Skocz do zawartości

Słowik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Słowik

  1. Słowik odpowiedział(a) na KoKoS temat w E90, E91, E92, E93
    nie zdziwi mnie to jak zaraz zamkna i ten temat...
  2. Słowik odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Zapraszamy , Kobiet jest duzo , a Kobiety wlascicieli sa bardziej w temacie smigielka niz nie jeden przyjezdzajacy facet :wink:
  3. mam caly zestaw ori foli ochronnych na przod. Moge sprzedac w dobrej cenie. jak cos to PW. http://allegro.pl/bmw-e90-e91-folia-ochronna-na-zderzak-maska-3m-i1415193689.html
  4. Słowik odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    i co koledzy? niespodziewaliscie sie pewnie takiej ilosci aut? :) Miło ze wpadliscie!
  5. ja odniedawna poruszam sie e90 330xi i w zimie jezdzi sie rewelacyjnie , wczesniej jezdzilem e46 330d i mialem sporo problemow na moim terenie , dobre zimowki i obciazenie w bagazniku czasem nie wystarczalo :( Jesli chodzi o obnizenie to mój X jest obnizony sprezynami Eibach przeznaczonymi do X , jezdzi sie naprawde bardzo wygodnie a o wiele blizej asfaltu :)
  6. podepne sie pod temat. U mnie po podlaczeniu do kompa okazalo sie ze mam uszkodzona mate pasarzera. Zakupilem nowa mate za 360zł , wymiana zajał sie znajomy ktory wiele lat pracował w aso bmw a teraz na wlasna reke , do rzeczy okazalo sie ze mata nie pasuje gdyz mam autko zza oceanu , jednak wyprodukowane bylo w niemczech... , mata wersja USA koszt 850zł , dla mnie troszke duzo... zamowilem na allegro emulator maty wersja USA i po podłaczeniu wszystko dziala jak nalezy z tym ze zastanawiam sie czy poduszka wystrzeli jesi pasy nie beda zapiete? Chodzi mi o to ze jak nikogo nie ma na siedzeniu pasazera pas nie piszczy , tylko strona kierowcy , a gdy ktos tam siedzi pas piszczy.
  7. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Koledzy dziekuje wam za wyczerpujace odpowiedzi. Jeszcze zapomnielem dodac ze mam naped na 4 koła xi , dystans zastosuje napewno bo chce aby kola były rowno z błotnikami. Odnosci xi mam takie pytanko czy felgi musza byc tej samej szerokosci czy tylko wysokosc kola z opona ma byc taka sama przod jak i tył?
  8. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    a powiedz mi jak zastosuje na przodzie dystans to bedzie ok? Wiesz moze jakie maja et fabryczne felgi to bym sobie przeliczyl jak mi to wyjdzie... Mowisz ze tył wejdzie? nie bedzie wystawał?
  9. Słowik opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam! czy felgi w tych rozmiarach wejda do e90? czy tył nie bedzie wystawał ? czy przod nie siadzie na lagach amorow? 8.5x19" 5x120 ET40 - przód 9.5x19 5x120 ET27 - tył
  10. Ja rowniez serdecznie zapraszam na spoty organizowane przez Adama w krk , jestem prawie na kazdym i zawsze jest dobra frekfencja i duzo sympatycznych ludzi. Informacje o roznych spotach w krk mozna tez znalesc na forum www.bmwteamkrakow.pl - nie jest to jakies extra forum ale zrzesza ludzi z krk i okolic przez co np latwo sie skrzyknac w 1 dzien i zrobic mini spota :)
  11. ja mam auto z 06 roku bez idriva i w ustawieniach z manetki mam opcje ile sekund maja sie swiecic follow me home , mam tez ikonke wygladajaca jak slonce , myslalem ze to wlasnie to od ringow ale jak to aktywuje to i tak nie dziala , probowalem tez na przekreconym pokretle na auto...
  12. follow me home , o tym wiem , bo juz w e46 byla ta opcja , mi chodzi o to zeby po nacisnieciu pilota otwieraly sie drzwi i zapalaly ringi... mam wersje przed liftem , wiem ze po lifcie wystarczy zostawic przelacznik swiatel w trybie auto... ale przed liftem to nie dziala...
  13. Witam! moze ktos odswiezyc temat jesli udało mu sie ustawic ta funkcje w przed lifcie?
  14. Słowik odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Ja po wymianie 2 wtryskow wyleczylem sie z tych paliwek typu v power ultimate czy verwa. Moj mechanik ktory na tym sie zna bo robi bmki ktorych nie potrafia ogarnac w ASO polecil mi tankowac zwykla ON a nawet od czasu do czasu dolac do baku troszke mixolu. Paliwo typu verwa itp sa zbyt suche, wyplukuja wszelkie osady co jest bardzo niekorzystne dla wtryskow....
  15. najpierw sprawdz mocowanie dyfra bo moze byc popuszczone a puzniej wymieniaj gumy.
  16. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    a jaki moze byc koszt tego programowania?
  17. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    a jaki jest koszt przeprogramowania? Mozesz mi cos wiecej napisac o tych oszukiwaczach jak to ma dzialac?
  18. jedna tuleja (lacznik elastyczny) jest zaraz za skrzynia i laczy ja z walem a druga tuleja (lacznik elastyczny) jest na koncy walu i laczy go z mostem. Poprostu sa dwa laczniki jeden na poczatku i jeden na koncu walu. mialem podobny przypadek ale u mnie był popuszczony dyfer na srubach jak dokrecilem to przestalo stukac a stukalo mi nawet na 3 biegu a najbardziej odczuwalne to bylo na wstecznym. pozdrawiam!
  19. Słowik opublikował(a) temat w E46
    Witam! mam problem. zmienilem lampy ze zwyklych na bixenonowe w bmw e46 z 2002 roku i dzieje sie cos takiego ze jak najpierw wlanczam swiatla a nastepnie zapalam auto to wszystko swieci poprawnie zas jak najpierw zapale samochod a puzniej wlanczam swiatla to robi sie dyskoteka - xenony migaja tak jakby nie mogly wystartowac - jakby mialy zbyt niski poziom produ... Mial ktos moze taki problem? Jak go rozmwiazac? Dziekuje za Pomoc i Pozdrawiam!
  20. Słowik odpowiedział(a) na smolenr temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Podepne sie do temtu. jak wymienic najprosciej wiatrak od klimy w 330d? zdejmowac zderzak czy odkrecac pas przedni?
  21. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    Sam mam i jestem zadowolony. Wyglada jak oryginal a 10 razy taniej.
  22. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    udało sie. http://www.allegro.pl/item384899826_emblemat_bmw_e46_e36_e39_logo_czarne_black_tuning_.html
  23. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    a jaki koszt takich wtrysków? i czy cos sie moze stac jesli bede tak nadal jezdzil?
  24. Słowik opublikował(a) temat w E46
    Witam! Mam problem odkad zaczeły sie cieplejsze dni moja 330D ciezej odpala. W zimie przy -20 stopniach zapalała "od kopa" a teraz gdy zrobilo sie cieplo kreci troche dluzej... jaka moze byc przyczyna? Aku nowy.
  25. Słowik opublikował(a) temat w E46
    Witam! czy orientuje sie ktos jakie sa objawy zuzytych koncówek drazka kierowniczego? Od pewnego czasu przy skrecaniu (przy malej predkosci , nawracaniu) słysze z lewej strony "puk" (tylko na skerconych kolach). Nie jest to napewno tuleja ani lacznik stabilizatora. Luzów zadnych rowniez nie wyczuwam ale to "puk" jest bardzo drazniace. Dziekuje za wszystkie podpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.