Treść opublikowana przez Słowik
-
luz na dyferencjale
Witam! ja mialem taki sam problem. okazalo sie ze mam popuszczony dyfer na srubach. po dokreceniu nic nie puka i nie czuc zadnego luzu puszczajac gwaltownie sprzeglo.
-
330d Vmax 237kmh cos sie zepsuło?
ja moja 184 ps wykrecilem maks 230 km/h ale to juz bujałem dosc dlugo zeby taki wynik zobaczyc.
-
Stuk w tylnej częsci auta przy gwałtownym wysprzęgleniu 1i2
ja tez to mialem! wymienilem tuleje laczniki elastyczne i lipa! okazalo sie ze mialem popuszczony dyfer na srubach! po dokreceniu spokój. Zebym to wiedzial przed wymiana wszystkich lacznikow i tulei :duh:
-
Wymiana wiatraka klimatyzacji. Jak?
dzieki sliczne za podpowiedz. A mniej wiecej zeby zdjac zderzak musze co wymontowac? reflektory? nadkola? oslone pod silnikiem?
-
Olej silnikowy 5W30 a 0W40 - czy jest jakaś różnica ?
a ja mam takie pytanie. mam zalany olej castrol edge 5w/30 ale olej ten jest bardzo drogi a wchodzi mi prawie 7 litrów. Znalazłem taki olej w b.dobrej cenie ale nie jest to edge i drugi współczynnik jest 40 - 5w/40 co to oznacza ze nie jest to edge i ze jest przez 40 a nie 30? dzieki i pozdrawiam! http://allegro.pl/item342131233_olej_castrol_magnatec_diesel_5w_40_5l_.html
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Tak ale nie kazdy to rozumie i pisza do mnie ze jestem oszust bo zarabiam niwiadomo ile na takich zestawach. Dlatego zwijam interes.
-
Wymiana wiatraka klimatyzacji. Jak?
Witam! Orientuje sie ktos jak wymienic wiatrak (samo kolo) klimy , ktory znajduje sie tuz za zderzakiem. Czy trzeba zdejmowac caly zderzak czy jest jakis inny sposób aby ten wiatrak wymienic. dziekuje za podpowiedzi i pozdrawiam!
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Zeby to wiedzialo te 30 osob ktore kupilo te ringi.... :duh:
-
Montaż Bi-ksenon do przedliftowej,jak z przesłonką?
Mysle ze jakby cos sie miało spalic to najpierw przepaliłby sie jakis bezpiecznik. mam racje?
-
uchwyt na napoje
wlasnie jest jakies inne miejsce na kubek jesli nie chce sie rezygnowac z telefonu zamontowanego w tym miejscu?
-
Montaż Bi-ksenon do przedliftowej,jak z przesłonką?
A moze wiecie jak to podpiac w compakcie? Bo kolega twierdzi ze jak sie podepnie w ten sposób co mówicie i zbyt długo pojedzie na swiatlach drogowych to cos tam sie moze spalić czy to prawda??
-
luz mi idzie czasami w strone 5
HART tutaj jest link i tam jest wszystko opisane: http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=62129&highlight=lu%BCny+lewarek&sid=ade9a423a207ebb41d2d67d28e7f4ad2
-
luz mi idzie czasami w strone 5
Witam! było juz na ten temat duzo pisane na forum. ja mam ten sam problem. Z tego co wyczytałem w innym temacie jakis czas temu chodzi o jakas sprezyne która mozna wymienic , tylko tutaj jest problem!!! Trzeba wyjać skrzynie a to wiaze sie z kosztami i nikt tego nie robi bo woli sie 'szarpac' z lewarkiem...
-
Gdzie dostane takie felgi?
