Treść opublikowana przez Słowik
-
E46 Problem z drzwiami....
Co to jest? nie mam opcji ze drzwi sie same domykaja...
- E46 Problem z drzwiami....
-
E46 Problem z drzwiami....
a moze te drzwi juz z czasem troche poopadały ( jakby nie było są dośc masywne i cieżkie) moze da sie je jakos wyregulowac??
-
E46 Problem z drzwiami....
jakby było po dzwonie to bym wiedział co jest grane :duh:
-
E46 Problem z drzwiami....
Witam! mam taki problem ze w mojej e46 sedan nie domykaja sie dzrzwi. Trzeba poprostu nimi trzasnać! Np w audi wystarczy lekko popchnąć drzwi a one same sie zamkna. U mnie jest udreka, moze jest to spowodowane tym ze w kazdych dzwiach zastosowano po dwie uszczelki i to powietrze nie ma którędy uciec....?? Moze wie ktoś jak wyregulować te drzwi? Prosze o pomoc. pozdrawiam!
-
telefon w e46 !!!!?????
Witaj! U mnie jak kupiłem autko to w panelu srodkowym (pod podłokietnikiem) było juz miejsce na telefon tzn motorole. Pytałem kilku magików czy moge tam podłaczyć np nokie to powiedzieli mi ze nie ma szans. Telefon idealnie pasuje w to miejsce podłaczony jest kablem a obsługujesz go z kierownicy. Wyglada to tak jak tutaj tylko ze ja nie mam oryginalnego fonu bmw tylko motorole: http://www.allegro.pl/item299550151_podlokietnik_telefon_bmw_e46_kompletny_unikat_.html
-
Mały problem czy ktos wie co to moze być?
U mnie jest to samo. strasznie mnie to denerwuje! Mój mechanik mówi ze tak ma być , ze to zjawisko tłumienia które ma miejsce na łaczniku wału. Nie wystepuje to ponoć w m3 bo podobno tam łacznik wału jest zrobiony z metalu (caly).
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
http://www.insideperformance.de/images/produkte/angeleyes/einbauanleitung-insideperformance_e46_standlichtringe_angeleyes.pd Działaj według powyzszej instrkcji tylko nie wyciagaj całej lampy.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
kabelki od ringów puszczasz nad odblaśnikiem górą aby nie było ich widać nastepnie przeciagasz przez dziurke od zarówki postojowej. Pamietaj nie podłanczaj przetwornicy do pradu jak nie masz podłaczonego do niej ringu! Z ringami obchodz sie ostroznie zeby go nie upuscic. Klej je na tym kleju z pistoletu. Zamontuj na dwoch klipsach. Nie pomyl + z - . jak cos to pisz lub dzwon to cos podpowiem.
-
czy wszystkie e46 maja podgrzewane lusterka
ja wymieniłem wkłady....bo miałem kabelki ale nie miałem do czego ich wpiać :(
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Ringi w kolorze xenon dostepne. Jeśli jest ktoś chetny prosze pisać.
-
Przednie zawieszenie...
Moim zdaniem to bedzie tuleja wachacza. moze to byc najbardziej odczuwalne na kostce granitowej, progach zwalniajacych. Przeważnie pierwsza wybija sie z lewej strony. Mozesz to sprawdzić np w taki sposób ze na prostej drodze bez dziur i jakichs łat rozpedzajac sie załozmy do 50 naciśnij hamulec gwałtownie i tak samo szybko go puść i wtedy powinno puknać. Albo też skrec maksymalnie koła na postoju i spróbuj popchnać noga koło w kierunku drzwi, czy nie ucieka ono do tylu (nie powinno mieć luzu).
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
mnie sie nie udało... musze jakiś lepszy aparat zdobyć....
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
tzn oryginalne ringi w 5 sa na światłowodach z tego co kojarze a przełożenie ich...może byc problem... troche rzeżba...
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
to ja też ide zrobić jakieś foto........
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
jeszce taka mała sprawa nie w temcie jestem i nie wiem jak wstawić taka miniaturke do profilu?? Pomożecie?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Dokładnie ciężko jest w nocy zrobić zdjecie tych ringów bo wychodzi biała plama. poprostu bardzo mocne światło daja. jeden z moich klientów mówi ze mozna na nich samych jeżdzić :D
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
zakładajac cos takiego (ledy) to nawet sie lampy otwierac nie opłca :duh:
-
nie dziala licznik
moze to być czujnik abs
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Chyba po lifcie mijania wieksze a drogowe mniejsze. przynajmniej u mnie tak jest...
-
Jedzie Bez dodawania gazu
To rzecz normalna w silnikach disla. Po prostym mozesz w ten sposób rozpedzić auto pokolei wsadzajac biegi az do 5. poprostu silnik disla jest duzo trudniej "udławić" niz silnik benzynowy.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
dokładnie przed liftem sa takie same zaś po lifcie różne zaś po lifcie na xenonie znów takie same.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
wiec masz dwa różne ringi tak?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
f33m mam pytanie jakie masz srednice oczek w swoim e46 sa takie same czy oczko od światel mijania jest wieksze?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Wygladaja rewelacyjnie! A co powiecie o ringach na czarnym e46 powyżej??