Treść opublikowana przez krzysparco
-
BMW 535d e61 Wbapx910x0cu61800
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co myślicie o tej e61 cena 50 + vat troche dużo co z tym vatem zrobic ;) Dzieki http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-535-faktura-vat-ID6yg3jP.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=10786957
-
BMW e61 530d M-pakiet wbapx71000c101326
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuje za rozkodowanie VINu ;)
-
BMW e61 530d M-pakiet wbapx71000c101326
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co myślicie o tej e61?? widać coś niepokojącego?? Dziękuję http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530d-235km-lci-head-up-lopatki-key-less-aktywny-tempomat-m-pakiet-ID6yiyRl.html
-
520d e60 KR WBANJ31040CP87369
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziekuje za rozkodowanie ... Co myślicie koledzy o tej 5 ?? :)
-
520d e60 KR WBANJ31040CP87369
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co myślicie o tym aucie patrze za e60 w kombi silnik 2.0D bo będę jeździł po mieście głownie miastaczko małe ale 3.0D chyba dużo więcej spali w mieście?? Dziękuję http://olx.pl/oferta/bmw-520-CID5-IDekuV3.html
-
BMW 530d LF M-PAKIET Swarzędz WBAPX51070CU04236
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe cena była ok 48 tys a teraz cena widze ze 38tys ;)
-
BMW Seria 530D LIFT M-Pakiet Ind. RZ WBAPX51070CU06407
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajgorsze jest to że mając 50 tyś człowiek oczekuje dobrego auta wiadomo nie nowego ale uczciwego ... Takie czasy że chyba lepiej kupować auto nowe lub za ok 10 tyś niż za 30, 50 czy więcej ;) Dziękuję bardzo za pomoc kolega z tego wszystkiego wczoraj poszedł się napić ;)
-
BMW Seria 530D LIFT M-Pakiet Ind. RZ WBAPX51070CU06407
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA wiadomo jaki miał ostatnio wpis ile km i kiedy?? i Powiedzcie czy warto??
-
BMW Seria 530D LIFT M-Pakiet Ind. RZ WBAPX51070CU06407
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam kolega znalazł jeszcze jedno e60 blisko domu bo jesteśmy z Sanoka:) VIN: WBAPX51070CU06407 http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530d-lift-m-pakiet-indywidual-totalna-full-opcja-ID6yhUvZ.html Dziękuję
-
BMW 530d LF M-PAKIET Swarzędz WBAPX51070CU04236
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam ponownie mam już VIN: WBAPX51070CU04236 kolega dziś chce jechać to auto oglądać co o nim myślicie chodzi mi o to czy widzicie że jest coś nie tak. Dziękuję http://allegro.pl/bmw-530d-lf-m-pakiet-bi-xenon-navi-skora-serwis-i6016404170.html
-
e60 530xd WBANP71030CS25467
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziekuje
-
e60 530xd WBANP71030CS25467
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProsze o sprawdzenie auta z ogłoszenia VIN WBANP71030CS25467 . Dziekuje http://allegro.pl/show_item.php?item=5716389681
-
e39 2003r 525d RZ na TAXI WBADP01030GX12020
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem tak czesci itd sie nie boje w tej chwili chodzi o spalnie nie bylem dzis ogladac bo bylem u lekarza i jutro tez musze byc :)
-
e39 2003r 525d RZ na TAXI WBADP01030GX12020
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOK powiedzmy ze bmw na taxi sie nie nadaje a S w220 3,2 z LPG tak??
-
e39 2003r 525d RZ na TAXI WBADP01030GX12020
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakub czyli uwazasz ze mercedes w 210 jest taki super?? OK moze sie nie psuje ale tez nie pali malo pojmnoscie od 2,2cdi do 3,2cdi i S w220 4,0cdi, a okulara jak widzailem pare sztuk to pasuje wykupic abonament u lakiernika na okres uzytowania w 210 ;)
-
e39 2003r 525d RZ na TAXI WBADP01030GX12020
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli z tego co czytam to e39 jest zlomem ktorego eksplatacja ksoztuje majatek no nie robcie sobie jaj !!!! w Sanoku jezdza same w210 ok 75% pare paskow i renowek.
