Treść opublikowana przez Kosiara
-
Jak podłaczyc telefon BMW do E39 Kombi 530D 99r
Interesuje mnie tylko opis kabli w tej kostce ktory do czego jest. A pod radio nie podłacze bo mam bez MID.
-
ROZRZAD POTRZEBNA POMOC!
Zobacz sonde. Miałem tak w E34 M50
-
Wentylator klimatyzacji 3 pin nie dziala 530d 03/99r
??
-
Jak podłaczyc telefon BMW do E39 Kombi 530D 99r
??
-
Jak podłaczyc telefon BMW do E39 Kombi 530D 99r
Moze ktos posiada schemat??
-
Jak podłaczyc telefon BMW do E39 Kombi 530D 99r
Witam. Kupiłem wczoraj sobie telefon wraz z osprzętem i wiązkami i teraz moje pytanie może ktoś mi pomoże to podłączyć. W skład zestawu wchodzi telefon standartowy BMW, podłokietnik, moduł, który jest pod podłokietnikiem wiązka kabli, która idzie do bagażnika moduł oraz mikrofon z całym kablem. Wszystkie kostki sobie spiąłem oraz poprowadziłem kable. Dodatkowo posiadam ten mikrofon do rozmowy na głośno mówiącym, ale musze tez gdzieś słyszeć osobę. Ale mam problem, bo została mi kostka przezroczysta na 12 pinów i nie wiem który pin jest do czego jeżeli miał by ktoś schemat to bardzo bym mu podziękował. W załączniku są zdjęcia kostki. :idea: :idea: :arrow: http://www.electronicsss.neostrada.pl/1.JPG http://www.electronicsss.neostrada.pl/2.JPG http://www.electronicsss.neostrada.pl/3.JPG
-
Wentylator klimatyzacji 3 pin nie dziala 530d 03/99r
Dzieki za informacje. Pozdrawiam serdecznie.
-
Wentylator klimatyzacji 3 pin nie dziala 530d 03/99r
??
-
Wentylator klimatyzacji 3 pin nie dziala 530d 03/99r
Czy ktos moze cos jeszcze wie??
-
Jak zamontować tepomat w BMW E39 530d
??
-
ABS i ASC nie działa jak naprawić samemu??
W ASO kosztuje 3360,80zł jest duża różnicą w cenie niż na allegro. Jak możesz to wstaw jakieś zdjęcia jak to naprawiałeś??
-
ABS i ASC nie działa jak naprawić samemu??
Jak bys moze podła nik na allegro bo jest kilku gosci i nie wiem ktory jest dobry.
-
Wentylator klimatyzacji 3 pin nie dziala 530d 03/99r
No mam właśnie tak z modułem w silniku i nie działa, a sa na allegro takie: http://moto.allegro.pl/bmw-e39-wentylator-klimatyzacji-3-piny-nowy-modul-i1242991175.html a możesz mi podać, od jakiego modelu kupowałeś dokładnie??
-
Wentylator klimatyzacji 3 pin nie dziala 530d 03/99r
Może ktoś ma jakieś propozycje??
-
ABS i ASC nie działa jak naprawić samemu??
Czy ktos moze cos wie??
-
Jak zamontować tepomat w BMW E39 530d
Jest tylko do silników benzynowych a z tego co mi wiadomo to chyba w silnikach diesel trzeba kupić kierownice z wielofunkcyjna ale mogę się mylić może ktoś montował tempomat do BMW E39 530d ??
-
Wentylator klimatyzacji 3 pin nie dziala 530d 03/99r
Witam. Mam pytanie nie działa mi wentylator klimatyzacji, który jest z przodu samochodu, wymontowałem go i po rozebraniu wentylatora jest jakąś płytka zalana silikonem i dużo jakiś układów scalonych czy można kupić jakiś zamiennik, bo w ASO koszt takiego wentylatora to 1300zł a są jakieś na allegro po 600zł z modułem. Jest to wentylator na 3 piny a samochód, BMW E39 530d 03/99r. Czy może ktoś już kupował jakiś zamiennik, który pasuje.
-
Jak zamontować tepomat w BMW E39 530d
Czy ktoś może montował już tempomat do BMW E39 530d 03/99r, bo szukałem na forum i nic nie znalazłem posiadam zwykła kierownice? Co musze zrobić żeby mieć tempomat??
-
ABS i ASC nie działa jak naprawić samemu??
Witam. Posiadam taki problem z ABS i ASC ze po odpaleniu silnika wszystko działa mogę jeździć, ale po jakiś 30 min albo jak jest strasznie gorąco to rozłącza mi ABS i ASC oraz nie działa prędkościomierz wiem ze to jest lewy czujnik od abs jak nie działa prędkościomierz zrobiłem tez zamianę czujników z prawego na lewy i z lewego na prawy i nic nie dało to, jest tez tak ze jak nie działa ABS i temperatura spada na dworze na ok. 15 C to sam się załącza ABS i wszystko działa, ale jak już jest ok. 17 C to już po dłuższym czasie nie Działa szczególnie w korkach. Szukałem tez dużo na forum i z tego, co wiem to jest to uszkodzony sterownik a posiadam z końcówka 001 BMW E39 530d z 99r. Teraz moje pytanie czy można naprawić samemu ten sterownik albo czy gdzieś naprawiają w Warszawie. Proszę o pomoc. :?: :?:
-
Czujnik wałka w M50
Zalezy to czy samochod ma osprzet simensa czy boscha. Do siemnsa nie ma zamieników tylko ASO BMW koszt czujnika ok 600zł nie polecam kupowac uzywanych bo dlugo nie pochodza. Pozdrawiam
-
Problem z diodami LED bład komputera E39.
Witam. Potrzebuje cos takiego, co stawia opór, dokładnie wytłumaczę, do czego to ma być. Posiadam samochód BMW E39 i mam cos takiego ze sprawdza każda żarówkę czy nie jest spalona po przez opór w omach i chciałem zamontować diody LED postojowe, ale jak zamontowałem to pokazuje mi ze mam spalona żarówkę bo jest za mały opór. Bo normalnie żarówkę mam 12V W5W, a dioda ma parametry takie napięcie pracy: 12V DC pobór prądu: 40mA pobór mocy: 0,48W czy jest cos takiego do kupienia, co zmieni opór??? Jeżeli jest to prosze o podanie co mam kupic dokladnie i jak to zamontowac :idea: Pozdrawiam i proszę o odpowiedz. :modlitwa: :modlitwa:
-
OBC w E34 i nie tylko
Na allegro masz strasznie duzo wystarczy ze wpiszesz OBC albo manetka bmw
-
Carsoft 6.5
Witam. Czy ktos posiada Carsofta 6.1 pełna wersje bo ja posiadam taka gdzie musze podac hasło. Najlepiej Carsoft'a 6.1 pełna wersje albo z crakiem
-
OBC w E34 i nie tylko
Witam. Mam problem z OBC 4. Posiadam BMW E34 520 M50 91r bez vanosa i problem polega na tym ze w zbiorniku mam 40 litrów a na OBC pokazuje mi przy teście 6 10.00 t: adc rozebrałem pływak i przesunąłem go na max to pokazywało mi 75.00t:adc a jak zrobię min ze jako rezerwa to pokazuje mi 8.00t: adc. Spalanie pokazuje Ok wszystko Oki tylko ile mam paliwa z zbiorniku. W czy może być problem???
-
E34 520 24V M50 Gdzie podłączyć uziemienie głowicy???
Wszystko sie zgadza ze jest masa na cewkach tylko jest jeszcze tzw: masa głowicy zeby silnik miał uziemienie