Skocz do zawartości

Słowik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Słowik

  1. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    Co to jest? nie mam opcji ze drzwi sie same domykaja...
  2. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    Coś ktoś??
  3. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    a moze te drzwi juz z czasem troche poopadały ( jakby nie było są dośc masywne i cieżkie) moze da sie je jakos wyregulowac??
  4. Słowik odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    jakby było po dzwonie to bym wiedział co jest grane :duh:
  5. Słowik opublikował(a) temat w E46
    Witam! mam taki problem ze w mojej e46 sedan nie domykaja sie dzrzwi. Trzeba poprostu nimi trzasnać! Np w audi wystarczy lekko popchnąć drzwi a one same sie zamkna. U mnie jest udreka, moze jest to spowodowane tym ze w kazdych dzwiach zastosowano po dwie uszczelki i to powietrze nie ma którędy uciec....?? Moze wie ktoś jak wyregulować te drzwi? Prosze o pomoc. pozdrawiam!
  6. Słowik odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    Witaj! U mnie jak kupiłem autko to w panelu srodkowym (pod podłokietnikiem) było juz miejsce na telefon tzn motorole. Pytałem kilku magików czy moge tam podłaczyć np nokie to powiedzieli mi ze nie ma szans. Telefon idealnie pasuje w to miejsce podłaczony jest kablem a obsługujesz go z kierownicy. Wyglada to tak jak tutaj tylko ze ja nie mam oryginalnego fonu bmw tylko motorole: http://www.allegro.pl/item299550151_podlokietnik_telefon_bmw_e46_kompletny_unikat_.html
  7. U mnie jest to samo. strasznie mnie to denerwuje! Mój mechanik mówi ze tak ma być , ze to zjawisko tłumienia które ma miejsce na łaczniku wału. Nie wystepuje to ponoć w m3 bo podobno tam łacznik wału jest zrobiony z metalu (caly).
  8. http://www.insideperformance.de/images/produkte/angeleyes/einbauanleitung-insideperformance_e46_standlichtringe_angeleyes.pd Działaj według powyzszej instrkcji tylko nie wyciagaj całej lampy.
  9. kabelki od ringów puszczasz nad odblaśnikiem górą aby nie było ich widać nastepnie przeciagasz przez dziurke od zarówki postojowej. Pamietaj nie podłanczaj przetwornicy do pradu jak nie masz podłaczonego do niej ringu! Z ringami obchodz sie ostroznie zeby go nie upuscic. Klej je na tym kleju z pistoletu. Zamontuj na dwoch klipsach. Nie pomyl + z - . jak cos to pisz lub dzwon to cos podpowiem.
  10. ja wymieniłem wkłady....bo miałem kabelki ale nie miałem do czego ich wpiać :(
  11. Ringi w kolorze xenon dostepne. Jeśli jest ktoś chetny prosze pisać.
  12. Słowik odpowiedział(a) na el czupakabra temat w E46
    Moim zdaniem to bedzie tuleja wachacza. moze to byc najbardziej odczuwalne na kostce granitowej, progach zwalniajacych. Przeważnie pierwsza wybija sie z lewej strony. Mozesz to sprawdzić np w taki sposób ze na prostej drodze bez dziur i jakichs łat rozpedzajac sie załozmy do 50 naciśnij hamulec gwałtownie i tak samo szybko go puść i wtedy powinno puknać. Albo też skrec maksymalnie koła na postoju i spróbuj popchnać noga koło w kierunku drzwi, czy nie ucieka ono do tylu (nie powinno mieć luzu).
  13. mnie sie nie udało... musze jakiś lepszy aparat zdobyć....
  14. tzn oryginalne ringi w 5 sa na światłowodach z tego co kojarze a przełożenie ich...może byc problem... troche rzeżba...
  15. to ja też ide zrobić jakieś foto........
  16. jeszce taka mała sprawa nie w temcie jestem i nie wiem jak wstawić taka miniaturke do profilu?? Pomożecie?
  17. Dokładnie ciężko jest w nocy zrobić zdjecie tych ringów bo wychodzi biała plama. poprostu bardzo mocne światło daja. jeden z moich klientów mówi ze mozna na nich samych jeżdzić :D
  18. zakładajac cos takiego (ledy) to nawet sie lampy otwierac nie opłca :duh:
  19. Słowik odpowiedział(a) na bogdan Debica temat w E36
    moze to być czujnik abs
  20. Chyba po lifcie mijania wieksze a drogowe mniejsze. przynajmniej u mnie tak jest...
  21. Słowik odpowiedział(a) na e36fan temat w E36
    To rzecz normalna w silnikach disla. Po prostym mozesz w ten sposób rozpedzić auto pokolei wsadzajac biegi az do 5. poprostu silnik disla jest duzo trudniej "udławić" niz silnik benzynowy.
  22. dokładnie przed liftem sa takie same zaś po lifcie różne zaś po lifcie na xenonie znów takie same.
  23. wiec masz dwa różne ringi tak?
  24. f33m mam pytanie jakie masz srednice oczek w swoim e46 sa takie same czy oczko od światel mijania jest wieksze?
  25. Wygladaja rewelacyjnie! A co powiecie o ringach na czarnym e46 powyżej??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.