-
e39 2003r 525d RZ na TAXI WBADP01030GX12020
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo chce jutro pojechać poogldac i kupic ale pasowalo by vin rokzodować i co myslicie na taxi o czyms takim :)
-
e39 2003r 525d RZ na TAXI WBADP01030GX12020
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam chce kupić to auto na taxi http://allegro.pl/bmw-e39-m-pakiet-na-max-fullu-z-niemiec-jak-nowa-i3857845169.html Nr VIN WBADP01030GX12020 Co o tym myslicie dzieki za pomoc Wyposażenie Składanie Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBADP01030GX12020 Kod typu DP01 Typ 525D (EUR) Typoszereg E E39 (2) Seria 5 Rodzaj konstrukcji TOUR Układ kierowniczy LL Drzwi 5 Silnik M57 Pojemność skokowa 2.50 Moc 120 Napęd HECK Skrzynia biegów AUT Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW) Data prod. 2003-03-14 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S227A SPORTL.FAHRW. MIT NIVEAUREGULIERUNG Podw. sport.+ obniż. zaw.+ regul. poz. S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy S386A DACHRELING Reling dachowy S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn. S434A INTERIEURLEISTEN Wyp. wn., powierzchnia aluminium S464A SKISACK Worek na narty S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S601A TV-FUNKTION Funkcja TV S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk. S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid. L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn. S936A BMW HANDY BEI AUSLIEF. ANFORDERN BMW Handy b. Ausliefer. anfordern Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S964A REQUEST NAVIG. DVD ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S202A STEPTRONIC Steptronic S470A KINDERSITZBEFESTIGUNG ISOFIX System Isofix S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki Składanie Information Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S220A NIVEAUREGULIERUNG Zawieszenie samopoziomujące S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S555A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem
-
czy warto kupic klejone opony
zgadzam sie z kolegami dawniej troche handlowalem oponami i musze powiedziec ze łata z boku pracuje caly czas wiec opona przecieta z boku do kosza
-
TDS, a paliwo jaka stacja czy jest roznica
Powiem Ci Paweł ze myslalem wlsnie o tym silniku ale tylko o kombi 7 osob bo moze byc czasem przydatne ;) ale do BMW mnie ciagnie bo ma to cos ... Ale tak przegladam ceny 5er i chyba bede szukal po 2000r najchetnij kombi silnik ON najlepiej 2.0 lub ostatecznie 2.5 lub 3.0 a jeszcze mi zostaly alusy ori BMW z prawie nowymi oponami wiec bede mial spokojnie na 2-3 sezony na lato http://allegro.pl/alu-opony-7mm-azot-bmw-e39-e34-e32-e46-itd-bdb-i2380083971.html A za pare lat e60 poniewaz w tej chwili poprostu nie stac mnie na zakup e60 i tym bardziej na utrzymanie ;)
-
TDS, a paliwo jaka stacja czy jest roznica
mam teraz cos z pojemnoscia 1.8 a mianowicie audi a4 125KM i maskara to nie chce jechac a czesto sie gania po miescie z predkosciami bo tu dzwoni tam dzwoni, a wygody to ja potrzebuje a nie klienci:)
-
TDS, a paliwo jaka stacja czy jest roznica
no tu sie zgodze ale w mojej okolicy raczej kogos kto by zajmowal sie gazem w taki sposob by nie miec z nim problemu nie ma ... ;(
-
TDS, a paliwo jaka stacja czy jest roznica
ja jezdzac silnikami dci wlasnei zauwazylem roznice miedzy orlenem a shellem!!! tankujac na shellu spalnie spadlo na tych samoch odcinach o ok 15-20% jest do duzo !!! i nei mowie tu o paliwie typu verwa, gold itd dlatego pytam sie jak to sie ma w TDS a do LPG mam jaks awersje co raz to wieksza ;)
-
TDS, a paliwo jaka stacja czy jest roznica
Witam powoli chce wrocic do BMW na taxi zastanawiam sie miedzy roznymi samochodami ale ciaganie mnie najbardziej do BMW po uwage biore 525TDS lub 725TDS juz mialem e39 ale bylo w stanie wymagajacym doloznia "paru zl" ale wracajac do tematu mam pytanie czy wybierajac paliwo z Shell czy Orlen lub zwykla przydrozna stacja ma to jakies znacznie co do spalania auta i jak silnik bedzie chodzil?? A moze lepiej wybrac PB + LPG ??
-
e34 m50b20 jakie felgi doradzanie
lepiej 15 alu szersza 225 niz 16 bo na 15' bedzie lepszy komfort i przyczepnosc :)