Treść opublikowana przez Sołtys
-
Poduszka powietrzna kierownicy bmw f30
Poduszki nie trzeba kodować.
-
F10/F11 LCi zawartośc pakietu sportowego M
:duh: jasne, że lewą
-
BMW f10 brak nawigacji w menu
Z całym szacunkiem, ale chyba nie bardzo masz pojęcie o temacie i szczerze wątpię, żebyś sam ogarnął temat. Jeszcze raz zapytam: robisz to na emulatorze czy kodach FSC? W E-sys'ie trzeba edytować FA, dodać odpowiedni kod wyposażenia, oraz zakodować jednostkę.
-
F10/F11 LCi zawartośc pakietu sportowego M
Podstopnica (podnóżek) pod prawą nogę.
-
BMW f10 brak nawigacji w menu
Niezbędny jest emulator lub zakup FSC, aby dopisać navi do auta. Bez tego nie uruchomisz nawigacji. Do FA trzeba dodać 606 w przy navi business (tak jest zapewne w Twoim przypadku), lub 609 przy navi professional. Jesteś pewny, że kupiłeś odpowiednią jednostkę? Do anteny GPS powinno być gniazdo w kolorze niebieskim. Gniazdo zielone to USB w schowku przed pasażerem.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
l.e.s.t.e.r Bawiłeś się już tym programem? Wcześniej do czynienia miałem z Esysem, który jest znany i sprawdzony. Z tego co widzę, aicoder jest dużo prostszy od esysa, jednak trochę boję się tego chińczyka.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Faktycznie, mój błąd. Zmyliło mnie to pseudotłumaczenie. Melech nie bardzo ogarniam, o co Ci chodzi. Chcesz kupić auto, którego wyposażenie będzie Ci odpowiadać, czy po prostu chwalić długością listy rozkodowanego VIN? Chyba to Ty powinieneś wiedzieć, jakiego wyposażenia oczekujesz.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Przede wszystkim: zdajesz sobie sprawę, że to anglik? Wyposażenie nie jest mega biedne, ale do bogatego sporo brakuje.
-
Dekodowanie czujników RDC
Dobrze
-
F30 zderzak tył - wymienny dyfuzor
Co "nie wszystkie"? Masz chyba wyraźnie napisane.
-
F30 zderzak tył - wymienny dyfuzor
Tylko M-Pakiet.
-
COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW
Masz u siebie androida?
-
KJ MOTORS ŚREM.
Save Car Twoje konto też wiarygodnie to nie wygląda. Rejestracja kilkadziesiąt godzin temu i wszystkie posty broniące jeden warsztat.
-
BMW F30 wymiana ekranu na duży.
W aucie z tego rocznika nie da rady.
-
Wymiana panelu klimatyzacji
Było wiele razy. Poszukaj. Do wymiany m.in. nagrzewnica.
-
BMW E90 325i WBAPK31000A508873 2011r. Inowrocław ogł.olx
Sołtys odpowiedział(a) na Peterr88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA Ty co sądzisz o regulaminie?
-
Road Map Europe West PREMIUM USB 2020-1 1xUSB
Nie.
-
Duży ekran bez navi
Nie, musi być entrynav
-
Chip do f30 320d 184 km
Czyli każdy szanujący się serwis samochodowy musi mieć hamownię? :mrgreen: Komputery, oprogramowanie często za kilkadziesiąt tysięcy złotych można wyrzucić do kosza, bo tylko hamownia prawdę Ci powie? Hahah Zmień serwisy opiniotwórcze.
-
Chip do f30 320d 184 km
Z logów? W jaki sposób cyferki z hamowni, które operator urządzenia może dowolnie modyfikować, wpływają na zmianę mapy silnika? Mówimy tutaj o stage 1. Hamownia jest tu w 100% zbędna.
-
E-sys seria F - pomocy
Możesz wyjaśnić dlaczego piszesz w temacie o E-sys? Co jedno ma wspólnego z drugim?
-
f30 wymiana żarówki
Bez zdejmowania koła też da radę.
-
f30 wymiana żarówki
Żarówki wymienia się przez nadkola. Są tam klapki za którymi jest w miarę wygodny dostęp.
-
Wycieraczki automatyczne, czujnik deszczu - montaż
U mnie świata na auto, gdy zaczyna padać deszcz, wycieraczki włączam na auto. Po kilku ruchach wycieraczek światła same przełączają się z dziennych na mijania. Nie bardzo rozumiem o czym pisze mmw, że nie trzeba wymieniać manetki. U mnie, dopóki nie przysicnę na manetce przycisku i nie zapali się lampka automatyczne wycieraczki nie działają.
-
[f31] Skórzane fotele - indyvidual czy luxury czy inne ?
Są jeszcze pompowane boczki.