Witam! Moze ktos orientuje sie gdzie dostane takie felgi w rozmiarze 17'' ? Bardzo Podoba mi sie ten wzór. Wiem ze felga nie jest super jakosci , ale sam obecnie nie mam felg firmowych a ten wzór bardzo przypadł mi do gustu. Sprzedajacy nie ma niestety takiego zestawu w rozmiarze 17''. http://www.allegro.pl/item334716787_nowe_felgi_16_5x120_bmw_1_3_5_7_x3_polerowane_.html
- PDC
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
bildex masz kogos kto wysle Ci to z usa? W pierwszym przypadku nie ma wysyłki do polski w drugim wysyłka kosztuje 60$ tyle co ringi. jak masz kogos kto Ci to wysle to ja bym Ci proponował ten 2 zestaw.
-
PDC
Witam! W bagazniku posiadam moduł pdc zas nie posiadam listwy z czujnikami w zderzaku (pewnie cos bylo kombinowane) do modulu wpieta jest jedna wtyczka zas drugie gniazdo jest puste. Gdy wsadzam wsteczny odrazu slychac gong. Moje pytanie brzmi czy dokladal ktos do swojej bmki pdc i jakie sa koszta listwy do zderzaka po lifci sedan + czujniki + wiazka kabli?? i czy mozna zamiast wiazki podlaczycz to w domowy sposob poprostu piny od czujnika do pinow od modułu? Moze ma ktos na zbyciu taka listwe do zderzaka i czujniki? pozdrawiam!
-
parktronik odrazu piszczy
Przepraszam ze odbiegne od tematu. W bagazniku posiadam moduł pdc zas nie posiadam listwy z czujnikami w zderzaku (pewnie cos bylo kombinowane) do modulu wpieta jest jedna wtyczka zas drugie gniazdo jest puste. Gdy wsadzam wsteczny odrazu slychac gong. Moje pytanie brzmi czy dokladal ktos do swojej bmki pdc i jakie sa koszta listwy do zderzaka po lifci sedan + czujniki + wiazka kabli?? i czy mozna zamiast wiazki podlaczycz to w domowy sposob poprostu piny od czujnika do pinow od modułu? dziekuje przepraszam i pozdrawiam!
-
elektryczne otwieranie bagaznika dodatkowy przycisk
to by bylo dopiero cos! Jezioro dzisiaj poszly :D
-
elektryczne otwieranie bagaznika dodatkowy przycisk
Chciałbym miec taki patent w swojej e46...
-
Witam wszystkich !!! E46 320d
mazur moze badz troszeczke bardziej zyczliwy dla naszego nowego kolegi , który ma na koncie dopiero 4 posty. BMKA bardzo ładna! jesli zas chodzi o problem z multifunkcja i tempomatem to uzyj opcji search bo bylo na ten temat juz bardzo duzo. Pozdrawiam!
-
Ma ktoś taki emblemat?
jak tam spotkal sie ktos z takim emblematem??
-
Przyciemnienie szyb.
Moj znajomy ma w pasacie kombi przyciemnione piecowo fabrycznie szybki i jestem pewien ze przekraczaja one dozwolona norme (nic do srodka nie widac) ale nikt ani na przegladzie ani drogowka sie do tego nie przyczepia. juz nie wiem jak to mam rozumowac. Pozatym czy wszystkie szyby ktore fabrycznie montowane sa w samochodach sa przyciemnione do około 70 %? Moze nie wszystkie modele tak maja i wtedy jest mozliwosc przyciemnienia takich szyb tak aby nie przekroczyly tych 70%. Np maja fabrycznie 50% i jakas folia jesli taka wystepuje mozna je zciemnic do 70 %?
-
Nie dziala regulacja elektryczna lampy.
A moze tam jest jakis zaczep? Moze cos sie odkreciło?
-
Przyciemnienie szyb.
Ok. czyli trzeba liczyc jakies 500 zł zeby jakos to wygladalo. Jesli chodzi o tematyke prawna to juz chyba wiem wszystko-tzn wszystko tu zostalo powiedziane.