Treść opublikowana przez brando5
-
z czego zrobiona jest lotka/spoile od M5 i gdzie można kupić
Kumpel miał lotke zrobioną ze szmaty ktora była nasączona żywicą wygladał jak oryginał :D :mrgreen:
-
Awaryjna e60 - nieznana awaria...
I dlatego E60 jest to największa kupa jaka wyprodukowało BMW :mad2:
-
zmiany w 518i - czekam na propozycje
Mam takie same jest tylko jeden problem z nimi migaja na czerwono :twisted2:
-
zmiany w 518i - czekam na propozycje
Sam jesteś kanciasty :duh: posiadam dwa modele BMW i musze ci napisać że E34 pod kazdym wzgledem jest lepszy od E39 :twisted:
-
zmiany w 518i - czekam na propozycje
Z całym szacunkiem, kolego ale nie popadajmy w skrajnosci, jak widze takie autka które ryczą na ulicy widac na nich blendy, znaczki Mpower itp to mi sie śmiać, chce :roll2: Przepraszam jesli obraziłem, nie miałem takiego zamiaru, wyznaje zasadę, że BMW jesli chodzi o stylistyke nie trzeba za dużo poprawiać, żadnych blend ani podmian z nowszych modeli, chyba ze subtelnie, ale po co basowy tłumik do 518i. Jak dla mnie kolega ma piękne auto, może faktycznie silniczke troszke słaby, ale to kwestia gustu. Jak ktoś hcce jeżdzic taką Betka która każdą częśc ma z innej "wersji stylowej" to jego sprawa, ale seria to seria, zwlaszcza E34 :) PS: Do autora postu - popatrz na autko Solarisa to jest kwintesencja tego czym powinno i jak powinno wyglądać prawdziwe E-34.....ale gusta są różne :8) A może troche chromu dodać :twisted2: np. http://moto.allegro.pl/item336407384_bmw_750il_highline_unikat_zobacz.html
-
M5 i...
Codziennie widzę 30 letnią panią jak dojeżdza M5 do pracy :) Calą zimę na letnich gumach :) Niedaleko ale ładniutką E34 M5 :) a ja widzialem na wlasne oczy m5 z gazem na srube :lol:
-
zmiany w 518i - czekam na propozycje
Z blendą na szybę sie zgodzę :) Co do spilera to myślę ze dres zrobiłby podobne wrazenie :) Co do skóry to moze nie poruszajmy drażniącego mnie tematu... spiler :think: dresik , czapeczka i ciemne szybusie :mrgreen:
-
zmiany w 518i - czekam na propozycje
- zmiany w 518i - czekam na propozycje
Wam tylko jedno w głowie :lol:- zmiany w 518i - czekam na propozycje
Z tymi kołami to mu zadusiłeś z 10 KM jak to sie uciagnie :think:- zmiany w 518i - czekam na propozycje
napis z tyłu 540 bedzie odstraszał fiaty 126p i cinquecenta 700 :mrgreen:- Odwrotnie podlaczony akumulator ...
Oby naprawa nie kosztowała cie wiecej niż Twój samochód teraz trzeba sie zastanowić czy nie lepiej bedzie jak wyciagniesz z niego co lepsze a reszte pociąć i na złom. :cool2:- Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
Wtedy tak a teraz uznawany jest za najgorszy silnik w BMW :D- 2.5 24v czy 3.5 ?
A 3.5 ma silnik R4- Dolewnie oleju
Kolega w nowej 5 z przebiegiem 22tys. wlewa 3,6 l na 10 tys. km i jeździ w sewisie powiedzieli mu ze tak ma być- Kiedy u Was zaczyna pracować visco ?
nie patrz na olej bo uszczelka mogła strzelić w miejscu spalnia mieszanki(czy jakoś tak :mrgreen: ) tak było dawno temu w moim przypadku.Jak bedzie temp otoczenia 25 stopni to wtedy wyjdzie szydło z wora powinno wywalic ci wode nawet przy wlaczonym visco :mrgreen:- Kiedy u Was zaczyna pracować visco ?
A jak wyglada temp. na wskaźniku mnie sie wydaje ze to początki padania uszczelki pod głowica- Pakiet M5 zderzaki, tłumik z allegro
made in germany- BMW 718i E32
Nie przesadzaj jakbys ja widział to bys ja łyknał pierwszy.Przeciez silnik masz schowany nikt nie widzi co za demon siedzi w tym potworze auto .Po wyposazeniu mozna sie domyslic ze był to swap z 750 :mrgreen: :mrgreen:- Hałaśliwe zawory
tak mam pasieke i chciałem troche zarobić :D- BMW 718i E32
jeszcze zapomniałem napisać ze fura posiadała jeszcze LPG właściciel twierdził ze spala mu 10 lpg na felgach 18" opony grubo ponad 200 :mrgreen: wciskał ludziom ze były to "specjalne wersje" :mrgreen: .Co to sie na tym swiecie dzieje :D- BMW 718i E32
Witam Mam pytanie widziałem ostatnio na giełdzie BMW E32 1993r piekne auto ful wypas lakier czarny jak nowy :P a pod maska silnki 1.8 m43 czy takie coś wychodziło z fabryki. :?:- Zmieniłem olej mineralny na półsyntetyk
Zgadza sie teraz jest juz po ptokach zalewajac silnik połsyntetykiem skazałes go teraz na pewna śmierć . Witam! Moim zdaniem są to bzdury. Jeżeli komuś silnik stracił kompresję od lepszego oleju, to na tym gorszym oleju stało by się to z dwa razy szybciej. Ja zmieniłem z półsyntetyka(10w40) na syntetyk(0w40) i po 8k nic się złego nie dzieje. A zimny silnik pracuje o wiele ciszej. Pozdro! Tylko ze on ma w silniku kupe gnoju, szlamu,centymetrowego nagaru i cholera wie co jeszcze :worried:- Zmieniłem olej mineralny na półsyntetyk
Zgadza sie teraz jest juz po ptokach zalewajac silnik połsyntetykiem skazałes go teraz na pewna śmierć .- ubezpieczenie, gdzie najlepiej?
:cool2: - zmiany w 518i - czekam na propozycje
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.