Treść opublikowana przez dziqsek
-
E60 530d kilka bledow do skasowania INPA??
Z kontowni
-
Galeria E9X...
ZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
-
test zegarów e91
Daje daje, np jak rozbierasz zegary i potem musisz wskazówki dobrze ustawic to to sporo pomaga ;)
-
test zegarów e91
no przeciez napisalem ze kluczyk wciska tylko nie od razu bo przebieg zresetuje :)
-
Xenon świeci na różowo-fioltowo - żarnik do wymiany?
Wrzuc jakieś fotki jak wygląda na 6000k bo ja mam teraz 5000k i sa lekko zoltawe a w e46 mialem 6000k i wygladało świetnie ;)
-
Xenon świeci na różowo-fioltowo - żarnik do wymiany?
o ile wezmiesz na allegro 4300k, to nie ma różnicy ale ja od siebie polecam 6000k
-
[E87] Wymiana żarówki/typ żarówki
Polecam Philips Diamond Vision, mają około 5000k czyli piękny biały i porządnie oświetlają
-
"Warczący" ton silnika - N47
Wieszaki mogą nie trzymac , przez co tłumik wpada w wibracje i rezonuje na karoserie ;)
-
"Warczący" ton silnika - N47
Poczytaj listę którą napisałem wyżej
-
bmw e90 lift samoróbka
Panowie nie przesadzajcie, na e90post chlopaki maja zarówno przednie poliftowe a tylne przedliftowe i na odwrót i wszystko śmiga
-
Czy w ASO oszukują ?
Kup na allegro ;) A pytanie "czy serwis okrada/oszukuje/klamie" jest równie tendencyjne jak wbić się na mecz Legii i Wisły i spytać czy tu bija :norty:
-
test zegarów e91
Kluczyk masz w rączce, wciskasz przycisk od resetowania kilometrów i trzymasz... Wkladasz kluczyk az zaskoczy ( caly czas trzymasz) pojawi ci sie menu na zegarach, puszczasz reset przebiegu , po chwili wciskasz go jeszcze raz ( ale tylkowciskasz) potem jeszcze raz i myk ;)
-
[E81/87/88] Niefabryczne audio/2 din
Zrobili już dedykowane do E90 więc do 1 też pewnie już jest ;) http://www.cars-electronics.com/bmw-e90-dvd-player-with-gps-navigation-tv-rds-fm-ipod-can-bus-bluetooth-7-digital-screen_p1346.html
-
[E87] 118d świst turbo
U mnie w 318d 143 konnej w ogóle nie świszczy, ani na zimnym ani na ciepłym silniku otwierałem okna w tunelu, w garażu prosiłem kolege żeby słuchał stojąc na ulicy jak będe przyspieszał i nic, kompletne zero , a ja tak lubię ten dźwiek.... :(
-
"Warczący" ton silnika - N47
U mnie ( ma podobne objawy) mechanior dostał auto na dwa dni na diagnoze i jedyne co wymyślił: - Możliwe wieszaki od tlumika bo lekko drga na postoju - Możliwa uszkodzona plecionka w środku - Luz na wale ( podpora i łożyska) - Poduszki silnika , skrzyni i kolo pasowe wymieniłem więc to nie to - Półośki powodują drgania przy obciążeniu Zabrałem auto gdyż jednoznacznej diagnozy nie postawił a wymieniać wszystko to porażka finansowa by była
-
Ringi do BMW E90 318i 2006 - pomoc
Żarówka H8 jest do ringów w xenon LCI ;)
-
cisnienie,DTC i ksenon
Heh nie ma za co i to MY sie polecamy na przyszłość ;)
-
dpf ponownie
No to zaszalałeś... 2400 obr/min no to szlifierka po prostu :mad2: Ja jak jade na wypalanie to autko od 1 do 3 biegu lece z pedałem w podłodze aż do odcięcia ( w celu przedmuchania) a potem jade jakieś 80-100km/h z obrotami w okolicach 3-3,5 tys obrotów. Jak chcesz dobrze przedmuchać to jedź na niższym biegu z wyższa prędkością obrotową , albo butuj do końca obr ;) Ja tak robie raz na tydzień na dwupasmówce długości jakieś 20km, do tego raz na 2 tygodnie autostrada a reszta to miasto i korki i nie mam problemu z DPF-em ;) A końcówka też jest troszkę osmolona , ale tylko w dolnej części ;)
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
W idrive-ie albo w OBC jak ktos nie ma Idrive-a ;p
-
test zegarów e91
Ja robiłem . I co w związku z tym?? Chcesz sie pochwalić czy nie wiesz jak zrobić ?
-
Gdzie najlepiej kupić dobre E91?
Ja ze swojej strony polecam http://www.carat-auta.eu/ prowadzi to moj wieloletni znajomy wspolnie z bratem, tylko najlepiej dzwon do nich bezposrednio a nie zapytaniem przez strone bo moga dlugo odpowiadac maja mase roboty a sa naprawde dobrzy. Autka maja rewelacyjne moze nie w super niskich cenach ale naprawde sa przeswietlane przed zakupem z gory na dol, z reszta przeczytaj sobie komentarze ludzi na ich stronce. Szef ( moj znajomy) nazywa się Sebastian firma jest z Jeleniej Góry
-
e60 545i + LPG jaka instalacja
Wydaje mi się , że jeździ nie dużo gorzej albo i lepiej niż Twoje E30, więc daruj sobie takie uszczypliwości pod adresem innych forumowiczów i idź do swojego działu E30 . Ja uważam, że jeżeli jest na tyle mądry żeby oszczędzać na paliwie w tym kraju chorych zarobków to powinniśmy go wspierać, Ja miałem kiedyś w E46 Zavoli Alisei ale strasznie się sypała, chłopaki wymienili na STAG-a 300 i wszystko było jak trzeba, żadnych falujących obrotów czy innych przyjemności ;)
- dpf ponownie
-
Xenon świeci na różowo-fioltowo - żarnik do wymiany?
Będzie dobry tylko kup pd razu dwa i dwa wymień żebys nie miał różnicy w kolorach i mocy świecenia
-
cisnienie,DTC i ksenon
Ta mniejsza to tempomat i jego zostaw na razie w spokoju ;] A więc tak: Łapiesz dźwignię od kierunkowskazów, tym merdełkiem które się rusza w górę i w dół szukasz ikonki od koła, coś w tym stylu http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=463532&stc=1&d=1291699511 następnie wciskasz raz guzik z boku manetki, pojawi się ptaszek przy napisie reset i potem wciskasz drugi raz i przytrzymujesz z 2-3 sekundy aż ptaszek zniknie a napis reset mignie i tyle ;)