Treść opublikowana przez Sołtys
-
Duży ekran bez navi
No i co zyskałeś kupując entrynav? Jakieś nowe funkcje? Nie sądzę. Ori mapy to jakaś kpina. Są nieaktualne w momencie ich publikacji. Nie ma dróg oddanych ponad rok wcześniej. Ja od ponad roku używam androida i uważam to za najlepszą zmianę jakiej dokonałem. Navi zawsze aktualna: Yanosik, google lub offline'owy HERE. O innych możliwościach nie ma co mówić. Wszystko co daje android.
-
F30/F31 Aplikacja Spotify i inne aplikacje
Zmiana ekranu poza możliwością jego podziału, nie daje żadnych dodatkowych funkcji. Zainstaluj Spotify na komórce i przez BT przesyłaj muzykę.
-
F30/F31 Aplikacja Spotify i inne aplikacje
Masz navi business? Zmieniłeś sam ekran, czy również jednostkę?
-
Zmiana jednostki CIC na NBT.
No to spróbuj wygenerować.
-
Zmiana jednostki CIC na NBT.
Esysem normalnie zakodowałem m.in. temperaturę kół i sportowe zegary, więc z bimmercodem również nie powinno być problemu.
-
Zmiana jednostki CIC na NBT.
Tak, tylko musisz mieć VIN dawcy, bo na jego podstawie jest generowany FSC.
-
Zmiana jednostki CIC na NBT.
Ja miałem taki emulator. Działał bez jakichkolwiek problemów z jednostką entrynav, czyli taką, jaką masz. https://pl.aliexpress.com/item/32613024875.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0f8nEVJe
-
Zmiana jednostki CIC na NBT.
Brakuje Ci końcówek Lecąc od lewej: - niebieski - antena GPS - beżowy - Bluetooth - bordowy - wyświetlacz - biały - USB w podłokietniku - zielony - USB w schowku pasażera - niebieski - podłączenie mocowania telefonu - biały - antena radia AM - czarny - antena radia FM Masz tylko zmieniony VIN, nic nie było kodowane? Jak dokładałem navi w F20 (w ogóle nie było) musiałem dorzucić emulator. Skoro u Ciebie navi jest fabrycznie, to nie wiem czy emulator jest potrzebny. Trzeba zgłębić temat w internetach.
-
Wymiana modułu Bluetooth na COMBOX
Bluetooth masz wbudowany w jednostkę. Nie jako osobny moduł. Co niby wg Ciebie na to wskazuje? To jest 2012 rok, więc stara jednostka, na 99% z combox'em.
-
GRZANE FOTELE PRZEDNIE
Rozkoduj VIN. Jeśli w aucie nie było grzania, to mat na 100% nie ma, a panel pewnie zmieniony.
-
Kodowanie składania lusterek i domykania szyb w N26 USA
Masz w ogóle lusterka składane elektrycznie? Domykanie szyb z pilota: FEM_BODY -> 3053 -> KOMFORTSCHLIESSUNG_FB trzeba dać aktiv. Zrobisz to aicoder'em.
-
Duży ekran bez navi
Takie zdjęcia udało mi się wygrzebać (sorki za jakość) Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania są na forum, ale niech stracę :twisted: - android jest większy niż 8.8 - są z czarną obwódką - telefon przez BT mam cały czas połączony z ori HU (wszystkie funkcje działają) - do GPS potrzebna jest dodatkowa antena (u siebie, aby android szybciej łapał sygnał, ori antenę podłączyłem do androida, a tą dodatkową, co była z androidem podłączyłem do ori jednostki) - nie wiem o co chodzi w ostatnim pytaniu
-
Otwieranie / zamykanie szyb z pilota
To właśnie Remote Services daje możliwość włączenia m.in. wentylacji. Ja po wykupieniu tej usługi za 1zł, dostałem możliwość aktualizacji map za free.
-
Otwieranie / zamykanie szyb z pilota
Przeczytałeś mój post?
-
Otwieranie / zamykanie szyb z pilota
Ja tych opcji nie mam, ale po wykupieniu usługi Remote Services mam możliwość zdalnego uruchomienia wentylacji za pomocą aplikacji. Jak widzę, nadal jest promocja i można wypróbować usługę (miesiąc za 1 zł).
-
Road Map Europe West PREMIUM USB 2020-1 1xUSB
Niczego nie usuwasz. Instalujesz nowe mapy i tyle.
-
F31 LCI Składanie lusterek
Masz w ogóle lusterka składane elektrycznie?
-
Wstępna wycena uszkodzeń po kolizji e90.
Czekaj, szklaną kulę zaraz wyciągnę.
-
EntryNavi monitor
Entrynav jak najbardziej umożliwia upgrade ekranu na 8.8 Trzeba tylko jeszcze zmienić te dwie opcje: HU_ENTRYNAV> HMI> DISPLAY_SIZE_RESOLUTION = 8.8_1280x480 HU_ENTRYNAV > EXBOX> DISPLAY_VARIANTE = breites_display
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Bimmercode'm tego nie zrobisz. Potrzebujesz enet i E-sys.
-
Duży ekran bez navi
A, proszę, powiedz mi, czy po zamontowaniu androida, fabryczny DAB jest dalej dostępny? jak z jakością dzwięku? a co najważniejsze, jak wygląda kwestia podłączenia telefonu przez BT, czy dalej łączysz się z autem, czy z nową jednostką androida? Nie mam DAB. Muzyki słucham z ori HU. Telefon również połączony z ori jednostką.
-
Duży ekran bez navi
- Duży ekran bez navi
Zastanów się nad androidem. Mam i polecam.- Duży ekran bez navi
No to albo zakładasz ori 8.8 lub tak ja ja, androida 10.25- Duży ekran bez navi
Nie sądzę by to było konieczne, przeciez te androidowe, także są dziesięcio calowe i nie trzeba nic ciąć. Tylko te już są wyprofilowane pod deskę. Przy ekranie z X5, trzeba ciąć Kolega ma małą navi, więc stawiam na Route. - Duży ekran bez navi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.