Treść opublikowana przez krzysparco
-
E61 530xd WBANP71030CS25601 Tarnobrzeg
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam z racji tego że szukam auta wpadło mi to w oko. Dziękuję za opinie http://allegro.pl/samochod-osobowy-bmw-e61-530-xd-i6538177940.html#thumb/8
-
BMW E61 Dębica 525d 208KM WBANJ510X0B419151
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa akurat na przebieg nie patrze, a na stan auta i wyposażenie tu mi brakuje jednej rzeczy czujników cofania jak bym patrzył na przebiegi to jeździł bym 2 letnią pandą ;)
-
BMW E61 Dębica 525d 208KM WBANJ510X0B419151
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co myślicie o tym E61 miało być 7 lub phaeton ale rozsądek mówi kombi (rodzina + pies + bagaże klientów) auto ma być na taxi ;) Pozdrawiam
-
BMW e38 730d WBAGE61000DN42772
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co myślicie o tym aucie znajomy rozgląda się za e38 po lifcie. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-730d-184-km-webasto-m-pakiet-remus-navi-169-styling-37-pdc-ID6ykCzF.html
-
e61 520D WBAPX31090CX41897 W-wa
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wpadło jeszcze to koledze w oko. Dziekuję za oceny http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-lift-177km-swietny-stan-bezwypadkowy-serwisowany-w-wa-ID6yiMGL.html
-
e61 520D WBAPX31040CX41693 2008r
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam auto dla znajomego szuka 5 po lifcie silnik 2.0d mu wystarczy wiecej bedzie jeździł po miasteczku ;) Kolega tak jak i ja śmiga na taxi więc webasto jest dodatkowym atutem ;) http://allegro.pl/bmw-520d-177-km-automat-lift-niski-przebieg-navi-i6106511544.html Dziękuję
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie to kiedyś liczyłem i nie patrze na de nawet bo nie ma sensu ;)
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziekuję za rozkodowanie, a instalacja to stag na hanach wiec instalacja OK
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co myślicie o tym autku warte czy nie uwagi i ceny?? Dziękuję http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-nowa-instalacja-gazowa-ID6ykhEN.html
-
BMW E61 525XI WBANN51000CC64286
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co myślicie o tej e61 ;) http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-525xi-oryg-km-bardzo-dobry-stan-zarejestrowany-szwajcarr-ID6ykGlx.html
-
BMW e61 530d wbanj71070b513290 Łańcut
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie jak by zarejestrował na siebie i mi sprzedał to ok ale tak jak on to chce to ja za przeproszeniem pier ....e :(
-
BMW e61 530d wbanj71070b513290 Łańcut
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam mam pytanko moze w tym może początek następnego tygodnia pojadę obejrzeć auto ale po rozmowie ze sprzedającym zaczynam się zastnawiać ... Na umowie kupna sprzedaży czy coś będę ja i farncuz, a nie ten sprzedający .... czy to bezpieczne i czy na to sie zgadzać?? Dziekuję :x Pytam bo nigdy nie kupowałem auta sprowadzonego.
-
520d F10 WBAMX11000DU37908 Szczecin
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSory ale to nie ja jak coś bedzie nie tak niby oddaje zaliczke ... jeszcze do dziś myślałem że f10 do jazdy kosztuje od 100 w górę a nie ok 60/70 :O
-
520d F10 WBAMX11000DU37908 Szczecin
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe ja podejrzewam że go składają i dali sobie czas ... ;)
-
520d F10 WBAMX11000DU37908 Szczecin
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzytał właśnie mówił że bedzie dostępny 4 kwietnia i chce wpłacić zaliczkę... czy f10 juz takie tanie ??
-
520d F10 WBAMX11000DU37908 Szczecin
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam kolega chce jutro po takie auto jechać warto?? Dzieki http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-luxury-led-panorama-bi-xenon-navi-pro-hifi-ID6yd1tz.html#4830b2eb9c
-
BMW e61 530d wbanj71070b513290 Łańcut
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakbym chciał auto z przebiegiem 200tys to nie patrzyl bym na bmw 5 czy 7 a na citroena C5 itd 3/5 letnie :)
-
BMW e61 530d wbanj71070b513290 Łańcut
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki speed123 ;)
-
BMW e61 530d wbanj71070b513290 Łańcut
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak z opłatami pytalem ile wyjada i mówil ze w 30 sie zmieścimy
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam tu prosze o vin i ocene bo kolega w nocy chce po niego jechać. Dziekuje http://allegro.pl/m-pakiet-x-drive-automat-skora-navi-wypas-bmw-5-i6041364976.html
-
BMW e61 530d wbanj71070b513290 Łańcut
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam ja poszukuje dla siebie auta miało byc 7 e65 ale bedzie e61 z jednego powodu kombi ;) Co myślicie o tym bmw podoba mi sie i mam do niego do 100km ;) http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530d-xenon-skora-webasto-navi-pdc-alu-ID6ygUR9.html Dziekuje
-
BMW 535d WBAPX91020CU58633
krzysparco opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam jeszcze jedno do oceny http://olx.pl/oferta/bmw-535d-286km-2007-po-liftingu-zadbane-super-autko-zapraszam-CID5-IDbWhkP.html Kolega szuka bo chciałby mieć auto w tym miesiącu ... ;) Dziękuję i pozdrawiam
-
BMW 535d e61 Wbapx910x0cu61800
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo kolega chciał się dogadać mniejsza faktura czy coś a gośc nie do tknięcia!!!! wiec odpada bo kolega ma 50 z hakiem ale nie da 11 vatu
-
BMW 535d e61 Wbapx910x0cu61800
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuz dzwonine i 50+vat wychodzi ponad 60 ponad 11 dac samego vatu ...
-
BMW 535d e61 Wbapx910x0cu61800
krzysparco odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno wg opini uzytkowanikow ma wiecej najechane i cos nie tak z tym m pakitem na fotach :(