Treść opublikowana przez dziqsek
-
Brak obiegu zamkniętego powietrza
Masz iDrive ??? Ja nie mam i jak daje na auto to osobno obieg zamkniety musze wlaczac
-
co sądzicie o tym oleju?? [połączone tematy matiasa e90]
Olej może byc za rzadki i przy szybkiej jeździe i wysokich obrotach smarowanie może być nie dostateczne. Zostań przy gęsszym tylko jakims dobrym np Liqui Moly , Millers albo Motul
-
Wymiana żarówki od Ringów
Były już tematy o tych żarówkach kilka osób je ma w tym ja, ale nie chce mi sie od nowa tego wsytskiego pisać więć proszę użyj szukajki ;)
-
FELGI do E92 18" najlepiej czarne... ale nie koniecznie :)
Moim zdaniem obrzydliwe na żywo tez widziałem i nijak mi do BMW nie pasują, rozejrzyj sie za ORI 18 które tez maja czarne kolory, a jak szukasz ładnej felgi to zobacz na oponki firmy Vermilion( jeden z naszych forumowych kolegów nimi handluje, zwłaszcza model Sentio Black :roll: ) albo VMR v710 w kolorze gunmetal albo matt black http://www.velocitymotoring.com/wheels_v710.html . Popatrz tez na momo Corse black , Dotz Mugello te felgi widziałem na e9X różnych i wygladaja naprawde zabójczo :norty:
-
co sądzicie o tym oleju?? [połączone tematy matiasa e90]
Ja dwa dni temu zamówiłem 2 bańki tego Motula http://moto.allegro.pl/olej-motul-specific-ll-04-5w40-5l-synthetic-bmw-i1413513029.html, teraz czekam na przesyłke i mam cicha nadzieje, że silnik bedzie pracował lżej i ciszej niż na tym co mi lali w ASO :mad2: Trzymać kciuki ;p
-
318dT Titansilber i 318iA M-pakiet - opony zimowe str. 2
Dawałem ;p Wisiało ogłoszenie w dziale Giełda
-
Hamulce
Nie, ale może coś Ci sie zapiekło ? Cały czas Ci sie to wyświetla teraz ? A może po wymianie nie skasowałeś inspekcji klocków. Sam zamówiłem sobie wczoraj komplet klocków i czujników ATE i troszke mnie zmartwiłes;/ A ogólnie dobrze Ci hamują na tych klockach ??
-
E90 318d Problematyczna!
Dokładnie tak samo jest u mnie z tym , że basuje/drga/buczy tylko pod obciążeniem, jak gaz jest w miejscu trzymany jest cisza
-
artuj E91 320D - nowe felgi, strona 2
Jak z palety ORI BMW to jak dla mnie http://moto.allegro.pl/bmw-e90-e91-e92-e93-18-i1415057427.html lub http://moto.allegro.pl/kola-zimowe-wz-270-8x18-et-20-bmw3-e90-91-92-93m3-i1396058237.html jak nie ORI to ładuj Vermiliona Exigo :norty:
-
318dT Titansilber i 318iA M-pakiet - opony zimowe str. 2
Które MIAŁ dziqsek, poszły do żyda bo z powodu bezrobotności trzeba jakoś rachunki opłacać ;/
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
Cholera wie ale autka juz nie odzyskal, pewnie za zachodnia granice poszlo albo do czechow na czesci, a lampy juz sprzedane niestety nie mi ;/ I nie róbmy OT bo mod nas pozabija :norty:
-
E90 318d Problematyczna!
Fajnie tylko my już po gwarancji jesteśmy to raz. A dwa , że to o czym piszesz daje zupełnie inne objawy ;)
-
E90 318d Problematyczna!
Możesz jakis filmik nagrać jak Ci to chodzi ?? Na postoju wewnatrz i przy gazowaniu, i na zewnątrz z otwarta maska na luzie i przy gazowaniu, i przy przyspieszaniu w srodku ??
-
centralny zamek
Musi mieć nie ma innej opcji, chyba że nie wie jak jej szukać :duh:
-
centralny zamek
Ma! musisz miec włączone auto i stać w miejscu na luzie!
-
320D M47N2, automat, głośny dźwięk silnika na wstecznym
Znajomy miał podobnie z tym, że u niego jeszcze drgania spore na R sie pojawiały , okazało sie, że jak włącza R to mu obroty trochę spadają i stąd wibracje większe i hałas, wymienił olej i filtr w skrzyni i jak ręką odjął choć nie bardzo wiem co ma to ze soba wspólnego ale zadzialało ;)
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
Jednorazowa, bo znajomy kupił a zanim zamontował buchnęli mu samochód spod domu :mrgreen:
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
300zł za komplet ;) Ale kolejka chętnych długa a ja jesem 3-ci na liście
-
Bmw xDrive Live
Ja również jestem po pierwszej wstepnej rozmowie i czekam na potwierdzenie - Wrocław ;)
-
lewy xenon Anglik??
A proszę Cie bardzo: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=440929 a tutaj fragment z instrukcji ( prostsze wykonanie ale chyba tylko do E92/93): http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=218508&stc=1&d=1232066155
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
:oops: :mrgreen: Ktos sie orientuje na ile mocno tylne zewnętrzne światła się różnią między sedanem a touringiem , bo właśnie trafiły mi sie blackline LED W DOBREJ CENIE ALE SA OD SEDANA ;/
-
E90 318d Problematyczna!
Mnie zastanawia DPF i katalizator, najchetniej bym wyciął jedno i dugie dla świętego spokoju i fajnego gwizdania turbinki :twisted: , no ale niestety autko za około rok będzie do sprzedania i nie chce sie pote komuśtłumaczyc dlaczego tak a nie inaczej zrobiłem. A Ty Michal coś robisz u siebie w sprawie tych objawów ?
-
piszczenie w tylnym zawieszeniu w e91
Przeczytaj co napisałem kilka postów wyżej ;)
-
BMW E90 320d - by klagosz
Wizualnie faktycznie minimum ale 17 bezpieczniejsze;) A autko moim zdaniem najładniejsze E90 jakie mieliśmy na forum ( w każdym razie dla mnie) !! Teraz czekam na zdjęć nowego nabytku i jego modów ;)
-
318 touring -HID (anglik)
To się nie wzruszaj tylko ak chcesz mieć HID-y to kup najpierw lampy na soczewkach bo jak kiedys Cie spotkam jadącego na zwykłej lampie z ZENONEM i choćby delikatnie mi poświecisz po oczach to uwierz - stłukę jak psa ,a 190cm i 120kg ciężko zatrzymac :norty: