Treść opublikowana przez brando5
-
Zakup BMW
bez jaj czyli mniej pali niz 316 :mrgreen:
-
Jak dokladnie nazywa sie czesc,ktora podtrzumuje MOST????
Pierwszy raz słysze aby urwać most przeciez to nie polonez widocznie masz za dużo mocy i za ciezka noge
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
Dla mnie to jest rarytas :mrgreen: Coś mi sie wydaje ze jakby cene obniżył do 4 tyś to byscie sie o niego bili :mrgreen:
-
Zmiana kierunkowskazów :-)
http://img103.imageshack.us/img103/4546/lampytylnee32fa4.jpg Te wg mnie są ok pasują do klasyka, żadne diody do E32 Jakie ok ludzie czy wy nie widzicie jaki to chłam made in taiwan Żarówki widać jak na wiejskim odpuscie :duh: :mad2:
-
Zmiana kierunkowskazów :-)
takie lampy + e32 , to piekna sprawa :modlitwa: Za takie coś tracisz dowód :duh:
-
Zakup BMW
zgadzam sie wiekszy silnik nie znaczy wieksze spalanie!!!! aaa no i czerwona bo szybsza:P czerwona e39 jest beeee chyba ze wisnia met. :mrgreen:
-
Zakup BMW
Zgadza sie 520 jest do bani bierz min.2.8 a o dieslu to zapomnij
-
Co sądzicie o mojej bawarce???
zgadza sie grill tragedia i to jest mało powiedziane
-
Duet tłumiki... co sądzicie??
Jeszcze bym dołozył dwa koło progów :mrgreen:
-
led hella do jazdy dziennej w coupe
To jest dobre pod wiejskie dyskoteki :mrgreen:
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
I czarne szybusie :mrgreen:
-
Czy te 19 calowe fele wejdą do e34
Brando5 – takie zdania, to nie na tym forum. Idąc tą drogą można by wiele dziwnych rzeczy powypisywać – bo dla każdego najprawdziwszym BMW będzie to, które sam ma (zazwyczaj tanim kosztem, od tygodnia i 10-ciu godzin) Dla jednego prawdziwe BMW to R6, dla innego takie, które jeździ na kupowanych w ASO oryginalnych częściach... A mówiąc już np, że prawdziwe BMW nie ma LPG - można obrazić pewnie 3/4 forum... Kwestię prawdziwości czyjegoś lub własnego BMW – pomijamy. Poza tym, takiego rzeźbiarstwa jak swap też nie polecamy komuś innemu tutaj. Pozdr. prosze o ostrzeżenie :modlitwa:
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
solaris520 abyś nie poszedł jego drogą :modlitwa:
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
Takich ludzi powinni zamykać :!:
-
Czy ktoś zagazował E60 lub E61?
Dla mnie zakładanie gazu do BMW(szczegółnie E60 :duh: ) to skandal :!: i zdania nie zmienie Jezeli Cie nie stać utrzymać tej marki to kup sobie nowa dacie logan najlepiej w kolorze zielonym i szpanuj :!:
-
Czy te 19 calowe fele wejdą do e34
Widocznie nie przesiadł sie z fiata 126p na BMW 518i z 19 calowymi kołami i dla niego to rakieta :mrgreen: .Prawdziwe BMW zaczyna sie dopiero od 2.5 24V wow kolego widze czujesz sie lepszy i mocniejszy nie bede sie sprzeczal oglem sie przesiasc i z taczek jesli wolisz haha .smieszysz mnie tym co piszesz obraziles teraz mnostwo uzytkownikow bmw panie od 525 24 v moze i masz wiekszy silnik ale to nie o to chodzi .wlasnie tacy ludzie jak ty psuja wizerunek bmw takimi tekstami .pewnie jeszcze masz spojler od mki?? albo..... no jush wymiekam kolego nie o to chodzi jaki masz silnik moze masz duzy i coz tego ??? lepszy jestes?? oki niech ci bedzie :twisted2: ale ja kocham swoje bmw a o to tutaj chodzi a co do przesiadki przesiadlem sie z 325 alpiny e30 na 518 nie jest to rakieta ale wygodne autko ktorym jak trzeba moge jechac z duzymi predkosciami pozdrooo :clap: 325 na 518 człowieku zlituj sie nad marka BMW :modlitwa: wywal ten silnik mozesz założyc go do kosiarki ogrodowej i zakładaj normalny motur :mad2:
-
Czy te 19 calowe fele wejdą do e34
Widocznie nie przesiadł sie z fiata 126p na BMW 518i z 19 calowymi kołami i dla niego to rakieta :mrgreen: .Prawdziwe BMW zaczyna sie dopiero od 2.5 24V
-
Olej z allegro, oryginał z niemiec??
Cholera wie co to za olej oni tam sprzedają moze to lotos mineral w opakowaniu Castrola syntetyk :liar:
-
Czy te 19 calowe fele wejdą do e34
Większych bzdur nie słyszałem :lol: :lol: :lol: :cry2: - to ze śmiechu :lol:
-
Tarcze, klocki, płyny - eksploatacyjne rzeczy
Solaris525 musi miec wszystko w oryginale nawet wentyle w kolach.Po jakimś czasie zorientuje sie ze za te pieniadze co włożył do swojego śmigła kupiłby nowa E60 :)
-
540 , samochód zgasł w trakcie jazdy:(, pomocy!
Tez to słyszałem jak ci jeszcze raz beknie to pozostanie tylko laweta :(
-
CHROM W BMW ];)
chrom klamki,chrom słupki,chrom lusterka i chrom wentyle :mrgreen:
-
Tarcze, klocki, płyny - eksploatacyjne rzeczy
No j0hnny :) tyle czasu się znamy a Ty do mnie z takimi tekstami ;) Wiadomo, że jak będę miał i trzeba będzie, to wydam nawet kilkunastokrotnie więcej na to auto, niż dzisiejsza wartość „rynkowa” E34 :) Solaris520 podziwiam Cie przeciez te proste czynności obsługowe przewyższają wartośc twojego auta.To co robisz ma sens jedynie jezeli bedziesz jezdził tym samochodem całe życie :think:
-
Przyciemnianie szyb w Lublinie?? gdzie konkretnie się udać??
Nie przyciemniaj nie rób z siebie dresa :!:
-
Czy ktoś zagazował E60 lub E61?
lub dacie logan "No teraz to sie zachowałeś jak prosty, tani dresik..." Sterna_e39 :kolego czemu ma służyć zestawienie civic'a z lanosem? Co zabolało :lol: