Treść opublikowana przez wojtek528
-
jaki wybrać wahacz !!!porady
ja będę testował Moog-a.ile za febi płaciłeś??pojeżdzimy zobaczymy
-
nadmierne zużycie
oglądałem kiedyś w warsztacie124 diesel który zaraz po sprowadzeniu miał 588tyś km przejechane...ale kiedy już na komis zawitał to było tylko 190tyś km ...ludzie jednak są głupi :duh:
-
serwis olejowy
moja zasada miasto po ~12tyś/km trasa ~15tyś/km albo raz w roku,na tym się nie oszczędza :naughty:
-
Wymiana kluczyka
pocieszę was że te usługi w aso staniały, ile się nie mylę to kluczyk z funkcjami aut.otwierania klapy i drzwi 540zł kosztuje a podstawowy metalowo-plastikowy 142zł, przy zamówieniu kluczyków potrzebny własciciel(współwł też) auta z dow.rej+osobistym płacimy i za ~10dni z niemiec przysyłają kluczyki..i tyle..
-
ile naprawde wam spala 523
2,8 manual, krótkie 1km odcinki,jeżdżę spokojnie ..11,5L pB ,czasem mniej
-
E-39 kombi
te właśnie tuleje na dniach wymieniam to opiszę skutek..
-
Uszczelki pokrywy zaworow.
czy ktoś się orientuje ile może kosztować uszczelka pod czapkę?troszkę sączy się olej z pierwszego cylindra od str. kabiny..wymieniać czy jeżdzić(czasem kapnie na kolektor) ???
-
Uchwyt na napoje...
ja tak zamieniłem ułamane uchwyty na kubeczki na szufladkę..pasuje bo to element kompatybilny..
-
Stuki w tylnym zawieszeniu
mam podobnie,po przejechaniu poprzecznego uskoku asfaltu około50-60km/h z tyłu autka dobiega głuche puknięcie(tył auta też lekko ucieka na zakrętach), diagnosta wskazał na 4 poduszki tylnego wózka które już zamówiłem(ciekawe jaka będzie cena??)zaw.NIVO,oczywiście po wymianie opiszę wnioski :)
-
wymiana uchwytu na napoje
cena 30,98zł(sorry za pomyłkę26zł) nr 51 16 8 159 701
-
E39 automat pytanko
to raczej normalne ,kiedy po około 20 km olej w skrzynce się nagrzeje to szarpnięcie morze być nawet mocniejsze,obroty chwilowo mogą nieznacznie spaść..
-
wymiana uchwytu na napoje
wczoraj zamówiłem w serwisie za 26zł szufladkę zamiast niekompletnego uchwytu,wydaje mi się bardziej praktyczna..
-
zawieszenie pompowane a zwykłe
podłączam się do pytania,czy można zamiast nivo zamontować zwykłe amortyzatory i czy można pozbyć się poduszek? jak to zrobić i czy zmieni się prowadzenie auta?
-
Z jaką prędkością jeździcie?
poruszam się sprawnie,nie cwaniakuję,to nie mój styl, :naughty:
-
nie gaśnie "długie" w prawym reflektorze
póki co rozłacz złączkę przy tej lampie,tęż tak mam i nie wiem o co chodzi??
-
jak sobie pomóc w razie czego
w ostateczności!!!! można holować na neutralu połową prędkości biegu 1,czyli jak pojedzie 60km/h to holujemy 30km/h, i jeśli to możliwe to na pracującym silniku :wink:
-
Problemy ze wspomaganiem - najprawdopodobniej pompa
albo zadzwoń do hydrosystemu z lubicza/torunia i zapytaj o regenerację-niezła firma
-
Olej w silnik M52B28, jaki?
też nie wiem jaki olej zalać,nowy nabytek,przebieg~250tyśkm może więcej ,przy odp zimnego cisza zaworów nie słychać ale nie wiem czy to sprawa gęstego oleju(minerała lub magicznego dodatku)??? co ktoś poradzi??
-
Czy mozna wierzyc w to co pokazuje komputer ?
czyli delikatnie się tocząc mieszczę się w 10L Pb/100km
-
grzeje sie
a czy istnieje możliwość w awaryjnych sytuacjach ,,skręcenia" śrubami visco na stałe -tak jak w autach ciężarowych??
-
manualna i automat - spalanie
www.automat.pl ...proponuję stosować się do tych zasad :!: dla naszego dobra
-
Kwestia bezpieczeństwa :) , ślizganie!
przy okazji sprawdz geometrię kół..
-
jaka praca automatu???
kolegom posiadającym ,,auto-skrzynię biegów" polecam str. www.automat.pl wszystko to warto wiedzieć :idea:
-
grzeje sie
witam, a czy można jakoś przeczyścić visco?