Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. z X5 podchodzi 10.25 Tylko trzeba dodać, że konieczne jest cięcie deski lub obudowy ekranu.
  2. 9296939 10.25" - to jest ekran z F15/6 i nie pasuje do F30 (ori max to 8.8). Najważniejsze pytanie: co chcesz osiągnąć? Wymieniając sam ekran, poza możliwością podziału, żadnych funkcji nie zyskasz. Zmieniając ekran na większy, do jego prawidłowego działania, kodowanie jest niezbędne. Domyślam się, że masz jednostkę enrtynav (mapy Route), więc nie sądzę, aby działał tu ori touchscreen.
  3. Nie. Albo jedno albo drugie.
  4. Radio na 100% dostaje prąd od razu po otwarciu auta.
  5. Przy jednostce entrynav w m.in. F20, F30 bez problemu można zmienić sam ekran (poza możliwością podziału ekranu, oczywiście żadnych funkcji się nie zyska). W F10 tak się nie da?
  6. https://bmwfault.codes/
  7. Ja sprawdzałem wszystkie po kolei. Musiałem w sumie zmienić ok. 20-tu, zarówno tych domyślnych jak i nie.
  8. Po zapięciu pasów i zostawieniu drzwi otwartych skrzynia nie przełączy się samoczynnie na P? Nie.
  9. Akcja #zostanwgarazu, więc postanowiłem pobawić się Bimmercode. Potwierdzam, poniższe kodowanie działa.
  10. Wystarczy zapiąć pas i można jechać.
  11. Montaż jest bardzo prosty. W comfortmedia za zestaw z kamerą i montażem trzeba zapłacić chyba ok. 4k PLN. Za to samo bezpośrednio z Ali 1,5k. Jak dla mnie różnica w cenie jest ogromna i warta ryzyka. Gdybym miał wydać 4k, to na pewno bym się na to nie zdecydował. Mnie cała impreza, łącznie z kamerą wyniosła ok.1,1k (kupiłem używaną jednostkę w PL). Pod względem możliwości ori system BMW nie ma startu.
  12. Sprawa nie jest zero jedynkowa. Zależy z którego roku auto i co chcesz osiągnąć. Wymieniając sam ekran (możliwe tylko w jednostkach NBT, bodajże od 03/2014) żadnych nowych funkcji, poza możliwością podziału ekranu nie zyskasz. Sprawa bardzo prosta. Kilka śrubek i przekodowanie darmowym programem. Chcąc zyskać nowe funkcje, trzeba wymienić ekran, jednostkę centralną oraz iDrive'a. Tu trzeba się liczyć z kosztami ok. 4k PLN. Inną opcją jest montaż androida, cenowo ok. 1,5k PLN przy samodzielnym zamówieniu z aliexpress.
  13. Dlaczego nie android, bo chyba się nad nim zastanawiałeś?
  14. Te felgi wychodziły tylko jako 18-tki. Jakoś mega dziwna koza.
  15. Sołtys odpowiedział(a) na Marcinn1992 temat w F30, F31, F34, F80
    Na pewno masz RDC?
  16. zbyszekk, u mnie tak samo.
  17. Nic w tym przypadku nie trzeba płacić. Usługa jest aktywna. Trzeba po prostu poprawnie skonfigurować aplikację w telefonie.
  18. Odpowiedni wątek jest trzy linie wyżej. Nie ma potrzeby zakładać kolejnego.
  19. U mnie Remote Services jest ważne przez rok od daty kupienia usługi.
  20. Aplikacją tego nie zrobisz. Trzeba do FA auta dopisać kod wyposażenia i zakodować odpowiednie moduły. Potrzebujesz np. programu E-sys i kabla enet.
  21. Na sam początek, należy to porządnie wyczyścić. Dopiero wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć.
  22. Tak, aby korzystać z aplikacji na telefonie, konieczne jest wykupienie usługi Remote Services. Opcja 06AP, nie jest wymagana.
  23. Pytam czy podłączałeś auto pod kompa. Są jakieś błędy?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.