Treść opublikowana przez dziqsek
-
E90 aktywacja chwilowe spalanie
Dlatego napisalem "grosze" w cudzyslowiu :mrgreen: Zapraszałem kolege do siebie ale chyba jednak postanowił nie skorzystać :norty:
-
E61 Usuwanie wyposażenia S843A (redukcja mocy) i PDC
Brawo!!! Wlasnie o to chodzi !!! I można było od razu wykazać się szybkim kojarzeniem faktów bez niepotrzebnych głupich komentarzy. Oczywiscie widzialem przypadki ze ista online donrala mi inny sterownik na podstawie zmienionej listy VO ale.wydaje mi sie ze to byl przypadek. Jakis czas temu ( bodaj z 9 miesięcy ) wrzucilem na forum cała instrukcje krok po kroku ze zdjeciami jak zdjac blokade ale zaraz paru cwaniaczkow ( przez grzecznosc nie wspomne kto) juz na drugi dzien pojawily sie aukcje na allegro o sciaganiu mocy. Ja swoja firme jako pracownik zewnetrzny BMW prowadze ponad dwa lata placac leasing za icomy , passthrough i serwer plus licencje , i nie bardzo rozumiem hejty że nie chce sie podzielic wiedza ot tak. Ja nikomu sie nie wpierdzielam w garki,banki,kopalnie czy kto tam gdzie prqcuje i nie zaczynam oferowac uslug za darmo lub za grosze psujac komus prace a tutaj niestety tak jest. kolego din po weekendzie moge Ci wyslac na maila instrukcje jak zdjac blokade nankazdym sterowniku wybaczcie bledy ale.pisze z telefonu
-
Naprawa DME nieudany flash WINKFP BMW 335i, gdzie, kto?
A może podjechać na lawecie ? Mógłbym to naprawić ale co ja tam wiem/umiem...
-
E61 Usuwanie wyposażenia S843A (redukcja mocy) i PDC
No to zrob tak ale wczesniej pojedz na hamownie i potem pojedz ponownie. Przeciez wszyscy tak pisza wiec to musi dzialać :mrgreen: Jak kolega DIN kiedys dojdzie do tego na jakiej zasadzie dobierany jest soft do sterownikow to moze i uchyli Wam rąbka tajemnicy. Kolego xelion wklejaj linki prosze Cie bardzo ja nie mam nic do ukrycia, nigdy nic nie kasowałem i wszystko jest w historii zapisane. Takie teksty że 3-4 lata temu coś tam robiłem i mi nie wyszło dobitnie dowodzą że argumentów za wiele nie masz a jedyne co potrafisz o mnie napisac to to co robilem pare lat temu - nad wyraz inteligentne:cool2: Idąc Twoim tokiem myślenia usuwając np wpis o skrzyni automatycznej ISTA nagle zaktualizuje sterownik DDE pod manual dobrze rozumiem? Już nie jedna osoba na forum dowiedziala sie jak nalezy to zrobić prawidłowo grzecznie o to prosząc bez cwaniakowania i pyskówek. Droga do prawdziwego zdjęcia blokady jest inna, choć zapomniałem że każdy z Was tutaj używa pirackiego softu który być może potrafi coś więcej lub inaczej niż moja oryginalna ISTA ale tego już niestety nie wiem...
-
E90 aktywacja chwilowe spalanie
Niech robi, po co placi komus kto sie zna. Lepiej zaryzykowac w koncu naprawa.to "grosze"
-
aktualizacja softa
DME, to nie diesel. Aktualizacje to pierwsza rzecz jaka robie u siebie w kazdym swiezo kupionym aucie, a 3/4 klientow to wlasnie update. A i warto duzo wiecej niz silnik i cas....
-
Czujnik pozimowania-ustawienia Ksenonów
Wystarczy ze masz zle ustaqiona pozycje wyjsciowa i juz beda swiecily za wysoko z obciazeniwm, bylws na OSK sprawdzic swiatla?
