Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. Sołtys odpowiedział(a) na bbrys temat w F10, F11
    Skoro wszystko wiesz po co pytasz? Tak, łopatki działają zero-jedynkowo na pdst. impulsu, ale jakbyś nie wiedział, impuls może być większy lub mniejszy. Ale po co ja się tu produkuję.
  2. Sołtys odpowiedział(a) na bbrys temat w F10, F11
    Będzie problem z łopatkami ze względu na impedancję.
  3. Dokładałeś również multifunkcję?
  4. CAPSLOCK Ci się zaciął.
  5. Te z drugiej aukcji też do przedlifta. w poliftach nie było xenonu.
  6. Masz w ogóle zasilanie w tym modemie? USB od androida nie służy do ładowania/zasilania innych urządzeń.
  7. Po zamknięciu natychmiast się nie wygasi.
  8. Musisz dokupić przyciski do nowej kierownicy. Nie przełożysz ze starej, gdyż nie będą pasować kształtem.
  9. l.e.s.t.e.r popraw swój podpis :duh:
  10. Oparcie tylnej kanapy jest inne.
  11. Źle rozumiesz. W F-serii program esys i kabel enet.
  12. U mnie również nie ma tego. Miałem styczność z wieloma F31, czasami z mega wyposażeniem i w żadnej nie było tej opcji.
  13. Ja dwóch autach, antenę GPS zamontowałem w osłonie lusterka środkowego. Z sygnałem GPS żadnych problemów.
  14. lasica0013, potrafisz czytać ze zrozumieniem?
  15. Sołtys odpowiedział(a) na stinger123d temat w F20, F21
    Przykra sprawa, ale za to teraz będziesz śmigał fajną bestią :norty:
  16. Wymienia się sam ekran. W ekranie z androidem jest już wszystko wbudowane. Dzięki temu masz pełnowartościowy tablet. Jednocześnie zachowujesz pełną funkcjonalność oryginalnego systemu. Jest już trochę o tym na forum. Ja mam taki sprzęt w F31 i jestem zadowolony.
  17. Jak dla mnie zderzak to śmietnik. Jest zgnieciony na dużej powierzchni i nie będzie już trzymał sztywności, a co się z tym wiąże, lakier po jakimś czasie na pewno popęka.
  18. Jak zwykle ekspert od wszystkiego musiał podważyć czyjąś opinię, bo jego musi być na wierzchu. :mad2: :mad2: Odniosłem się do posta mnocom, który pokazał krople, będące są efektem procesu detailngowego, zakończonego położeniem wosku. Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to wiedziałbyś o co chodzi. Napiszę, więc to dla Ciebie wielkimi literami: TAKI SAM EFEKT KROPELKOWANIA JEST NA DWUMIESIĘCZNYM BSD, BEZ ŻADNEGO PRZYGOTOWANIA LAKIERU. Zajmuję się tym zawodowo i przerobiłem już dziesiątki produktów na setkach aut, więc proszę Cię "nie ucz ojca dzieci robić".
  19. Same krople o niczym nie świadczą. Taki sam efekt będzie na dwumiesięcznym Sonax'ie BSD, bez jakiegokolwiek przygotowywania lakieru.
  20. Sołtys odpowiedział(a) na kry2503 temat w F30, F31, F34, F80
    Po co zdejmować osłonę do sprawdzenia oleju bagnetem?
  21. Od czego zależy to nie wiem. Aby to sprawdzić, trzeba zdemontować poduszkę w kierownicy i zobaczyć czy jeden z pinów ma kabel, czy też jest pusty.
  22. Niekoniecznie. Czasami trzeba przeciągnąć jeden kabelek od kierownicy do FEM (tak też było w moim przypadku).

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.