Treść opublikowana przez brando5
-
Hałaśliwe zawory
czyli miodu nie dolewamy :mrgreen:
-
Hałaśliwe zawory
Czy to prawda ze dolewanie miodu(zwykły pszczeli) do oleju powoduje wyciszenie zaworów i innych stuków w silniku ?Słyszałem od mechanika ze takie cos sie robi :doh:
-
ile naprawde wam spala 523
cos nie tak masz z silnikiem :duh: brando5 Tobie pewnie pali 523 10L w zakorkowanym mieście :norty: Dla 523iA 18L to zaden problem,mam też takie auto i w wa-wie jak stoje w korkach to własnie tyle pali i z silnikiem jest wszystko ok.Więc jeśli nie masz takiego modelu to lepiej się nie wypowiadaj... BMW 528 spalanie w zatłoczonym miescie + jazda dynamiczna = 12l :mrgreen:
-
ile naprawde wam spala 523
cos nie tak masz z silnikiem :duh:
-
BMW 520d 163KM Czy to "jeździ"???
Ten silnik nie jeździ powinni go zakładać do kosiarek a nie do tych aut
-
Dla milosnikow serii 5
http://vixy.net/ za pomocą tej strony możesz pobrać muzykę z filmiku z youtube według mnie E-39 miało , ma i będzie mieć duszę :8) E39 nie mam i nie bedzie miało duszy :?
-
Dla milosnikow serii 5
Jednak E34 ma dusze E39 to juz nie to samo :(
-
POMOCY STŁUCZKA !!!
100000 tys w tym roczniku to musi byc chyba ze złota :lol:
-
bmw 520i 1990 - problem z odpaleniem silnika
Jaki to bój co rozumiesz przez to słowo.... Opisz bardziej bo nawet nie moge sobie tego wyobrazić co sie dzieje nie wiesz palenie gumy :D
-
GIGA spalanie! (520i ~25l/100km delikatnie)
Jeszcze moze byc jedna opcja dziewczyna spusciła ci paliwo do swojego kaszalota nic nie wiadomo :mrgreen:
-
Ratujcie!!! Moja panna chce miec 2,5 litra pod czapka.
a moze jej chodzi o skok w bok :mrgreen:
-
kopcenie tds - po założeniu chipa
chciałes ulepszyc fabryke :lol: ulepszyć fabryke ? to jest znane od dawna bo ponoc kazdy samochód ma tzw rezerwę mocy ukrytą - a co do kpcenia to raczej nigdzie nie wyczytałem że może coś takiego wyniknąć kuzyn tez ulepszał w audi 2005r 1.9 tdi efekt podobny jak w twoim przypadku z tyłu IKARUS :mrgreen:
-
kopcenie tds - po założeniu chipa
chciałes ulepszyc fabryke :lol:
-
Czy slyszal ktos o firmie TOPRAN lub GPD ?
:jawdrop:
-
ZAWIESZENIE
U mnie zawias gleba :mrgreen: osłona miski musi byc obowiazkowa i nie moge brac 4 osób poniewaz tre brzuchem o asfalt :|
- Coupe E34 & Cabrio E34
-
Przerabianie na Hella Black z okolic Łodzi
ja mam nówki cleary z ringami DEPO i odradzam u mnie już ruda na pierścieniach wokół lampy :duh: 3 miesiące - żałuje, odradzam http://moto.allegro.pl/item309533434_lampy_reflektory_ringi_bmw_e32_e34_88_94_depo.html ruda atakuje ale syf :jawdrop:
-
Piątka błagająca o eutanazję :)
To coś wyglada jak kartofel we wiaderku :lol:
-
Piątka błagająca o eutanazję :)
Ja to bardziej traktuję jako przestrogę przed allegro-tuningiem, niż typowy WT, który pokazuje się tylko po to żeby się pośmiać. Chcecie się wyróżniać w BMW? Utrzymujcie je w perfekcyjnym stanie, często odwiedzajcie myjnię i dbajcie o nie! Druga opcja: http://moto.allegro.pl/item310127048__bmw_518i_.html :duh: Czy to coś co znajduje się w komorze silnika to silnik :lol: :lol: :lol:
-
Piątka błagająca o eutanazję :)
"Auto posiada silnik Vanos 6 cylindrowy 24 zawory i 150 koni w standardzie więc już troszeczke potrafi dla osób szukających wrażeń jest to idealne auto" Z lanosami i polonezami moze sobie poradzi :mrgreen:
-
problem z uruchomieniem silnika po wymianie akumulatora
Zgadza sie przed wymina aku. nalezy jechac do serwisu koszt ok.2000 zł
-
na co zwracac uwage przy zakupie BMW E34 525 tds
BMW tylko nie diesel :duh:
-
Co to za część?FOTO!!!
Czuje ze znowu dojdzie do mordobicia :twisted2:
-
Problem z tlumikiem w 535
mruczy to kot
-
540 - cena koszty spalanie wrażenia ?
Po prostu nie było cię stać.a ty zaraz od szmat.Mi M5 podchodzi pod 25-28 litrów i jest ok coś za coś Ja tak mówie zdrobiale do moich bemek :D