka pokazywało mi w okolicach 1300 (czyli jak z książki) natomiast czujnik wału miał przerwany obwód(miernik pokazuje nieskończoność- można też powiedzieć, że nic)(już w tedy auto nie odpalało) więc jeżeli masz zwiększoną rezystancje to może tu tkwi problem... mi po wymianie czujnika wału pali elegancko
-
Co to za dziura w obudowie sprzęgła?
:cool2:
-
BME E36 2.0 automat
jakby ci się blokował tył, to wtedy miałbyś się czym martwić fizyki chyba każdego w szkole uczą
-
jakie swiece
ja latam na NGK BKR6EK- dałem ok 90plnow za komplet i wole wymienić co 10tys niż na drogich latać 20-30 bo szkoda kasy, bo porządne świece
-
Mała prędkość maksymalna
i tak masz dobrze mój nie jedzie szybciej niż 170 :lol: bo mu powietrza brakuje (mikser)
-
Ile można dać za E36 w średnim+ stanie?
ja za swój dałem 5800zł przez pól roku już dołożyłem 1300 :P tylko mój jest trochę starszy ale mam gaz i tutaj trochę przycinam na eksploatacji osobiście nie podobają mi się compact-y, no i nie sądzę żeby mógł zadowolić kogokolwiek silnik 1,6
-
Mała prędkość maksymalna
no niby powinien pojechać 214km/h
-
ciężko pali :////
u mnie byl walnięty czujnik położenia wału
-
ciężko pali :////
wtryski jakiś mózg zamontował na sylikon.... :duh: rezystancja wtrysków ok 16-7 ohm [sry że nie edytowałem] :?
-
ciężko pali :////
dopisze się do tematu mianowicie mój problem wygląda następująco: już sam nie wiem gdzie ręce wepchać... jutro wyręce i sprawdzę wtryski.... moje auto po nocy nie chcę odpalać(3-4 razy dłuuugo kręcę i dopiero zapala) jakby był zapowietrzony(takie moje odczucie) bo później już elegancko brym i pali jak postoi 3-4h to trzeba kręcić 2 razy filtr paliwa i świece mają 7-8tys km; pompa paliwa nówka i wstawiłem zaworek zwrotny zaraz za pompą, na przewodzie zasilającym... przeglądnąłem przewody pod autem wyglądają ok i nic nie czuć benzyną... sprawdziłem miernikiem czujnik temperatury, mam rozbieżność 200ohm tylko ten miernik jest za 12pln i nie wiem jaka była temp wody bo jest dość ciepło na dworze (nie sprawdziłem czy idzie napięcie na przewodzie po przekręceniu klucza ;/) sprawdzę tez jutro czujnik od powietrza ja już na prawdę nie wiem co złapać :cry2: sry dopiero zobaczyłem że to o e30 (ja mam e36 m50b20 + gaz II gen)
-
ciśnienie w kołach.
Przód 2,0 TYŁ 2,3 wiedza książkowa
-
wymiana sprzęgła wiskotycznego proszę o pomoc
napisz do mnie na PW to Ci odpisze... jak Ci pasuje to jutro
-
Gdzie założyc nowe opony na przód czy na tył ?
:clap: ja widziałem kiedyś ulotkę michelina i też tam o tym pisali... ale niektórzy są odporni...
-
330xi Vanos
http://www.beisansystems.com/procedures/vanos_procedure.htm może komuś pomoże... :D PS. nie widziałem wcześniej w temacie
-
Gdzie założyc nowe opony na przód czy na tył ?
:lol: a o takich ciężko...
-
Gdzie założyc nowe opony na przód czy na tył ?
OT W TRUDNYCH WARUNKACH to czasem łańcuchy i kolce nie pomagają... :P