-
E90 aktywacja chwilowe spalanie
Winny moze byc stary soft w zegarach
-
E61 Usuwanie wyposażenia S843A (redukcja mocy) i PDC
bzdury takie piszecie ze az milo sie czyta. Wybierz sie kolego na hamownie i zrob test przed i po tych zabiegach co tu opisujecie a mocno sie zdziwisz :mrgreen:
-
Adaptacja akumulatora F-10
poszlo pw
-
jakie zarówki led angel eyes
To chyba nie do końca uważnie przeczytałeś...
-
chip tuning - wykres
Pamiętej że hamowania hamownii nie równa, rozbieżności potrafią być naprawdę spore czasami
-
E70, 30d, 2007 - Wymiana oleju w skrzyni - 2400pln?
1600zl z wymiana miski i filtrow - to jest normalna cena
-
Błędy DDE CONTROL UNIT (Bmwhat) - prośba o wyjaśnienie
4C2F P3047 Ansteuerung Starterrelais 2 Kurzschluss nach Plus 4C2E P3046 Starterrelais 1 elektr.Fehler im Stromkreis(Relais klebt/schaltet nicht) Miłej zabawy
-
Posadzona skrzynia po update winkfp
A skąd jesteś? Możesz podjechać do mojej firmy to zerkniemy, numer tel w podpisie lub kontakt na pw
-
x1 opony runflat
Moja zona jezdzila, lepszy lomfort kosztem gorszego odczuwalnie prowadzenia
-
Grupowe kodowanie Zachodniopomorskie
Ok Panowie ( i Panie ) termin został ustalony na 26-29 marca , będziemy dostępni głównie w Międzyzdrojach i chwilowo w Szczecinie. Lista zgłoszonych i potwierdzonych osób jest na etapie kończenia, gdyby ktoś jeszcze chciał się z czymś dopisać to proszę dać znać, bo ostatnio tych co chcieli na ostatnią chwilę było troszkę i wszystkich musiałem odesłać z braku wolnych terminów. Proszę też osoby , które się juz zapisywało o potwierdzenie terminu , zakresu prac oraz samej obecności.
-
Słabe światła w E90 2011r.
Lampy z 2011 LCi jeżeli jest to ori xenon powinny świecić dalej bardzo mocno o ile żarówki są w dobrym stanie, od tego bym zaczął bo pewnie dalej masz oryginalne
-
keyless bmw
Też mnie to wkurza ;) Co chwile się składają lusterka, nawet nie sprawdzałem nigdy ale chyba nie
-
sprawdzenie autentycznosci przebiegu...
Pisac poprawnie też nie bardzo. Stukało mu w silniku jak w każdym 6 cylindrowym łącznie z moim, to oddał do mechaników którzy bez powodu go naciągneli i przy okazji zrobili syf w silniku. Życie Panie... czasem warto przepłacić ale iść do kogoś kto się zna...
-
E60 530d 2004r Nietypowy problem ze szkrzynia..
To może podjedź do kogoś kto ma pojęcie, na forum szukasz wróżek czy fachowców ?
-
ukradli Nawigację
Powinien byćzapisany, ale 90% handlarzy a allegro ma kradzione sprzęty więc i vin mają wyczyszczony.
-
keyless bmw
Sprawdz najpierw baterie w kluczyku
-
sprawdzenie autentycznosci przebiegu...
A może by tak zadzwonić się przypomnieć a nie siedzieć i się w 10 postach domagać ? 203.592 km ostatni odczyt klucza w ASO, więcej teraz nie sprawdze bo serwer mam na innym kompie Nagrałeś na filmiku odgłosy pompy vaccum , i co ? Mamy Ci coś odpisać w związku z tym filmem czy o co chodzi ? Naucz sie też pisać chociaż odrobinę poprawnie, bo jak widzę takie dramaty to nawet czytać mi sie odechciewa
-
E60 530D nie działa tempomat
ISTA lub wink, ale najpierw odczytaj ze sterownika ( fizycznie pod maską ) numer , potem sprawdzimy czy soft "zalecany" pokrywa się z tym który faktycznie jest. Jeżeli nie będzie sie pokrywał to jesteśmy w domu, jeżeli będzie się pokrywał to wtedy pomyślimy np nad taśmą lub całym pajączkiem. Innych opcji nie widzę