Treść opublikowana przez Kosiara
-
Brak Wolnych obrotow??? POMOCY!!! M50 520 24v
Dejwid a jakie masz dokladne objawy??? bo moze mam tez przepływomierz walniety a ja szukam po wszystkim??
-
Brak Wolnych obrotow??? POMOCY!!! M50 520 24v
Moze kto moze wie jeszcze co moze byc przyczyna tych obrotów???
-
Ciezko wchodza biegi 520 24v. POMOCY!!!!
Czy ktos moze mi pomuc??
-
Brak Wolnych obrotow??? POMOCY!!! M50 520 24v
Juz sprawdzalem czy mam szczelny. filtr jest nowy. jak mu zdejme wezyk i ktory moze zasac powietrze to dziala oki. A sonda moze miec wplyw na wolne obroty??
-
Ciezko wchodza biegi 520 24v. POMOCY!!!!
Witam. Mam problem posiadam bmw E-34 520 24v i wszystko było oki ze skrzynia do póki nie wymieniłem sprzęgła mam takie objawy ze jak wciskam sprzęgło to ciężko mi wchodzą biegi i to nie raz po zębach nie zawsze czasem jest dobrze. Ze leciutko wchodzą tak samo pod czas jazdy. Wyjmowałem tylko skrzynie był wymieniany docisk oraz sprzęgło. Jak silnik nie chodzi to biegi wchodzą oki. Czy ktoś może mi pomóc?
-
Brak Wolnych obrotow??? POMOCY!!! M50 520 24v
Witam. Mam problem mianowicie taki ze jak odpalę samochód na zimnym silniku to jest wszystko Oki można jechać i trzymają obroty. Ale jak temperatura wyjdzie za niebieskie pole to nie mam wolnych obrotów już nie wiem co to może być. ale jak zdejmę wężyk, który idzie do przepustnicy od zaworka odpowietrzającego zbiornik to jest wszystko Ok i trzyma mi 1000 obrotów i nie gaśnie, co może być przyczyna soda nie była wymieniana jest oryginalna simensa i cały mam osprzęt. co to może być soda przepływomierz czy silnik krokowy? Czasem na zimnym silniku jadę dodaje gazu i zbiera sie a za chwile kompletna zamula. Silnik BMW 520 24v E-34 91r. :?: :?: :( :( :(
-
BMW e-34 M50 520 24V Potrzebuje pilnie pomocy i rady.!!!!!!!
Dziękuję za doradzenie. Jeżeli ktoś cos by miał ze by doradzić to proszę pisać. Pozdrawiam i Dziękuję za pomoc.. :D :D :D :D
-
BMW e-34 M50 520 24V Potrzebuje pilnie pomocy i rady.!!!!!!!
To moze ktos mi napisac czy moge kupic silnik od E-36. I co mam zrobic ze by pasowal do E-34 co mam przelozyc. Bo silnik to sobie sam wymienie bo krzynol mi za wymiane 1500zł to myslalem ze go zabije smiechem. Wiem ze mozna silnik wymienic w 24 H ale jak chce sie idealnie to robic lepiej 2 dni na spokojnie. To jak panowie z tym silnikiem od e 36 ze by pasowal do e-34 co musze zrobic?? Dzieki sliczne??
-
Problemy z 525 e34. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miałem taka sama sytylacje w 525 12 V M20 byly do wymiany przewody swiece kopulka i palec. jak zrobilem to bylo wszystko oki.
-
BMW e-34 M50 520 24V Potrzebuje pilnie pomocy i rady.!!!!!!!
Panowie potrzebuje pomocy co mam zrobic jak kupie silnik od e-36 M50 520 24v z osprzetem boscha a mam simensa co mam zrobic i czym sie rozni ten silnik od e-34??? Mocowaniami czy czyms jeszcze miska???
-
BMW e-34 M50 520 24V Potrzebuje pilnie pomocy i rady.!!!!!!!
