Treść opublikowana przez dziqsek
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
dziqsek odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZegary z M5, nawigacja wymieniona na taka z aut 2009+ , coś się jeszcze by znalazło pewnie na miejscu
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Zaczynamy dziś w Katowicach o 15-16 , zapraszamy
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Śląsk
Podbitka Zaczynamy w piatek około godziny 15 , koniec w niedzielę w okolicach południa Kodowanie, aktualizacje i chiptuning :norty:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning Śląsk
Podbita :)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning Śląsk
podbitka
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
podbitka
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning Śląsk
Zaczynamy od piątku w godzinach popołudniowych a kończymy w niedziele okolo 11-12. Są jeszcze wolne terminy w razie co zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prywatna wiadomosc. Katowice i okolice
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Śląsk
Zaczynamy od piątku w godzinach popołudniowych a kończymy w niedziele okolo 11-12. Są jeszcze wolne terminy w razie co zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prywatna wiadomosc.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Zaczynamy od piątku w godzinach popołudniowych a kończymy w niedziele okolo 11-12. Są jeszcze wolne terminy w razie co zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prywatna wiadomosc.
-
BMW E60 530d dziwne drgania drążka zmiany biegów
Może być tłumik drgań, poduszki pod silnikiem i skrzynią, wadliwy wtryskiwacz , wiele rzeczy się na takie przypadłości składa
-
Sprawdzenie historii i przebiegu auta po VIN
Odgórny zakaz podawania jakichkolwiek informacji telefonicznie, moga co najwyżej podać ostatni przebieg lub potwierdzić ostatni wpis. Widac albo miałeś dużo szczęścia i trafiłeś na gostka który się nie stresuje albo tak męczyłeś dekiel że facet się poddał :mrgreen:
-
Sprawdzenie historii i przebiegu auta po VIN
Taaa i jeszcze mu powiedza ile hostessy maja pod biustem. Co ty A glupoty piszesz chlopie ?
-
[x5, e70, 3.0D 280KM, 2010] Spalanie po mieście
Oczywiście że ma 286km - 3.0SD, 4.0d to samo, ewentualnie 3.0d po programie. Spalanie 14-15 jest możliwe jeżeli nie żałujesz gazu albo dużo stoisz w korkach
-
Problem ze spalaniem oleju i temperaturą w 530 XD.
Mam ten sam silnik co ty , do tego po programie. Na trasie pali mi 7-9 na mieście 11-15 , wszystko zależy od nogi oraz korków więc spalanie raczej normalne. Jeżeli chodzi o olej to nie jest to normalne, sprawdzałeś czy masz olej w dolocie albo w wydechu ? Czarna końcówka rury jest ?
-
Problem z ringami e61 545i n62 lampa ksenon
Podjedz na komputer i zobacz czy nie masz błędu kurzschluss
-
Reflektory przód DEPO - jaka opinia?
Wystarczy ze.raz je kiedys wypolerowali i juz matowieja w oczach
-
[E87] Woda w bagażniku. Zalane PDC. Mogę zrobić odpływ?
Jakis czas temu mialem klienta ktory sobie wiertarka wywiercil otwor na wylot i poza ttm ze troche sie kurzylo ro mowil ze wrwszcie ma.spokoj ze.stojaca woda
-
e60 530i '09 radio wyłącza sie po zamknięciu auta.
Po zamknieciu z.pilota tak. Z klamki tez ale trzeba chwilke potrzymac raczke :mrgreen:
-
e60 530i '09 radio wyłącza sie po zamknięciu auta.
Wciśnij guzik start-stop przed wyjsciem to się wyłączy
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Nie wpadłem na to :shock: Kurde fajnie by brzmiało żeby to nie była dziewczynka :8)
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Mówiłem Ci ostatnio - jest piękna zwłaszcza na żywo :cool2:
-
530d E60 LCI-kopci na czarno
Kolego w razie problemów z chęcią wraz z Kamilem wystawimy fakture naprawczą Twoim kolegom - fachmanom, ciekawe jak wytłumaczą wgranie gotowca od x5.... Dlaczego tak twierdzisz? Za co ma kogokolwiek przepraszac?
-
E90 LIFT - Brak postojówek po otworzeniu auta.
To nie chodzi o to jak trzyma, moduly i klema ibs na bieżąco monitorują zużcie akumulatora i jego napięcia. Jeżeli uznają że odpalenie postojówek może zaszkodzić rozruchowi lub innym modułom to po prostu rozlaczaja zbedne funkcje
-
e90 Chiptuning gdzie najlepiej
I akurat jedyny post jaki napisales to reklama...
-
530d E60 LCI-kopci na czarno
Masakra jednym slowem. 1. Autko mialo silowo wgranego gotowca od uwaga : x5 e70 2. Sam program wolal o pomste do nieba 3. Auto zostalo zaprogramowane od nowa na zdrowej serii , usuniety dpf i teraz jakos to zyje 4. Silnik niestety do rwmontu, wypalone tloki to tylko czesc atrakcji Szkoda zw kolega sie nie rozpisal batdziej tylko ja musze sie produkowac :nienie: