Skocz do zawartości

dziqsek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziqsek

  1. Tłumikarz mi powiedział, że za samo zdjęcie układu chce 300zl to mu podziekowałem, ale chyba będę musiał tak zrobic i może przejechać sie trochę bez układu wydechowego tylko tu jest problem , że chyba trzeba by było go wyciąć żeby w pełni zdjąć;/
  2. Jak włączysz i leciutko pykniesz dźwignie kierunkowskazów to będa migały 3 razy albo tylko raz zależy co wybierzesz ;)
  3. Ponawiam ponieważ problemy dalej wystepują szczególnie : - Jak otworzy się drzwi zwłaszcza tylne i dotknie ich ręka na włączonym silniku czuć na nich mocne wibracje! -Siedząc na fotelu przednim jak ktos z tylu otworzy drzwi zaczyna leciec basem w środku, taki głuchy basowy dźwiek który ustepuje po zamknięciu drzwi -Wibracje i rezonans silnika pod obciążeniem Jakies pomysły ??
  4. Nie ma sprawy, po to tu wszyscy jesteśmy ;)
  5. Tutaj filmik jak to wygląda i działa na żywo: http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=472891&stc=1&d=1294603971 Jak dla mnie bardzo ciekawa alternatywa dla radia i navi ORI .....
  6. PODJEDŹ DO BYLE JAKIEGO MECHANIKA I NIECH cI POSMARUJE WAZELINKĄ TECHNICZNĄ ALBO PSIKNIE JAKIMŚ SMAREM W SPRAYU I BĘDZIE DOBRZE
  7. Ściagasz dolną osłonę silnika i od spodu reką musisz siegnąć linki i ciągniesz ;) Ewentualnie ściągnij nadkole i postepuj analogicznie ja pisałem wcześniej ;0
  8. O ile nie masz zaciągniętego ręcznego ( wtedy mi też często skrzypi) wjedź na kanał i popsikaj gumki i po sprawie ;) Skrzypi w taka pogodę ( duża wilgotność i zimno) wiele samochodów.
  9. Ja wymieniałem w serwisie w Gorlitz w Buderze i kosztowało grosze... Polskie ASO ma takie ceny z pupki wyjęte, Aktualizacja softu w niemcowni kosztowała mnie ( za soft auta+nowa mapa silnika ) chyba 70 eur a w PL ponad 1000netto :mad2:
  10. dziqsek odpowiedział(a) na dziqsek temat w F01, F02
    marudzisz... na żywo całkiem nie najgorzej to wyglądało ;)
  11. Podjedź do ASO poproś o zczytanie z kluczyka informacji o przeglądach i historię autka ( jest to bezpłatne) i niech Ci wydrukują i będziesz wszystko wiedział ;) A przy 120tys to jeszcze nic niemusisz robic poza eksploatacją ;)
  12. dziqsek opublikował(a) temat w F01, F02
    Dzisiaj ustrzeliłem democara firmy www.zmianakoloruauta.pl w InchCape we Wrocku w kolorze czarny mat, gdyby ktoś chciał zzrobić to samo ze swoją : http://img146.imageshack.us/img146/6905/20110115122417.jpg http://img836.imageshack.us/img836/3747/20110115122432.jpg Jakość może nie jest super ale to tylko telefonem na szybko :)
  13. A niby jak mają to sprawdzić jak w większości aut musisz jechać z jakąś tam prędkością zanim zadziałają, poza tym zawsze wystarczy powiedzieć "nie wiem" , nie jesteś zobligowany do pokazywania czy Ci spryski działają ( od tego w teorii jest przegląd na stacji diagnostyczna ) ani tym bardziej nie musisz wiedzieć jak się je włącza. A odnośnie brudzenia się lamp, to proszę nie rozśmieszaj mnie... brudny xenon "óślepia" tak samo jak zwykły soczewkowy halogen a spryski daja tyle co nic poza tym , że na czas czyszczenia lamp nic w nocy nie widac :duh: Miałem i dalej mam inne auto/auta z ori xenonami i jakoś nie widze różnicy. Uwierz mi, wiem co pisze - jestem prawnikiem ;)
  14. dziqsek odpowiedział(a) na KoKoS temat w E90, E91, E92, E93
    :cry2: To ze wzruszenia i radości :mrgreen:
  15. Ja tez mam multifunkcje i klawisz od sterowania głosem nie działa bo takiej opcji nie miałem dokupionej, a sluchawkę na kierze mam podpiętą pod głośnomówiący Parrota i działa jak złoto ;)
  16. Bez przesady , sam u siebie zrobiłem same lampy bez poziomowania i spryskiwaczy a na zderzak wystarcza same zaślepki sprysków i tyle ;) Lepsze to niż wkładać "zenonki" do zwykłej lampy :mad2:
  17. Poszukaj by było już kilka takich tematów
  18. dziqsek odpowiedział(a) na KoKoS temat w E90, E91, E92, E93
    Mylisz kolego admina z ADMINEM ;) Coś Ci powiem kolego choc chyba i tak to do Ciebie nie trafia i czytac ze zrozumieniem nie potrafisz... To NAS uzytkownicy E3x i E4x traktują jak wyrzutków, ludzi którzy nie wiedzą CZYM jest PRAWDZIWE BMW bo przecież auta po 2005 roku to już sam plastik o badziewnej stylistyce i w ogóle padaka i kupa. Sam jestem prezesem BMW KLUB Jelenia Góra, i powiem Ci że uzytkowników E9X jest tylko dwóch łącznie ze mną, reszta to E30 i E36 czasami E46 i kiedy są spoty moje auto zawsze jest "puste" tzn. nikogo przy nim nie ma bo wszyscy oglądają "wypasione" i "grube" E30 316i z LPG itp a ja mimo że jestem prezesem i "ojcem założycielem" jestem zawsze postrzegany jako "szpaner", "cwaniaczek" i "synek bogatego tatusia" , podobnie jest tutaj, popatrz w komentarze ludzi którzy opisują nasze E9X , że "zwykła seria", "nic ciekawego " "pełno tego na ulicach" i nie myślą o tym , że np pakiet ospojlerowania kosztuje nas więcej niż ich całe auta razem z ubezpieczeniem i paliwem na dwa lata :mad2: Dlatego chcemy się jak to napisałeś "wyalienować" i adorować siebie na wzajem bez patrzenia z góry , fałszywego oceniania i rozmowy jak "równy z równym", i nie musiec szukać fotek innych E9X w tysiącach innych aut , których nie zawsze chcemy oglądać. Ja przynajmniej tutaj czuję się normalnie ...... :cry2: A co do Mirka : To jeden z wielu PW, które Panicz Mirek mi wysłał po naszej małej dyskusji ( mimo, że byłem grzeczny i rzeczowy Admin nagrodził mnie warnem) w temacie o LPG w E60
  19. dziqsek odpowiedział(a) na KoKoS temat w E90, E91, E92, E93
    Prawda odnośnie ogólno forumowej galerii jest taka, że 90% forumowiczów to użytkownicy E30,E36, E39 i w mniejszości E46, i często zdarza się, że MY jako właściciele E9x mamy naśmiecone w galerii , bo fanboy-e starych modeli zaczynają swoje wywody, że Trójka sie skończyła na E36/46 , e90 to gówniane plastikowe badziewie, E90 to nie BMW i tym podobne :mad2: Co się dziwić skoro w Polskiej naturze jest to, że jak ktoś ma coś lepszego, droższego , fajniejszego to trzeba go zmieszać z nawozem i rozsypać na polu co by sie nie czuł taki do przodu itp, a tak mając własna galerie będziemy " sami ze sobą" nikt nikomu nie będzie jechał po samochodzie, nie będzie sobie psuł wątroby zalewając ją zawistna żółcią, bo wszyscy mamy to samo tylko w innym ( sedany, turasy i kupety) i w różnej opcji wyposażeniowej. Na E90posts to jedna wielka rodzina , i tego też chcemy tutaj ! Kuźwa mam 27 lat i wole być w grupie ludzi których nie obchodzi czy to auto od tatusia, rodzinowóz czy zarobiłem na niego sprzedając dragi, a niestety większość ludzi w Polsce od takiego myślenia zaczyna oglądac mnie koło mojego auta :duh: Tutaj czuję sie normalny..... Dzięki chłopaki.....
  20. Najpierw B a potem C i będzie gitarka;)
  21. Jak zmienisz z 205 runflat na 255 nie runflat to myślę, że praktycznie będzie to samo pod wzgledem komfortu, spalania i osiągów za to trakcja się zwiększy do potęgi podobnie jak "fun" ;)
  22. Pisałem już o tym kombajnie w innym dziale, na YT jest nawet test i całkiem przyzwoicie wygląda w Usa DO KUPIENIA ZA 560$ + PRZESYŁKA ;)
  23. dziqsek odpowiedział(a) na KoKoS temat w E90, E91, E92, E93
    No jak to jaki ?? Nabijają sobie posty, żeby później przy naborze na moderatorów swoją kandydature poprzeć ich ilością.
  24. dziqsek odpowiedział(a) na KoKoS temat w E90, E91, E92, E93
    Dokladnie Tam Mirek47 robi co chce, a my nawet galerii nie możemy założyć ?? Gdzie tu "wolność" i demokracja?
  25. dziqsek odpowiedział(a) na stuffik temat w E90, E91, E92, E93
    Ja znam w Gryfowie koło Bolesławca;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.