Treść opublikowana przez Sołtys
-
Duży ekran bez navi
z X5 podchodzi 10.25 Tylko trzeba dodać, że konieczne jest cięcie deski lub obudowy ekranu.
-
Duży ekran bez navi
9296939 10.25" - to jest ekran z F15/6 i nie pasuje do F30 (ori max to 8.8). Najważniejsze pytanie: co chcesz osiągnąć? Wymieniając sam ekran, poza możliwością podziału, żadnych funkcji nie zyskasz. Zmieniając ekran na większy, do jego prawidłowego działania, kodowanie jest niezbędne. Domyślam się, że masz jednostkę enrtynav (mapy Route), więc nie sądzę, aby działał tu ori touchscreen.
-
VIN WBABL31020JP51642 - ktoś coś podpowie o coupe?
Sołtys odpowiedział(a) na mareknowak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDostosuj wątek do regulaminu, bo zaraz poleci do kosza.
-
Road Map Europe West PREMIUM USB 2020-1 1xUSB
Nie. Albo jedno albo drugie.
-
Zasilanie 12V po otwarciu samochodu pilotem, gdzie?
Radio na 100% dostaje prąd od razu po otwarciu auta.
-
EntryNavi monitor
Przy jednostce entrynav w m.in. F20, F30 bez problemu można zmienić sam ekran (poza możliwością podziału ekranu, oczywiście żadnych funkcji się nie zyska). W F10 tak się nie da?
-
Ikonki trakcja ręczny, błędy
https://bmwfault.codes/
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Ja sprawdzałem wszystkie po kolei. Musiałem w sumie zmienić ok. 20-tu, zarówno tych domyślnych jak i nie.
-
Automatyczne wrzucenie P przy niedomkniętych drzwiach
Po zapięciu pasów i zostawieniu drzwi otwartych skrzynia nie przełączy się samoczynnie na P? Nie.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Akcja #zostanwgarazu, więc postanowiłem pobawić się Bimmercode. Potwierdzam, poniższe kodowanie działa.
-
Automatyczne wrzucenie P przy niedomkniętych drzwiach
Wystarczy zapiąć pas i można jechać.
-
F30 318d M-pakiet Estoril blue
Montaż jest bardzo prosty. W comfortmedia za zestaw z kamerą i montażem trzeba zapłacić chyba ok. 4k PLN. Za to samo bezpośrednio z Ali 1,5k. Jak dla mnie różnica w cenie jest ogromna i warta ryzyka. Gdybym miał wydać 4k, to na pewno bym się na to nie zdecydował. Mnie cała impreza, łącznie z kamerą wyniosła ok.1,1k (kupiłem używaną jednostkę w PL). Pod względem możliwości ori system BMW nie ma startu.
-
F30 318d M-pakiet Estoril blue
Sprawa nie jest zero jedynkowa. Zależy z którego roku auto i co chcesz osiągnąć. Wymieniając sam ekran (możliwe tylko w jednostkach NBT, bodajże od 03/2014) żadnych nowych funkcji, poza możliwością podziału ekranu nie zyskasz. Sprawa bardzo prosta. Kilka śrubek i przekodowanie darmowym programem. Chcąc zyskać nowe funkcje, trzeba wymienić ekran, jednostkę centralną oraz iDrive'a. Tu trzeba się liczyć z kosztami ok. 4k PLN. Inną opcją jest montaż androida, cenowo ok. 1,5k PLN przy samodzielnym zamówieniu z aliexpress.
-
F30 318d M-pakiet Estoril blue
Dlaczego nie android, bo chyba się nad nim zastanawiałeś?
-
F30 318d M-pakiet Estoril blue
Te felgi wychodziły tylko jako 18-tki. Jakoś mega dziwna koza.
-
Czy ktoś zna to cacko Bmw e36 328i WBABK71010ER59451
Sołtys odpowiedział(a) na Ketjow..83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jakiś link?
-
Problem rdc
Na pewno masz RDC?
-
Connected drive- aplikacja
zbyszekk, u mnie tak samo.
-
Connected drive- aplikacja
Nic w tym przypadku nie trzeba płacić. Usługa jest aktywna. Trzeba po prostu poprawnie skonfigurować aplikację w telefonie.
-
Diagnostyka komputerowa
Odpowiedni wątek jest trzy linie wyżej. Nie ma potrzeby zakładać kolejnego.
-
Connected drive- aplikacja
U mnie Remote Services jest ważne przez rok od daty kupienia usługi.
-
Wymiana radia na navi a kodowanie
Aplikacją tego nie zrobisz. Trzeba do FA auta dopisać kod wyposażenia i zakodować odpowiednie moduły. Potrzebujesz np. programu E-sys i kabla enet.
-
Skora kanapa Jak to naprawic?!
Na sam początek, należy to porządnie wyczyścić. Dopiero wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć.
-
Connected drive- aplikacja
Tak, aby korzystać z aplikacji na telefonie, konieczne jest wykupienie usługi Remote Services. Opcja 06AP, nie jest wymagana.
-
Awaria regulacji zasięgu świateł oraz nie gasnący ring
Pytam czy podłączałeś auto pod kompa. Są jakieś błędy?