Treść opublikowana przez Krakus3
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
- Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
zgadzam się z Tobą , nawet tu na forum są koledzy którzy nie mają żadnych problemów ze stabilnością auta , w moim przypadku niestety problemy są , bardzo szybko i stabilnie też jechałem moim , tylko pytanie jak długo ? w moim przypadku i to 3 raz od kiedy go posiadam jechałem stabilnie i bardzo szybko około 15km , i tu się pojawia problem , czy to auto jest w stanie jechać 50 km bardzo szybko i stabilnie ? odpowiedź brzmi w moim przypadku : niestety nie :cry2:- Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Obawiam się że G20 było testowane przed produkcją na autostradach w UK , bo do 100mil jest ok. :P- Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?
@geno1234 jeśli dostałeś nerkę gratis do tego pięknego 6GT z instagrama , to powinieneś być zadowolony , bo pewnie jedna nerka kosztuje tyle co połowa mojego 318i :wink:- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
w G20 nie wiem , ale w G30 ta funkcja była bez tego pakietu- Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
prawdą jest że w UK jak pojedziesz powyżej 100mil/h to masz helikopter nad autem w ciągu kilku minut ?- Wymiana przycisku Start/Stop
ile kosztuje przycisk start/ stop ? daj znać proszę jak Ci się podoba po montowaniu , czy warto ?- Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
racja , tylko problem w tym że nikt nie wie- łącznie z ASO- gdzie leży ta wada żeby ja poprawić , dzwoniąc do ASO z trasy i opisując zachowania auta , mistrz serwisu od razu sugerował że ten typ tak ma bo są 16tki założone , i gdyby były 18 RF nie byłoby problemu :shock:- Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Niestety stabilność auta powyżej 160 jest dramatyczna :evil: w przyszłym tygodniu mam wizytę w ASO- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@tomaszekp5 tak , absolutnie wystarczy , z doświadczenia 4 letniego na Tiguanie mogę stwierdzić że te koty nie rysują lakieru tylko brudzą maskę , natomiast ostrzenie pazurków jest na tych gumowych słupkach od szyby przedniej :duh: , z tym jestem pogodzony , podobno nie są drogie jak rzeczoznawca od leasingu powie za 3 lata że jego zdaniem te ślady nie wynikają z normatywnego użytkowania pojazdu :P @anol Jaguar ? :think: kto wie ? za 3 lata.. akurat ich AD jest obok BMW @GR zasrane ptaki tez są , ale ogromny czarny plastikowy kruk przerwał ich trasę nad działką :8)- Trzeszczące plastiki w G20
tak jest , boczne przednie i tylne Fujyao, a szyba przednia i tylna Sekurit , natomiast zdziwiło mnie że wszystkie szyby są z 2020 r. , a boczne tylne z 2019r. :shock: paaaanie składak :wink:- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Ekipa pozdrawia forumowiczów :D- Comfort lease a ubezpieczenie OC AC
fajna oferta :cool2: , ja miałem 3,35% i głęboki dekolt gratis :wink:- Comfort lease a ubezpieczenie OC AC
jaki jest procent w stosunku do ceny auta ?- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
tak , znowu czarne lustro.. :wink: https://zapodaj.net/19d8406695f26.jpg.html stare sprawdzone rozwiązanie wdrożone , nowe auto nowe prześcieradło :D https://zapodaj.net/5f1a8de0aa5ac.jpg.html- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Dobra pogoda , jestem po pracy , po espresso , ide go myć ręcznie .. what else ! :D [img https://zapodaj.net/57da5aa1a4e50.jpg.html ] konkurs dnia : gdzie jest kot na tym zdjęciu ? :wink:- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@GR Dziękuję :D :cool2: dziś byłem w myjni bez dotykowej pierwszy raz , no i dramat , wyschnięte kropelki bardzo widoczne , pozostaje albo mycie ręczne , albo suszenie ręcznikiem zaraz po myciu bezdotykowym - ta ostatnia czynność zawsze mi kojarzy z emerytem w opel astra z 2000r. który ma naprawdę dużo czasu i wozi cały asortyment mycia i suszenia auta w bagażniku :D- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
1- czy można odebrać SMSy w iDrive 6 ? smartfon na android 2- czy jest możliwość usatwienia asystenta pasa ruchu , tak żeby się nie odbijał od pasa w ostatniej chwili ,tylko stopniowo jak w VW ?- M340i M Performance Black Sapphire Metallic
masz Auto Hold włączony ? spróbuj go wyłączyć- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@Vulnerarius to będą najbrzydsze i najbardziej śmierdzące koła BMW na wsi :wink: @Yarwa Czyli koty mają widzieć rozgrzanego czarnego wilczura, jak zobaczą auto..to na zawał padną :D dzięki za pomysły :cool2:- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@Randall ok , Bardzo dziękuję ! :cool2: @Yarwa :lol:- G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
Piękne auto :cool2: gratuluję i szerokości życzę ! jak byś porównał 330i z modelu F do G , czy jest zauważalna różnica jeśli chodzi sportowe możliwości jezdne ?- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Aha..zaczyna się.. :nienie: :evil: https://zapodaj.net/59fa28fca0acf.jpg.html- Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@kamil19_04 dziękuję :cool2: , tam jest pakiet 500+ :wink: @dzbpl Dziękuję :cool2: podstawowe zegary też maja tą technologię , ale się różnią - u Ciebie mają bardziej sportowy design-- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dzięki @Tomaszekp5 ! :cool2: też ją znalazłem w tym miejscu , nawet nie wiedziałem że jest tam schowek po tą siatką :shock: https://zapodaj.net/d24b129ffc940.jpg.html - Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.