Skocz do zawartości

krzysparco

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysparco

  1. i tu sie z toba zgodze ...
  2. za 10tys poszukaj e32, a e38 zadbane od 15tys w gore tds nie jest zlym silnikiem tylko ludzie majacy doczynienia z zajechanymi itd tak je opisuja
  3. krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w E39
    nikt nie wie jak jest z zegarami?? znalazlem takie http://allegro.pl/licznik-zegar-bmw-e-39-2-5-tds-krakow-i2037637073.html
  4. krzysparco opublikował(a) temat w E39
    Witam w moim e39 tds mam problem tzn jak kupilem auto nie dzialalo podswietlanie kontrolki itd mam pytanie jaki licznik mam kupic bo moj moze byl nawet zmieniany bpo wyglda jak z automata a ja mam w manualu. Myslalem zeby sobie narzie zalozyc z anglika tylko czy ma znaczenia jaki mam kupic itd. Dzieki lub taki np europa http://allegro.pl/bmw-e39-vdo-96-03-seria-5-diesel-zegar-licznik-i2024395264.html
  5. dołacze sie do tematu bo mam taki sam problem czy mozna jakos wylaczyc abs??
  6. krzysparco odpowiedział(a) na Ratovnik temat w E39
    Kolego za 15tys ciezko jest kupic 95r w dobrym stanie lepiej poszukaj dobrego e32.cie trzeba dac Za w miare dobry stan po lifcie minimun 25tys. Wtedy automat bedzie jakos moze chodzil ;)
  7. krzysparco odpowiedział(a) na Ratovnik temat w E39
    Mialem e38 z automatem piekna jazda naprawde terz ciezko mi sie przyzwyczac do manuala ps w automacie zmien olej i filtr nie sluchaj ze sie nie zmienia chyba ze skrzynia jest padaka to szkoda zmieniac ;) A tak ogolnie to miedzy 5 a 7 jest wielkaaaaaa przepasc ;) Pozdrawiam
  8. krzysparco odpowiedział(a) na maXiking temat w E38
    Powiem tak cena mowi swoje okazji nie ma !!!! Jezeli chcesz za 10tys 7 to e32, a jesli koniecznie e38 to doloz z 5tys i kup z poczatku produkcji ;) POZDRO
  9. oczywiscie ze tak mozesz zrobic ja mialem tez juz wypalone wyrzucilem reszte ze srodka i zostawilem ori puszki bo po co pchac rury:) PS rury z tego co pamietam sa 55mm zakladasz 60mm grubosc 2 i zachodzi ladnie :)
  10. kolego z tymi pytaniami na 7er idz tam pomoga ;)
  11. PIEKNA :) naprawde super foty i autko oczywiscie
  12. OK kolego CICHY rozumie Ale wszystko zalezy od regionu, miasta itd Wesele swoja droga wybor ludzi, taxi jest z kolejki i do tego ludzie dostaja tel kom jak chca ze mna jezdzic. Trafiaja sie tez ludzie ktorzy placa dodtkowo bo jada bmw
  13. dokladnie gdzie jest napisane ze maly silnik w duzym aucie malo spali:) silnik musi byc odpowiedni do masy itd wiec ... 2,8 jest dobre do e36 ostaecznie do turlania sie e39
  14. mam 740 + lpg spalanie lpg jakies 20L 3,0 spalnie ON ponad 10 wiec lepiej wychodzi mi moja:) a na taxi jezdza koledzy okularami i tez im bierze 10 ON wiec wole moja piekna 7 PS licha to jest 5 a nie 7
  15. kolego wiec auto kupilem i jezdze na taxi na wesela itd jeszcze sie nie oglaszalem pozdro:) PS nie mowie ze nie woze do slubu:)
  16. a ja powiem tak jak autko zadbane itd dobra LPG itd to sie oplaca cos jeszcze wlasciciel spusci i mozna sprawdzic dokladnie autko nikt dobrego e38 nie odda za 15 czy 20 tys. w 7 sie nie patrzy na rok a na stan autka
  17. kolego na 7er koledzy maja na sprzedaz ladne zadbane modele szkoda gonic do niemiec + wyjazd itd + clo i wychodzi kosmos ale jak wolisz a 4.4 byly tez bez vanosow :)
  18. zalezy od kwoty itd ale to kazdy wie :) sam sie prawie rok temu zastanawialem jakie auto kupic jaki silnik itd kupilem e38 4.0 z automatem + LPG i powiem ci tak 4.0 super silnik nie ma sie co psuc ale auto trzeba serwisowac u kogosc kto ma pojecie ;) M60B40 jedyny minus to odkreca sie pompa ale to dokrecisz i co 3 wymiane oleju sprawdzic i jest ok stosunek mocy do wagi auta jest ok 4.4 taka sama moc ale czasem z vanosami jest problem i wtedy koszty :) Co do skrzyni zmieniasz olej w automacie i masz spokoj nie boisz sie o sprzeglo itd a w automacie nic sie nie psuje :) Jesli chodzi o spalnie jesli na Pb to 2.8 jakies 14 lekko wezmie na miejscu Pb, a 4.0 lub 4.4 ok 15 zalezy od nogi itd w trasie 2,8 niech zejdzie nawet do 10, a 4.0 ok 12. Zakladasz dobra lpg i jezdzisz tak jak by dieslem 1.9:)
  19. calkiem mozliwe i tez bym tak chcial :)
  20. krzysparco odpowiedział(a) na miftas temat w E38
    miasto miastu nie rowne, a ja kiedys wykrecilem 18/100 w miescie LPG sprawdzone bo leje na jednej stacji
  21. klasy ;) nie ta klasa zreszta postaw 7 i 5 obok siebie i zobaczysz;) 5 jest ladna itd ale to nie 7
  22. no i jeszcze jeden powod 5 jest troche krotsza od 7 i wejdzie mi zima do garazu troche na styk ale wejdzie a inaczj sie wsiada do auta zima ktore stalo w garazu w nocy itd ;) mialem zamiar postawic z boku domu nawet blaszak ale pod spodem ida rury wiec d..a zbita bo wylewki nie zrobie:( Wiec jak ktos ma 5 na zamiane to chetnie ... moje GG8784005 i mail [email protected] Pozdrawiam
  23. Serwisowanie e38 to praktycznie jak e39 ja w mojej juz prawie wszytko zrobilem moze zostalo mi ustwic dobrze LPG i w zawieszniu przednim cos telepie lekko przy hamowaniu i tyle:) a tak to e38 swietne auto ale wole jeszcze starsze najchetniej e32 lub e34 w kombi:D poprostu one maja dusze w e38 i e39 jeszcze jakas dusza zostala ale e60 itd to juz nie to samo nie wyglda jak bmw ...
  24. No macie racje chyba zostane narazie przy mojej e38 przy okazji ja wystawie po prostu nie potrzebuje takiego duzego silnika. poprostu BMW to jest samochod 5 i 7 i tylko bmw juz raczej:)
  25. moja 7 chce sprzedac bo nie korzystam z jego mocy i moge miec rope za 4zl litr lub taniej;) a nie koniecznie chce sie pozbyc tylko biore to pod uwage, a dzwiek V8 to jak jade jak samolot ludzie patrza i patrza i widza i slysza hehe wiec sie zastanawiam a auto raczej dla siebie niz na sprzedaz to nie chodzi ze chce zamienic i sprzedac ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.