Skocz do zawartości

krzysparco

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysparco

  1. Witam z racji tego że szukam auta wpadło mi to w oko. Dziękuję za opinie http://allegro.pl/samochod-osobowy-bmw-e61-530-xd-i6538177940.html#thumb/8
  2. Ja akurat na przebieg nie patrze, a na stan auta i wyposażenie tu mi brakuje jednej rzeczy czujników cofania jak bym patrzył na przebiegi to jeździł bym 2 letnią pandą ;)
  3. Witam co myślicie o tym E61 miało być 7 lub phaeton ale rozsądek mówi kombi (rodzina + pies + bagaże klientów) auto ma być na taxi ;) Pozdrawiam
  4. Witam co myślicie o tym aucie znajomy rozgląda się za e38 po lifcie. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-730d-184-km-webasto-m-pakiet-remus-navi-169-styling-37-pdc-ID6ykCzF.html
  5. Witam wpadło jeszcze to koledze w oko. Dziekuję za oceny http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-lift-177km-swietny-stan-bezwypadkowy-serwisowany-w-wa-ID6yiMGL.html
  6. Witam auto dla znajomego szuka 5 po lifcie silnik 2.0d mu wystarczy wiecej bedzie jeździł po miasteczku ;) Kolega tak jak i ja śmiga na taxi więc webasto jest dodatkowym atutem ;) http://allegro.pl/bmw-520d-177-km-automat-lift-niski-przebieg-navi-i6106511544.html Dziękuję
  7. No właśnie to kiedyś liczyłem i nie patrze na de nawet bo nie ma sensu ;)
  8. Dziekuję za rozkodowanie, a instalacja to stag na hanach wiec instalacja OK
  9. Witam co myślicie o tym autku warte czy nie uwagi i ceny?? Dziękuję http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-nowa-instalacja-gazowa-ID6ykhEN.html
  10. Witam co myślicie o tej e61 ;) http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-525xi-oryg-km-bardzo-dobry-stan-zarejestrowany-szwajcarr-ID6ykGlx.html
  11. No właśnie jak by zarejestrował na siebie i mi sprzedał to ok ale tak jak on to chce to ja za przeproszeniem pier ....e :(
  12. Witam mam pytanko moze w tym może początek następnego tygodnia pojadę obejrzeć auto ale po rozmowie ze sprzedającym zaczynam się zastnawiać ... Na umowie kupna sprzedaży czy coś będę ja i farncuz, a nie ten sprzedający .... czy to bezpieczne i czy na to sie zgadzać?? Dziekuję :x Pytam bo nigdy nie kupowałem auta sprowadzonego.
  13. Sory ale to nie ja jak coś bedzie nie tak niby oddaje zaliczke ... jeszcze do dziś myślałem że f10 do jazdy kosztuje od 100 w górę a nie ok 60/70 :O
  14. Hehe ja podejrzewam że go składają i dali sobie czas ... ;)
  15. Czytał właśnie mówił że bedzie dostępny 4 kwietnia i chce wpłacić zaliczkę... czy f10 juz takie tanie ??
  16. Witam kolega chce jutro po takie auto jechać warto?? Dzieki http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-luxury-led-panorama-bi-xenon-navi-pro-hifi-ID6yd1tz.html#4830b2eb9c
  17. Jakbym chciał auto z przebiegiem 200tys to nie patrzyl bym na bmw 5 czy 7 a na citroena C5 itd 3/5 letnie :)
  18. No tak z opłatami pytalem ile wyjada i mówil ze w 30 sie zmieścimy
  19. Witam tu prosze o vin i ocene bo kolega w nocy chce po niego jechać. Dziekuje http://allegro.pl/m-pakiet-x-drive-automat-skora-navi-wypas-bmw-5-i6041364976.html
  20. Witam ja poszukuje dla siebie auta miało byc 7 e65 ale bedzie e61 z jednego powodu kombi ;) Co myślicie o tym bmw podoba mi sie i mam do niego do 100km ;) http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530d-xenon-skora-webasto-navi-pdc-alu-ID6ygUR9.html Dziekuje
  21. Witam jeszcze jedno do oceny http://olx.pl/oferta/bmw-535d-286km-2007-po-liftingu-zadbane-super-autko-zapraszam-CID5-IDbWhkP.html Kolega szuka bo chciałby mieć auto w tym miesiącu ... ;) Dziękuję i pozdrawiam
  22. No kolega chciał się dogadać mniejsza faktura czy coś a gośc nie do tknięcia!!!! wiec odpada bo kolega ma 50 z hakiem ale nie da 11 vatu
  23. Juz dzwonine i 50+vat wychodzi ponad 60 ponad 11 dac samego vatu ...
  24. no wg opini uzytkowanikow ma wiecej najechane i cos nie tak z tym m pakitem na fotach :(

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.