Witam mam BMW 520 24V M50 bez Vanosa z 91 roku na osprzęcie :idea: SIMENSA :idea: . Mam do wymiany silnik i z tego, co mechanik mi powiedział to musze tylko szukać takiego samego silnika jak chce wymienić go, jaki mam w samochodzie. Bo on woli mi naprawisz ten, bo uważa ze tak jest lepiej za ok. 2500zł regeneracja głowicy itp.: A silnik mogę kupić od 1500zł do 2000zł. Czy ktoś może mi powiedzieć czy mogę kupić silnik E-34 z osprzętem Boscha i przełożyć cala swoja elektronikę ( czujniki itp.:) czy będzie pasował? Druga sprawa znalazłem na allegro silniki od E-36 podobno pasują do E-34, ale mechanik mi powiedział ze w żadnym wypadku, bo on jest inny i ma, co innego i jest na osprzęcie boscha i ze bym nie kupował. Wiem ze na 100% nie mogę kupić silnika Vanosa, bo trzeba cale wiązki zmieniać i komputery to odpada chyba. Proszę bardzo o pomoc czy pasuje silnik, od E-36 a jak pasuje to, co trzeba zrobić. :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :( :( :( :cry2: :cry2: :cry2: :mad2: :idea: Może ktoś ma na sprzedaż taki silnik, ale w bardzo dobrym stanie.
-
Odpowietrzyć układ chłodzenia w BMW 525i z silnikiem M20
Dzieki.
-
Odpowietrzyć układ chłodzenia w BMW 525i z silnikiem M20
Nie ma bo szukalem jest tylko do silników M50!!!
-
Odpowietrzyć układ chłodzenia w BMW 525i z silnikiem M20
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
-
Odpowietrzyć układ chłodzenia w BMW 525i z silnikiem M20
Witam. Chciałbym wymienic płyn w układzie chłodzenia wiem jak spuscic cały płyn z bloku i chlodnicy ale nie wiem jak dokladnie odpowietrzyc słyszałem ze nie latwo sie odpowietrza te silniki (zbiorniczek od płynu mam w chłodnicy). Prosze o pomoc :!: :!: :?:
-
Nie można odpalić silnika po strzale gazu...
Już wszystko jest OKI. Wcześniejszy właściciel mówił ze regenerował pompę paliwa bo zatarł a to nie prawda stanęła mi pompa i zrobiła zwarcie w całej instalacji. Ale już działa i jest wszystko Oki. Wielkie dzięki za wszystko. :8) :8)
-
Nie można odpalić silnika po strzale gazu...
Witam. Kupilem dzis samochod BMW 525i z gazem sterowanym komputerem. Podczas jazdy na gazie doszlo do wystrzalu po czym silnik zgasl. Przy probie odpalania rozrusznik kreci, ale nie ma na czym odpalic bo niedochodzi paliwo a moj gaz ma taki przelacznik, ze nie mozliwe jest odpalenie na samej benzynie bo wszystko i tak przechodzi przez komputer od gazu. Pompa benzyny nie pracuje (mozliwe ze jest odlaczona przez komputer gazu). Co sie moglo stac? Prosze o pomoc
-
Nowe ETK 2005
Mozna scignac z eMule
-
Nowe ETK 2005
Czy ktos moze mi powiedziec jak za instalowac ETK???
-
Czy ktos posiada Instrukcje do BMW E-36 i E-32??
Czy ktoś może wysłać taka instrukcje albo udostępnić do E-32 730i Pilnie potrzebuje!!!!!!!!
-
Czy ktos posiada Instrukcje do BMW E-36 i E-32??
Potrzebuje instrukcje taka jak daje BMW. Przy kupowaniu samochodu. Pozdrawiam
-
Czy ktos posiada Instrukcje do BMW E-36 i E-32??
Witam. Potrzebuje instrukcje obsługi do BMW E-36 i E-32. Jeżeli ktoś by posiadał to proszę o pilny kontakt może być ze skanowana najlepiej by było żeby była w języku polskim ale może być w innym. Pozdrawiam :!: :!: :!:
-
ABS dziala przy kazdym hamowaniu
No ja czyściłem wszystkie czujniki od ABS. Teraz na przykład na początku nie działał a jak za drugim razem gdzieś po godzinie to normalnie działał ABS.
-
ABS dziala przy kazdym hamowaniu
Skad wiesz, ze czujniki sa dobre? Czesto optycznie nie da sie tego sprawdzic. Poza tym, moze byc uszkodzony ktorys wieniec zebaty. Fakt zapalania sie kontrolki po kilku metrach jazdy kierunkuje poszukiwania wyraznie w strone czujnikow i elementow wspolpracujacych. uklad nalezy PODDAC ELEKTRONICZNEJ DIAGNOZIE. W przyeciwnym razie bedzie to zgadywanka i wymiana elementow na slepo. A jaka cena jest takiego testu i gdzie można zrobić jestem z Warszawy. :?: :?:
-
Kontrolka ABS Zapala się po przejechaniu 50 Metrów!!!POMOCY!
A jeżeli tak zrobię i dalej nie będzie działać to co mam robić. Ale mam zrobić tak z przodu i z tyłu??